Letohrad - Orlice 2022 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 07. 2022 11:00
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Prchalov NJ 15,83 15,76 15,83
2.  Frýdštejn JN 16,04 16,04 15,81
3.  Hrabišín SU 16,05 15,99 16,05
4.  Budeč JH 16,14 16,14 16,14
5.  Hrabůvka PR 16,18 16,13 16,18
6.  Čechtín TR 16,30 15,85 16,30
7.  Letohrad - Kunčice D UO 16,34 16,34 16,09
8.  Sychotín BK 16,51 16,45 16,51
9.  Dubenec TU 16,53 15,98 16,53
10.  Letohrad - Orlice B UO 16,60 16,60 16,47
11.  Čikov TR 16,62 16,41 16,62
12.  Velký Ořechov ZL 16,72 16,72 16,22
13.  Tatobity SM 16,81 16,81 16,78
14.  Olešnice OL 16,87 16,49 16,87
15.  Lavičky ZR 16,88 16,17 16,88
16.  Drahňovice BN 16,94 16,88 16,94
17.  Vésky B UH 17,01 17,01 16,58
17.  Petrovice TR 17,01 16,02 17,01
19.  INDIVINDI Řešetova Lhota NA 17,14 17,14 17,09
20.  Březová LI 17,27 16,45 17,27
21.  Žižkovo Pole HB 17,35 17,35 16,58
22.  Ivanovice na Hané VY 17,53 17,18 17,53
23.  Bašnice JC 18,23 16,93 18,23
24.  Krotějov Sport TA 19,26 19,26 18,10
25.  Nahořany NA 19,56 19,17 19,56
26.  Lukov ZL 20,03 20,02 20,03
27.  Hradiště KA 20,46 20,46 17,72
28.  Starý Jičín NJ NP NP NP
28.  Renmotor Jinolice JC NP NP NP
28.  Stará Říše JI NP NP NP
28.  Nevcehle JI NP NP NP
28.  Zahnašovice KM NP NP NP
28.  Mysločovice ZL NP NP NP
28.  Třeština SU NP NP NP
28.  Plumlov PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Budíkovice TR 15,75 15,75 15,08
2.  Ploukonice SM 15,93 15,75 15,93
3.  Olešná HB 16,07 15,81 16,07
4.  Pšánky HK 16,27 15,74 16,27
5.  Letohrad - Kunčice C UO 16,30 16,30 15,49
6.  Stará Říše JI 16,70 16,55 16,70
7.  Černčice LN 17,03 16,39 17,03
8.  Kosmonosy MB 17,12 17,12 17,06
8.  Bílovice UH 17,12 17,12 16,85
10.  Dětkovice VY 17,18 17,18 16,98
11.  Bohuslavice NA 17,25 16,78 17,25
12.  Benetice TR 17,67 17,67 16,68
13.  Výrava HK 17,97 17,97 17,04
14.  Myštěves HK 20,47 18,59 20,47
15.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
15.  Plumlov PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Budíkovice TR15,7515,0815,752022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Ploukonice SM15,7515,9315,932022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Olešná HB15,8116,0716,072022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Pšánky HK15,7416,2716,272022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pšánky HK15,7416,2716,272022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Letohrad - Kunčice C UO16,3015,4916,302022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Kunčice C UO16,3015,4916,302022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Letohrad - Kunčice A UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,08 0 22.07.2022 20:24
 Josef Drnek  16,25 0 21.07.2022 11:56


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  15,76 24 22.07.2022 20:24
 Josef Drnek  16,32 0 21.07.2022 11:56

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dubenec - Muži

16,53https://youtu.be/PzT814ZE7lY Jan Konečný

Dubenec - Muži

16,53https://youtu.be/4oZTzljeadc Jan Konečný
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020
VČHL
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Areál Ostrov, Orlice, VČHL, EX Orlice
VČHL
2021/10/09 Areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/07/23 Letohrad Orlice, VČHL 2022, 10.kolo, Letohrad Orlice
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře