Mladoňovice 2012 - Memoriál Ladislava Daňhela

Liga: Jihlavská open liga v pú
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 06. 2012 13:00
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon: 
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Aleš Daňhel

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Předín TR 17,57 17,57 17,41
2.  Dolní Němčice JH 17,59 17,54 17,59
3.  Pavlov JI 18,07 17,86 18,07
4.  Želetava TR 18,19 18,19 17,96
5.  Mladoňovice TR 18,33 17,64 18,33
6.  Sedlejov JI 18,56 18,56 18,47
7.  Hornice TR 18,85 18,85 18,53
8.  Budeč JH 19,23 19,23 18,79
9.  Dolní Němčice B JH 19,25 19,07 19,25
10.  Boršov JI 19,33 19,33 18,93
11.  Kněžice TR 19,60 19,60 18,80
12.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 19,76 19,76 19,66
13.  Dešná B JH 19,93 19,93 19,59
13.  Radkov JI 19,93 19,93 19,10
15.  Markvarec JH 20,43 20,43 20,15
16.  Vranín TR 20,55 20,28 20,55
17.  Pavlov B JI 22,09 22,09 19,93
18.  Horky TR 23,17 22,59 23,17
19.  Rácovice TR 25,52 25,52 25,01
20.  Bílý Kámen JI 27,09 26,31 27,09
21.  Knínice JI 29,17 29,17 28,70
22.  Oponešice TR 32,69 32,69 19,28
23.  Krasonice JI NP NP NP
23.  Radotice TR NP NP NP
23.  Sedlatice JI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Trnava TR 17,80 17,80 17,72
2.  Rozseč JI 18,67 17,81 18,67
3.  Mladoňovice TR 18,82 17,65 18,82
4.  Předín TR 19,19 19,01 19,19
5.  Radonín TR 19,44 18,11 19,44
6.  Trnava BUSTR TR 19,45 18,84 19,45
7.  Jindřichovice JI 21,09 21,09 18,34
8.  Šašovice TR 21,22 20,65 21,22
9.  Boršov JI 21,44 19,76 21,44
10.  Hornice TR 25,57 25,13 25,57
11.  Sedlejov JI NP NP 18,76

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Pařil  17 ** 23 06.06.2012 17:22
 Luboš Bartoň  17 ** 18 05.06.2012 22:38
 Vojta Žanda  17 ** 13 09.06.2012 10:28
 Martin Běhounek  17 ** 4 29.05.2012 19:32
 René Křikava  16 ** 0 04.06.2012 10:27
 Radek Möller  16 ** 0 01.06.2012 09:59
 Martin Dvorak  16 ** 0 04.06.2012 19:04
 Lukáš Svoboda  17 ** 0 04.06.2012 11:42
 Adam Nevřela  17 ** 0 04.06.2012 22:39
 Radek Janda  17 ** 0 29.05.2012 14:43
 Pavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz  17 ** 0 04.06.2012 11:13
 Jarda Hejda  17 ** 0 30.05.2012 08:46
 Patrik Bejček  17 ** 0 05.06.2012 06:34
 Standa Augustin  17 ** 0 08.06.2012 14:46
 Jakub Šimka  17 ** 0 05.06.2012 22:48


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Martin Běhounek  17 ** 23 29.05.2012 19:33
 Luboš Bartoň  17 ** 15 05.06.2012 22:38
 Jarda Hejda  17 ** 10 30.05.2012 08:47
 Adam Nevřela  17 ** 0 04.06.2012 22:39
 René Křikava  17 ** 0 04.06.2012 10:27
 Lukáš Svoboda  17 ** 0 04.06.2012 11:42
 Milan Pařil  18 ** 0 06.06.2012 17:21
 Standa Augustin  18 ** 0 08.06.2012 14:47
 Radek Janda  18 ** 0 09.06.2012 10:12

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Předín - Muži

17,57http://youtu.be/66yOk7dVlN8 Martin Běhounek

Dolní Němčice - Muži

17,59http://youtu.be/8KM_yzW7e9s Petr Kulík

Trnava - Ženy

17,80http://youtu.be/oIZO0AHi-HA Pavla Pěnčová

Mladoňovice - Muži

18,33http://youtu.be/epth8kliQPI Aleš Daňhel

Mladoňovice - Muži

18,33http://youtu.be/5yc9vhFOVAE Aleš Daňhel

Mladoňovice - Ženy

18,82http://youtu.be/DkH9iAhyHMI Aleš Daňhel

Dolní Němčice - Muži

19,25http://youtu.be/2aaTxiGabOw Mirek Havlík

Boršov - Muži

19,33http://youtu.be/dDJnVu1ix5k Petra Nečadová

Trnava - Ženy

19,45http://youtu.be/7qHbIRRphIw Pavla Pěnčová

Jindřichovice - Ženy

21,09http://youtu.be/mnl960i5L2M Aleš Daňhel

Boršov - Ženy

21,44http://youtu.be/sXC-cOVIyw8 Petra Nečadová

Knínice - Muži

29,17http://youtu.be/LgDTxTWh4-o Lukáš Novák

Knínice - Muži

29,17http://youtu.be/MmD7e1Nv6Gw Lukáš Novák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/CHgBAZZ7-zg

Kód: CHgBAZZ7-zg


Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/qfsMMuuZqZw

Kód: qfsMMuuZqZw



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře