Machová 2024 - O pohár SDH Machová

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 06. 2024 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Kateřina Brázdilová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vřesovice HO 17,05 17,05 16,79
2.  Velký Ořechov ZL 17,38 17,31 17,38
3.  Mirošov B ZL 17,76 17,00 17,76
4.  Všemina ZL 17,84 17,84 17,74
5.  Karolín KM 17,89 17,89 17,67
6.  Částkov UH 18,12 18,12 18,04
7.  Lukov ZL 18,38 18,24 18,38
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Velká nad Veličkou HO 18,40 18,40 17,69
9.  Veselá ZL 18,46 18,46 18,26
10.  Vrbětice ZL 18,59 17,75 18,59
11.  Tečovice B ZL 18,66 18,33 18,66
12.  Sazovice ZL 19,29 19,29 18,48
13.  Chvalnov - Lísky KM 19,35 18,71 19,35
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Svatobořice HO 19,53 18,43 19,53
15.  Louky ZL 19,53 19,48 19,53
16.  Kněžpole B UH 19,71 19,71 19,65
17.  Míkovice UH 20,32 20,32 19,83
18.  Trnava ZL 20,77 20,77 19,48
19.  Lhota ZL 21,03 20,28 21,03
20.  Machová ZL 22,10 21,86 22,10
21.  Kněžpole A UH 22,44 22,29 22,44
22.  Bratřejov ZL 22,67 18,43 22,67
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Oldřichovice ZL 25,91 25,91 21,01
24.  Nedašov ZL 28,99 28,99 28,32
25.  Mladcová ZL 38,48 38,48 36,11
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Hoštice KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 17,06 17,06 16,70
2.  Martinice KM 17,36 17,35 17,36
3.  Popov ZL 17,51 17,31 17,51
4.  Roštění KM 17,53 17,53 16,94
5.  Hostětín UH 17,53 17,53 17,45
6.  Vlachovice ZL 17,73 17,73 17,47
7.  Pohořelice ZL 17,76 17,76 16,96
8.  Hrobice ZL 18,03 17,60 18,03
9.  Racková ZL 18,09 17,29 18,09
10.  Veselá ZL 19,26 19,00 19,26
11.  Lhota ZL 19,49 19,20 19,49
12.  Sazovice ZL 19,62 19,62 18,98
13.  Trnava ZL 25,37 25,37 22,45
14.  Louky ZL 26,23 24,97 26,23
15.  Machová ZL 27,20 27,20 21,04
16.  Bílovice UH 38,26 38,26 37,07
17.  Hostišová ZL 40,32 40,32 30,30
18.  Březolupy UH 45,26 45,26 44,15
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Bratřejov ZL 59,37 59,30 59,37

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 19,93 19,93 19,92
2.  Březolupy UH 20,45 20,45 18,51
3.  Lhota ZL 21,03 18,64 21,03
4.  Hostišová ZL 22,45 22,45 20,57
5.  Šarovy ZL 31,50 31,50 31,01
6.  Nedašov ZL 45,04 44,87 45,04
7.  Pohořelice ZL 49,13 48,91 49,13
8.  Trnava ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pitín UH 16,59 16,59 16,34
2.  Veselá ZL 17,37 17,37 17,20
3.  Lipová ZL 17,69 17,69 17,59
4.  Roštění KM 19,47 19,42 19,47
5.  Popov ZL 19,68 19,68 19,35
6.  Trnava ZL 19,80 19,15 19,80
7.  Březolupy UH 23,12 22,79 23,12
8.  Mirošov ZL 26,42 26,14 26,42
9.  Želechovice nad Dřevnicí ZL 37,94 36,74 37,94
10.  Žeranovice KM 47,17 45,72 47,17
11.  Záhlinice KM 65,13 65,13 32,96

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 17,24 17,24 16,67
2.  Sazovice ZL 18,12 17,51 18,12
3.  Machová ZL 18,76 18,52 18,76
4.  Hostišová ZL 21,17 20,38 21,17
5.  Mladcová ZL 25,05 25,05 24,37

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velký Ořechov CZL16,5816,8216,822019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vésky BUH16,1216,9216,922019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vřesovice HO17,0516,7917,052024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladcová ZL17,1717,1417,172017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velký Ořechov CZL16,9717,2017,202022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mysločovice ZL17,2516,9117,252023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR17,3117,2817,312018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mladcová ZL17,0417,3217,322018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velký Ořechov ZL17,3117,3817,382024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Brumov BZL17,0917,4017,402020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Brumov BZL17,0917,4017,402020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM17,4817,1917,482018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Velká nad Veličkou HO17,6317,1917,632023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nevšová ZL17,4817,6817,682019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mirošov ZL16,9917,7117,712018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vrbětice ZL17,7117,5517,712023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mirošov BZL17,0017,7617,762024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Velký Ořechov CZL17,4517,7617,762018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kněžpole UH17,5517,8217,822021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Všemina ZL17,8417,7417,842024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mysločovice ZL17,8517,1017,852021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Karolín KM17,8917,6717,892024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hradčovice UH17,7817,9017,902019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vrbětice ZL16,9917,9117,912018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Ořechov CZL18,0117,8718,012020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Velký Ořechov CZL18,0117,8718,012020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nevšová ZL17,7318,0218,022018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velký Ořechov ZL17,7918,0618,062017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Nevšová ZL18,1118,0618,112021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mladcová ZL18,1118,0518,112021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2018/07/14 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2019/07/13 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Machová, Machová hřiště
ZLPS
2021/07/10 Machová, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2022/07/09 Machová, Pohárová soutěž
ZLPS
2023/07/01 Machová, Pohárová soutěž
ZLPS
2024/06/29 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře