Drahanovice 2022 - ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 30. 07. 2022 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml.
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kožušany OL 15,04 15,04 14,69
2.  Bílovice PV 15,39 15,39 15,02
3.  Ludéřov OL 15,41 15,41 15,25
4.  Tošodry fire team NJ 15,42 15,42 15,10
5.  Bílovice C PV 15,52 15,22 15,52
6.  Olšany u Prostějova PV 15,59 14,46 15,59
7.  Velká Bystřice OL 15,89 15,89 15,15
8.  Těšetice Tyfočáci OL 15,95 14,74 15,95
9.  Sobotín SU 16,13 16,13 15,96
10.  Čelechovice na Hané PV 16,15 16,10 16,15
11.  Otinoves PV 16,67 16,67 15,29
12.  Měrotín OL 16,94 16,94 16,04
13.  Nenakonice OL 17,00 15,40 17,00
14.  Cholina OL 17,07 15,95 17,07
15.  Dub nad Moravou OL 17,54 17,54 17,07
16.  Břidličná BR 17,87 17,87 16,18
17.  Krasice - Prostějov PV 17,95 17,22 17,95
18.  Ludéřov FARMA OL 18,41 17,10 18,41
19.  Náměšť na Hané OL 18,68 18,68 17,73
20.  Chořelice OL 19,17 18,46 19,17
21.  Bezděčí u Trnávky SY 19,20 17,83 19,20
22.  Grygov OL 20,07 19,51 20,07
23.  Vrchoslavice PV 20,76 20,76 19,54
24.  Mostkovice PV 20,83 17,37 20,83
25.  Velká (Hranice III) PR 21,26 21,26 16,95
26.  Přáslavice OL 21,42 21,11 21,42
27.  Tršice OL 21,56 21,56 19,49
28.  Janovice BR 24,50 24,50 19,10
29.  Drahanovice OL NP NP NP
29.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
29.  Rohov OP NP NP NP
29.  Plinkout OL NP NP 15,69
29.  Křenovice PR NP 15,22 NP
29.  Olešnice Rezerva OL NP NP 16,55
29.  Mladeč OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Soběsuky A PV 18,86 18,86 18,75
2.  Pavlov SU 18,90 18,90 18,51
3.  Šumvald OL 19,64 18,77 19,64
4.  Velký Týnec OL 19,77 18,47 19,77
5.  Krasice - Prostějov (J)elita PV 19,83 19,83 19,19
6.  Světlá Hora BR 19,85 18,78 19,85
7.  Dolní Libina SU 20,14 17,89 20,14
8.  Cholina OL 20,99 20,99 19,62
9.  Měrotín OL 21,75 19,12 21,75
10.  Blatec OL 22,67 22,55 22,67
11.  Vojnice OL 23,34 23,34 19,38
12.  Haňovice OL 24,73 24,73 23,67
13.  Tršice OL 26,15 26,15 23,46
14.  Nová Dědina OL 32,08 32,06 32,08
15.  Náměšť na Hané OL 32,95 32,88 32,95
16.  Soběsuky B PV NP NP NP
16.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
16.  Bílovice PV NP NP NP
16.  Maršíkov SU NP NP NP
16.  Mostkovice DomaMost PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

21,26https://youtu.be/71KjUEhA-yQ Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2021/07/31 Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B
ONL
2022/05/07 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2022/07/30 Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře