Lipová 2010 - O pohár starosty

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 06. 2010 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Velké ceny Prostějovska

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 17,36 17,16 17,36
2.  Nová Dědina PV 18,05 17,80 18,05
3.  Loučany OL 18,22 18,22 18,10
4.  Bílovice PV 18,31 17,88 18,31
5.  Horní Poříčí BK 18,61 18,61 17,83
6.  Vícov PV 18,76 18,76 18,49
7.  Benkov OL 18,97 18,97 18,75
8.  Cholina OL 19,05 17,76 19,05
9.  Krumsín PV 19,05 19,05 18,67
10.  Horní Štěpánov PV 19,10 19,10 18,35
11.  Domamyslice PV 19,44 19,25 19,44
12.  Dětkovice A PV 20,01 18,93 20,01
13.  Myslejovice PV 20,04 20,04 19,27
14.  Niva PV 21,26 21,26 21,26
15.  Čelechovice na Hané PV 22,38 19,94 22,38
16.  Lipová PV 22,83 18,84 22,83
17.  Dětkovice B PV 22,98 22,09 22,98
18.  Brodek u Konice PV 24,46 20,87 24,46
19.  Soběsuky PV 24,89 23,55 24,89
20.  Ptení PV 29,85 29,38 29,85
21.  Lipová B PV 31,04 30,77 31,04
22.  Stražisko PV NP NP NP
23.  Hrochov PV NP NP NP
24.  Seloutky PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Velké ceny Prostějovska

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Otaslavice PV 18,02 18,02 17,99
2.  Krumsín PV 19,19 19,08 19,19
3.  Dětkovice PV 20,35 20,35 19,87
4.  Soběsuky PV 21,05 20,60 21,05
5.  Lipová PV 21,71 20,44 21,71

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV17,1617,2117,212015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Niva PV17,4017,7017,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslejovice PV17,8117,7717,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV17,6418,0118,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice APV17,9818,0718,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Okrouhlá BK18,3218,6618,662015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jabloňany BK18,7018,1118,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL18,3218,8618,862015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lipová PV17,8318,9418,942015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice PV18,9518,6218,952017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky PV18,8619,0719,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočky OL19,4518,2119,452015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL19,7519,1519,752015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BK19,8320,0320,032015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loučany OL20,4220,0820,422015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV21,1119,7921,112015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Buková PV20,9522,8922,892015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice BPV23,2823,7723,772015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice BPV26,1725,9926,172015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov BK26,7827,3027,302015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ludéřov OLNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR16,2616,0616,262012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Vitiněves JC16,4016,0716,402013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Výčapy TR16,3316,4116,412012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nevcehle JI16,9116,7716,912012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chrášťany LT17,0016,2917,002012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Šošůvka BK17,0016,9317,002014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychotín BK17,0216,6717,022014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Petrůvky TR16,5717,1817,182013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Sychotín BK17,3716,8417,372013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nevcehle JI16,7617,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pěnčín PV17,6917,5217,692015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Lipová nány PV17,6117,8117,812013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Ždírec nad Doubravou HB17,8116,7417,812012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Šošůvka BK17,8817,3017,882012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Němčice BK17,7017,8917,892014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Chrášťany LT18,0117,1618,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Vitiněves JC17,1318,1618,162012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Ždírec nad Doubravou HB16,9118,1718,172013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Sychotín BK18,2017,7618,202012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Radíkov PR18,2716,3018,272013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Soběsuky A PV18,5418,0918,542015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pěnčín PV18,5517,3818,552018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Olší BO17,3918,8118,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Olešnice OL18,5118,8118,812017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bílovice A PV18,0018,9918,992015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky PV19,0118,6719,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Lipová PV19,0318,2419,032012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2011/06/18 Lipová,
VCPV
2012/06/09 Lipová, O pohár Lipová
EXČR
2012/07/21 Lipová, O pohár SDH Lipová
-
2012/07/21 Lipová,
VCPV
2013/06/09 Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2013/06/09 Lipová, O pohár Lipová
VCPV
2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2014/07/20 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/18 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/23 Lipová, O pohár
VCPV
2017/07/29 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2018/07/21 Lipová, Pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře