Krásná Ves 2018 - Krásnoveský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Markéta Medviďová
Telefon:  +420 724 185 766
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Blanka Kuntošová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Obrubce MB 17,03 16,46 17,03
2.  Pšánky HK 17,06 16,67 17,06
3.  Tatobity SM 17,10 16,72 17,10
4.  Zahorčice ST 17,23 17,23 16,77
5.  Jirkov JN 17,57 16,86 17,57
6.  Malá Skála JN 17,72 17,72 17,64
7.  Velké Hamry JN 17,94 17,64 17,94
8.  Dobšín Kamenice MB 19,18 19,18 17,23
9.  Bechov MB 19,42 19,42 19,41
10.  Karlinky LI 22,06 22,06 19,06
11.  Veselá MB 23,28 23,28 22,93
12.  Kosmonosy MB 30,09 30,09 29,84
13.  Olešnice SM 33,24 31,66 33,24
14.  Podůlší Béčko JC NP NP NP
14.  Zlatá Olešnice JN NP NP 16,44
14.  Sychrov MB NP 19,01 NP
14.  Dneboh MB NP NP NP
14.  Košťálov SM NP NP NP
14.  Myštěves HK NP 18,35 NP
14.  Jinolice Renmotor JC NP NP 15,77
14.  Krásná Ves MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 17,42 16,48 17,42
2.  Libuň JC 18,56 17,41 18,56
3.  Jeřmanice LI 18,70 18,70 17,80
4.  Malá Skála Béčko JN 18,96 18,96 18,86
5.  Sychrov A MB 19,11 19,11 18,55
6.  Bratříkov JN 19,49 19,49 18,84
7.  Katusice MB 19,51 19,51 18,56
8.  Benešov u Semil SM 20,11 19,66 20,11
9.  Sychrov B MB 22,72 21,58 22,72

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM14,7614,7814,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Maršovice JN15,4415,1115,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Tatobity SM15,7415,4115,742014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Veselá SM15,7715,4115,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála JN15,0015,7715,772013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ15,8615,4115,862014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lestkov SM15,8715,7015,872014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jílové u Držkova JN15,6515,9015,902014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jinolice JC15,9114,8515,912013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lestkov SM15,3115,9215,922013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,1115,7316,112013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Roudný JN15,7516,2516,252014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Obrubce MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bukovina, Turnov SM15,4516,6416,642013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hradčany LI16,6816,4716,682014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Roudný JN16,6816,4616,682013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,9616,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI15,3416,7916,792013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,8116,7216,812013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Janův Důl LI17,0316,2017,032014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves nad Popelkou SM17,5317,4317,532013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá SM15,5017,6017,602013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Doubravička MB18,2317,6318,232014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeřmanice LI18,3118,6518,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Karlinky LI19,7119,2319,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bukovina, Turnov SM19,8017,0019,802014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Maršovice JN19,5920,2720,272014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želízy ME20,3917,7720,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Frýdštejn JN20,4419,5320,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,7017,0717,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Libuň JC17,0817,1517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Benešov u Semil SM17,2016,9617,202016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Myštěves HK17,1117,2117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vitiněves JC17,3216,7517,322014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Košťálov SM16,4817,4217,422018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Benešov u Semil SM16,9317,4317,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Vitiněves JC--17,562013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Borovice MB16,8917,6417,642016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Myštěves HK17,6816,3617,682016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Touchovice LN17,6217,7717,772016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chrášťany LT17,9616,0717,962016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Sychrov MB17,9717,1417,972014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Malá Skála B JN18,1318,0318,132014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Malá Skála Béčko JN16,6318,2618,262016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Sychrov MB--18,362013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Libuň JC17,4118,5618,562018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Jeřmanice LI18,7017,8018,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Libuň JC--18,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Libuň JC17,3618,7518,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Benešov u Semil SM--18,802013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krásná Ves MB18,9318,8218,932013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Malá Skála Béčko JN18,9618,8618,962018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Huť JN18,9918,8018,992016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Malá Skála Béčko JN--19,082013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Krásná Ves MB19,1018,5719,102014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sychrov A MB19,1118,5519,112018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála Malá Skála B JN19,0419,1619,162013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Břehy MB--19,252013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malá Skála Béčko JN18,5419,3319,332014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Luboš Veselý  16 ** 18 12.05.2018 10:37
 Aleš Coufal  16 ** 0 11.05.2018 16:13
 Michal Matějíček  16 ** 0 11.05.2018 17:06


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 12 11.05.2018 17:07
 Aleš Coufal  17 ** 3 11.05.2018 16:13
 Luboš Veselý  17 ** 0 12.05.2018 10:37

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

17,03http://youtu.be/zKzh3DBOw3Q Pepa Adam

Jirkov - Muži

17,57http://youtu.be/w_c0YIOZYig Míra Berka

Jirkov - Muži

17,57http://youtu.be/https://www Honza Adamec

Velké Hamry - Muži

17,94http://youtu.be/HUcDMLmo-Nk Zdeněk Nauč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře