Lipová 2010 - O pohár starosty

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 06. 2010 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Velké ceny Prostějovska

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 17,36 17,16 17,36
2.  Nová Dědina PV 18,05 17,80 18,05
3.  Loučany OL 18,22 18,22 18,10
4.  Bílovice PV 18,31 17,88 18,31
5.  Horní Poříčí BK 18,61 18,61 17,83
6.  Vícov PV 18,76 18,76 18,49
7.  Benkov OL 18,97 18,97 18,75
8.  Cholina OL 19,05 17,76 19,05
9.  Krumsín PV 19,05 19,05 18,67
10.  Horní Štěpánov PV 19,10 19,10 18,35
11.  Domamyslice PV 19,44 19,25 19,44
12.  Dětkovice A PV 20,01 18,93 20,01
13.  Myslejovice PV 20,04 20,04 19,27
14.  Niva PV 21,26 21,26 21,26
15.  Čelechovice na Hané PV 22,38 19,94 22,38
16.  Lipová PV 22,83 18,84 22,83
17.  Dětkovice B PV 22,98 22,09 22,98
18.  Brodek u Konice PV 24,46 20,87 24,46
19.  Soběsuky PV 24,89 23,55 24,89
20.  Ptení PV 29,85 29,38 29,85
21.  Lipová B PV 31,04 30,77 31,04
22.  Stražisko PV NP NP NP
23.  Hrochov PV NP NP NP
24.  Seloutky PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Velké ceny Prostějovska

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Otaslavice PV 18,02 18,02 17,99
2.  Krumsín PV 19,19 19,08 19,19
3.  Dětkovice PV 20,35 20,35 19,87
4.  Soběsuky PV 21,05 20,60 21,05
5.  Lipová PV 21,71 20,44 21,71

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,3816,2616,382014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI16,3816,2616,382014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4716,5816,582014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lavičky ZR16,7816,6116,782014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Neplachovice OP16,7916,7016,792013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO16,8916,8916,892014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Trnava TR16,9416,6716,942014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sychotín BK16,7016,9516,952014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olšovec PR17,0016,7417,002012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice PJ17,2117,0317,042012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velké Hoštice OP17,0417,0317,042012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnava TR17,0817,6017,082012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,9917,0917,092014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Loučany OL17,1017,0917,102014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Oponešice TR17,1116,6817,112014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lavičky ZR17,1416,7617,142013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Trnava TR16,0417,1517,152013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV17,1616,9217,162016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice CUO17,1916,6917,192014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stará Říše JI17,2017,2217,222013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Olešnice OL17,2316,9617,232018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhotky Sport ZR17,2517,0617,252014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Plumlov PV16,5917,2717,272013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bašnice JC17,2817,0017,282012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jabloňany BK17,3517,2817,352014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Starý Lískovec Sport BM16,8617,3617,362013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Plumlov PV16,9817,3717,372014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plumlov PV16,9817,3717,372014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešnice OL17,0717,3817,382017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jinolice RenmotorJC17,4117,3317,412012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Nevcehle JI16,7417,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Pěnčín PV19,2718,6419,272014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Bílovice PV18,4819,3419,342014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Soběsuky B PV19,3619,9319,932014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Ludéřov OL19,6820,7820,782014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Olešnice OL20,6720,8020,802014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Soběsuky PV19,6033,4233,422014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2011/06/18 Lipová,
VCPV
2012/06/09 Lipová, O pohár Lipová
EXČR
2012/07/21 Lipová, O pohár SDH Lipová
-
2012/07/21 Lipová,
VCPV
2013/06/09 Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2013/06/09 Lipová, O pohár Lipová
VCPV
2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2014/07/20 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/18 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/23 Lipová, O pohár
VCPV
2017/07/29 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2018/07/21 Lipová, Pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře