Krásná Ves 2021 - Krásnoveský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 07. 2021 14:00
Kontakt:   Markéta Macounová
Telefon:  724 185 766
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychrov MB 16,92 16,84 16,92
2.  Břehy MB 17,12 17,12 16,82
3.  Renmotor Jinolice JC 17,13 16,17 17,13
4.  Brada - Rybníček JC 17,17 17,17 17,06
5.  Tatobity SM 17,45 17,45 17,45
6.  Krásná Ves MB 17,49 17,49 17,18
7.  Obrubce MB 17,50 16,74 17,50
8.  Bechov MB 17,60 17,26 17,60
9.  Dubenec TU 17,62 16,94 17,62
10.  Březová LI 17,82 16,96 17,82
11.  Kamenice Dobšín MB 18,00 18,00 17,98
12.  Košťálov SM 18,06 17,66 18,06
13.  Jirkov A JN 18,29 18,29 18,27
14.  Bystřice JC 18,63 18,63 18,62
15.  Karlinky LI 20,32 20,32 17,82
16.  Olešnice SM 23,09 22,63 23,09
17.  Žehrov MB 32,89 29,77 32,89
18.  Dneboh MB NP 16,21 17,03
18.  Horní Měcholupy AB NP NP NP
18.  Jílové u Držkova JN NP 18,82 18,93
18.  Desná III JN NP 22,00 NP
18.  Jirkov B JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kosmonosy MB 18,06 18,06 18,06
2.  Pěnčín JN 18,95 17,15 18,95
3.  Bechov MB 19,29 19,29 18,00
4.  Krásná Ves MB 19,32 19,32 18,88
5.  Olešnice SM 19,48 18,83 19,48
6.  Bratříkov JN 19,76 19,76 18,41
7.  Břehy MB 24,39 24,39 23,55
8.  Ploukonice SM 30,65 30,18 30,65
9.  Katusice MB 36,00 36,00 34,53
10.  Košťálov SM NP 16,97 NP
10.  Sychrov MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM14,7614,7814,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Maršovice JN15,4415,1115,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Tatobity SM15,7415,4115,742014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Veselá SM15,7715,4115,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála JN15,0015,7715,772013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ15,8615,4115,862014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lestkov SM15,8715,7015,872014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jílové u Držkova JN15,6515,9015,902014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC15,9114,8515,912013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lestkov SM15,3115,9215,922013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,1115,7316,112013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Roudný JN15,7516,2516,252014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Obrubce MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bukovina, Turnov SM15,4516,6416,642013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hradčany LI16,6816,4716,682014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Roudný JN16,6816,4616,682013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,9616,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI15,3416,7916,792013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,8116,7216,812013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Janův Důl LI17,0316,2017,032014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves nad Popelkou SM17,5317,4317,532013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá SM15,5017,6017,602013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Doubravička MB18,2317,6318,232014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeřmanice LI18,3118,6518,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Karlinky LI19,7119,2319,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bukovina, Turnov SM19,8017,0019,802014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Maršovice JN19,5920,2720,272014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želízy ME20,3917,7720,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Frýdštejn JN20,4419,5320,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,7017,0717,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Libuň JC17,0817,1517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Benešov u Semil SM17,2016,9617,202016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Katusice MB17,1117,2017,202019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Myštěves HK17,1117,2117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vitiněves JC17,3216,7517,322014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Košťálov SM16,4817,4217,422018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Benešov u Semil SM16,9317,4317,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Košťálov SM17,0917,5517,552019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vitiněves JC--17,562013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Borovice MB16,8917,6417,642016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK17,6816,3617,682016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Touchovice LN17,6217,7717,772016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Chrášťany LT17,9616,0717,962016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Sychrov MB17,9717,1417,972014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Kosmonosy MB18,0618,0618,062021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Malá Skála B JN18,1318,0318,132014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Jeřmanice LI18,1418,0818,142019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kosmonosy MB18,1718,1918,192019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malá Skála Béčko JN16,6318,2618,262016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sychrov A MB18,2718,1718,272019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Sychrov MB--18,362013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libuň JC17,4118,5618,562018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Jeřmanice LI18,7017,8018,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Libuň JC--18,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Libuň JC17,3618,7518,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Benešov u Semil SM--18,802013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Krásná Ves MB18,9318,8218,932013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Pěnčín JN17,1518,9518,952021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malá Skála Béčko JN18,9618,8618,962018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

18,29https://youtu.be/Yl43UaJmFCA Míra Berka

Jirkov - Muži

NPhttps://youtu.be/lOqJsfGWJVU Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2021/07/17 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře