Kosmonosy 2020 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  736 284 709
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Martin Klimo

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,90 16,70 16,90
2.  Frýdštejn JN 17,20 17,10 17,20
3.  Tatobity SM 17,25 16,80 17,25
4.  Dneboh MB 17,31 17,13 17,31
5.  Dubenec TU 17,34 16,67 17,34
6.  Břehy MB 17,44 17,44 16,97
7.  Krásná Ves MB 17,51 17,51 17,46
8.  Benešov u Semil SM 17,54 17,24 17,54
9.  Sychrov MB 17,91 17,91 17,43
10.  Březová LI 18,03 18,03 17,88
11.  Jirkov JN 18,08 17,57 18,08
12.  Kamenice Dobšín MB 18,41 17,84 18,41
13.  Zlatá Olešnice JN 18,64 18,14 18,64
14.  Jílové u Držkova JN 19,25 17,59 19,25
15.  Jirkov B JN 19,70 18,15 19,70
16.  Košťálov SM 20,04 17,19 20,04
17.  Veselá MB 20,09 20,09 18,89
18.  Hradčany LI 20,29 20,29 19,67
19.  Bakov nad Jizerou MB 20,64 19,80 20,64
20.  Škodějov SM 20,72 18,88 20,72
21.  Bukovina u Čisté SM 20,92 20,64 20,92
22.  Bechov MB 24,06 24,06 24,06
23.  Malá Skála JN 26,25 26,25 26,13
24.  Horní Měcholupy AB NP NP NP
24.  Karlinky LI NP NP NP
24.  Obrubce MB NP NP NP
24.  Olešnice SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kosmonosy MB 17,39 16,29 17,39
2.  Ploukonice SM 17,46 17,22 17,46
2.  Veselá SM 17,46 17,46 17,22
4.  Sychrov MB 17,52 16,73 17,52
5.  Katusice MB 17,74 17,74 17,59
6.  Malá Skála Béčko JN 17,87 16,97 17,87
7.  Bratříkov JN 18,03 18,03 17,59
8.  Jeřmanice LI 18,15 18,15 17,19
9.  Břehy MB 19,36 18,51 19,36
10.  Benešov u Semil SM 19,84 19,32 19,84
11.  Sychrov OLE MB 19,86 18,72 19,86
12.  Bechov MB 21,58 21,17 21,58
13.  Pěnčín JN 22,20 21,55 22,20
14.  Košťálov SM 29,76 29,25 29,76
15.  Krásná Ves MB 38,42 38,42 18,46

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kosmonosy MB16,3816,3916,392019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,6616,4516,662019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kosmonosy MB16,4316,8716,872018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM16,8816,8716,882016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,7016,9016,902020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,9216,3716,922014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,9316,1716,932016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky HK16,5916,9516,952016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC17,1016,6517,102017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Obrubce MB16,6417,1317,132019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Libuň JC--17,142013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kosmonosy MB17,0017,1417,142017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,2016,5417,202016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Frýdštejn JN17,1017,2017,202020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Renmotor Jinolice JC--17,212013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tatobity SM16,9617,2417,242018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dubenec TU16,9317,2417,242019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kosmonosy MB17,2416,8217,242016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tatobity SM16,8017,2517,252020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dneboh MB17,1317,3117,312020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dubenec TU16,6717,3417,342020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Zlatá Olešnice JN17,3417,1717,342018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Obrubce MB17,3617,1717,362018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Břehy MB17,4416,9717,442020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sychrov MB17,4916,8517,492019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Krásná Ves MB17,5117,4617,512020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zlatá Olešnice JN17,1017,5317,532017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Benešov u Semil SM17,2417,5417,542020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,6717,4217,672016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kamenice Dobšín - KameniceMB17,4917,7117,712014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/06/10 Kosmonosy, Kosmonosyký pohár - Memoriál Karla Sprostého
BP
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého
BP
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře