Letohrad - Orlice 2019 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 07. 2019 09:30
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stará Říše JI 16,33 16,33 16,30
2.  Olešná HB 16,34 16,34 16,18
3.  Čikov TR 16,36 16,29 16,36
4.  Bašnice JC 16,62 16,62 16,31
5.  Nevcehle JI 16,85 16,85 16,64
6.  Zahorčice ST 16,89 16,89 16,55
7.  Prchalov NJ 16,96 16,96 16,34
8.  Hrabůvka PR 17,03 17,03 16,11
9.  Pasohlávky BO 17,11 17,11 17,02
10.  Renmotor Jinolice JC 17,37 17,08 17,37
11.  Plumlov PV 17,49 17,49 16,65
12.  Hrabišín SU 17,84 16,83 17,84
13.  Starý Jičín NJ 17,94 17,94 17,50
14.  Kynice HB 17,97 17,97 17,76
15.  Zlatá Olešnice JN 18,23 18,23 17,57
16.  Krásná Ves MB 18,24 17,22 18,24
17.  Košťálov SM 18,46 18,46 17,85
18.  Touchovice LN 18,49 18,24 18,49
19.  Vřesovice HO 18,86 18,86 18,51
20.  Letohrad - Kunčice B UO 18,90 18,90 18,78
21.  Petrovice TR 19,01 19,01 17,14
22.  Frýdštejn JN 19,37 19,37 16,99
23.  Bystřec UO 20,00 20,00 19,03
24.  Letohrad - Kunčice UO 20,34 20,34 20,05
25.  Letohrad - Jeleni UO 20,49 20,49 16,82
26.  Sychotín BK 20,95 20,95 16,91
27.  Mladoňovice TR 21,06 21,06 17,89
28.  Dlouhoňovice UO 22,01 20,67 22,01
29.  Zderaz CR NP NP NP
29.  Loučany OL NP NP NP
29.  Velké Hoštice OP NP NP NP
29.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
29.  Lavičky ZR NP NP NP
29.  Krotějov Sport TA NP NP NP
29.  Obrubce MB NP NP NP
29.  Trnava TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice VY 16,52 15,97 16,52
2.  Dlouhá Ves RK 16,61 16,61 16,28
3.  Myštěves HK 16,73 16,73 15,97
4.  Česká Bělá HB 16,82 16,62 16,82
5.  Nepomuky UO 16,92 16,92 16,34
6.  Olešná HB 17,23 17,23 17,10
7.  Stará Říše JI 17,45 17,45 16,54
8.  Malá Skála JN 17,53 17,53 16,62
9.  Malé Hoštice OP 17,56 17,56 16,52
10.  Katusice MB 18,28 18,28 16,58
11.  Trnov RK 18,29 18,29 18,02
12.  Hrobice Explosia PA 18,67 18,67 18,09
13.  Renmotor Jinolice JC 19,22 19,22 18,24
14.  Kosmonosy MB 19,44 18,90 19,44
15.  Sloup PZ 19,54 19,06 19,54
16.  Košťálov SM 20,11 20,11 16,13
17.  Letohrad - Orlice UO 27,40 27,40 23,34
18.  Nevcehle JI NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Kunčice A UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hrobice Explosia PA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Daniel Chvátal  15,45 0 20.07.2019 13:45
 Michal Matějíček  15,98 0 28.07.2019 08:03
 Honza Adamec  16,00 0 24.07.2019 16:27
 Luboš Kopřiva  16,00 0 22.07.2019 19:19
 Milan Šafránek  16,01 0 16.07.2019 10:21
 Lukáš Vaculík  16,05 0 28.07.2019 09:21
 Krleša  16,06 0 27.07.2019 09:33
 Radek Staněk  16,07 0 22.07.2019 08:07


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,28 1 28.07.2019 08:03
 Luboš Kopřiva  15,91 0 22.07.2019 19:20
 Milan Šafránek  15,98 0 16.07.2019 10:21
 Krleša  16,00 0 27.07.2019 09:33
 Honza Adamec  16,00 0 24.07.2019 16:27
 Radek Staněk  16,10 0 22.07.2019 08:07
 Lukáš Vaculík  16,25 0 28.07.2019 09:21

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dlouhá Ves - Ženy

16,61https://youtu.be/WlhfiO6pZzg Pepa Malý
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře