Kosmonosy 2021 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  736 284 709
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Martin Klimo

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychrov MB 16,88 16,42 16,88
2.  Dneboh MB 16,98 16,83 16,98
3.  Tatobity SM 17,46 17,41 17,46
4.  Olešnice SM 17,49 16,90 17,49
5.  Dubenec TU 17,78 16,93 17,78
6.  Frýdštejn JN 17,91 16,99 17,91
7.  Kamenice Dobšín MB 17,99 17,99 17,14
8.  Břehy MB 18,01 18,01 18,01
9.  Krásná Ves MB 18,02 18,02 17,70
10.  Jílové u Držkova JN 18,29 18,29 17,99
11.  Košťálov SM 18,30 18,30 17,75
12.  Bechov MB 18,38 17,33 18,38
13.  Žehrov MB 18,55 18,55 18,35
14.  Třebnouševes JC 18,57 18,19 18,57
15.  Karlinky LI 18,64 18,55 18,64
16.  Březová LI 18,77 18,77 17,95
17.  Jirkov B JN 20,10 20,10 19,82
18.  Veselá MB 21,28 20,08 21,28
19.  Radimovice LI 22,41 22,41 22,15
20.  Bakov nad Jizerou MB 23,82 23,48 23,82
21.  Horní Měcholupy AB 27,54 27,54 24,65
22.  Ploukonice SM NP NP 30,54
22.  Brada - Rybníček JC NP NP 17,26
22.  Jirkov A JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,56 16,56 16,54
2.  Ploukonice SM 17,24 16,34 17,24
3.  Kosmonosy MB 17,66 16,80 17,66
4.  Sychrov MB 17,81 17,29 17,81
5.  Bechov MB 18,21 18,21 17,12
6.  Olešnice SM 18,30 18,16 18,30
7.  Bratříkov JN 18,58 18,58 17,03
8.  Benešov u Semil SM 19,26 18,45 19,26
9.  Břehy MB 19,41 17,33 19,41
10.  Katusice MB 19,46 19,46 17,08
11.  Jeřmanice LI 20,02 19,24 20,02
12.  Pěnčín JN 20,55 20,52 20,55
13.  Krásná Ves MB 24,91 24,91 24,01
14.  Bukovno MB 30,88 28,99 30,88
15.  Kosmonosy Dorky MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kosmonosy MB16,3816,3916,392019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,6616,4516,662019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kosmonosy MB16,4316,8716,872018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM16,8816,8716,882016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sychrov MB16,4216,8816,882021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,7016,9016,902020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,9216,3716,922014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,9316,1716,932016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pšánky HK16,5916,9516,952016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB16,8316,9816,982021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC17,1016,6517,102017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Obrubce MB16,6417,1317,132019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kosmonosy MB17,0017,1417,142017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Libuň JC--17,142013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Frýdštejn JN17,1017,2017,202020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,2016,5417,202016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC--17,212013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kosmonosy MB17,2416,8217,242016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tatobity SM16,9617,2417,242018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dubenec TU16,9317,2417,242019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Tatobity SM16,8017,2517,252020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dneboh MB17,1317,3117,312020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zlatá Olešnice JN17,3417,1717,342018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dubenec TU16,6717,3417,342020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obrubce MB17,3617,1717,362018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Břehy MB17,4416,9717,442020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Tatobity SM17,4117,4617,462021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sychrov MB17,4916,8517,492019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešnice SM16,9017,4917,492021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,5117,4617,512020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

20,10https://youtu.be/Z-QjDMFO_d0 Míra Berka

Jirkov - Muži

NPhttps://youtu.be/PcDiaNZT_Kk Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/06/10 Kosmonosy, Kosmonosyký pohár - Memoriál Karla Sprostého
BP
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého
BP
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře