Mladoňovice 2014 - O pohár Petra Mladoně

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele:  http://sdhmladonovice.webnode.cz/
Kdy: 07. 09. 2014 12:30
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721 279 169
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Aleš Daňhel

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 17,12 17,06 17,12
2.  Kamenná TR 17,29 17,11 17,29
3.  Dolní Němčice B JH 17,42 17,42 16,64
4.  Kněžice TR 17,80 17,80 17,54
5.  Myslibořice TR 17,87 17,59 17,87
6.  Bačice TR 18,15 18,12 18,15
7.  Police TR 18,21 18,12 18,21
8.  Litovany TR 18,28 18,28 18,08
9.  Nárameč TR 18,35 18,35 18,34
10.  Příštpo TR 18,79 18,23 18,79
11.  Jaroměřice nad Rokytnou TR 18,97 18,56 18,97
12.  Chlum TR 18,98 18,98 18,57
13.  Výčapy TR 19,01 19,01 17,97
14.  Hodov TR 19,14 18,97 19,14
15.  Vladislav TR 19,25 19,25 18,39
16.  Mastník TR 19,60 19,38 19,60
17.  Lipník TR 20,72 20,72 20,48
18.  Petrovice B TR NP NP NP
18.  Sokolí TR NP NP NP
18.  Mladoňovice TR NP 16,27 NP
18.  Radkov JI NP NP NP
18.  Radonín TR NP NP NP
18.  Mysletice JI NP NP NP
18.  Stařeč TR NP NP NP
18.  Jakubov u Moravských Budějovic TR NP 17,44 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 18,10 18,10 17,20
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 18,43 18,43 17,97
3.  Budišov TR 18,58 17,72 18,58
4.  Nárameč TR 18,64 18,50 18,64
5.  Radonín TR 18,85 18,56 18,85
6.  Myslibořice TR 18,89 18,89 17,96
7.  Jaroměřice nad Rokytnou TR 18,90 18,13 18,90
8.  Bačice TR 19,53 18,49 19,53
9.  Kamenná TR 20,31 20,31 19,84
10.  Hrotovice TR 30,24 27,83 30,24
11.  Stařeč TR 31,80 31,80 29,57
12.  Myslibořice greeners TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  17 ** 10 05.09.2014 06:56
 Honza Adamec  16 ** 3 06.09.2014 07:44
 Michal Matějíček  16 ** 2 05.09.2014 11:45
 Lukáš Nosek  16 ** 0 05.09.2014 20:25
 Ladinek Carda  16 ** 0 27.08.2014 09:11


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Nosek  16 ** 0 05.09.2014 20:25
 Honza Adamec  17 ** 0 06.09.2014 07:44
 Petr Kropáč  17 ** 0 05.09.2014 06:57
 Michal Matějíček  17 ** 0 05.09.2014 11:45
 Ladinek Carda  17 ** 0 27.08.2014 09:11

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mladoňovice - Muži

NPhttp://youtu.be/NpTyPNvsKB0 Aleš Daňhel
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/cBDmxqfyIbs

Kód: cBDmxqfyIbs


Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/VRPbcfsEZm0

Kód: VRPbcfsEZm0



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře