Kosmonosy 2020 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  736 284 709
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Martin Klimo

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,90 16,70 16,90
2.  Frýdštejn JN 17,20 17,10 17,20
3.  Tatobity SM 17,25 16,80 17,25
4.  Dneboh MB 17,31 17,13 17,31
5.  Dubenec TU 17,34 16,67 17,34
6.  Břehy MB 17,44 17,44 16,97
7.  Krásná Ves MB 17,51 17,51 17,46
8.  Benešov u Semil SM 17,54 17,24 17,54
9.  Sychrov MB 17,91 17,91 17,43
10.  Březová LI 18,03 18,03 17,88
11.  Jirkov JN 18,08 17,57 18,08
12.  Kamenice Dobšín MB 18,41 17,84 18,41
13.  Zlatá Olešnice JN 18,64 18,14 18,64
14.  Jílové u Držkova JN 19,25 17,59 19,25
15.  Jirkov B JN 19,70 18,15 19,70
16.  Košťálov SM 20,04 17,19 20,04
17.  Veselá MB 20,09 20,09 18,89
18.  Hradčany LI 20,29 20,29 19,67
19.  Bakov nad Jizerou MB 20,64 19,80 20,64
20.  Škodějov SM 20,72 18,88 20,72
21.  Bukovina u Čisté SM 20,92 20,64 20,92
22.  Bechov MB 24,06 24,06 24,06
23.  Malá Skála JN 26,25 26,25 26,13
24.  Olešnice SM NP NP NP
24.  Horní Měcholupy AB NP NP NP
24.  Karlinky LI NP NP NP
24.  Obrubce MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kosmonosy MB 17,39 16,29 17,39
2.  Ploukonice SM 17,46 17,22 17,46
2.  Veselá SM 17,46 17,46 17,22
4.  Sychrov MB 17,52 16,73 17,52
5.  Katusice MB 17,74 17,74 17,59
6.  Malá Skála Béčko JN 17,87 16,97 17,87
7.  Bratříkov JN 18,03 18,03 17,59
8.  Jeřmanice LI 18,15 18,15 17,19
9.  Břehy MB 19,36 18,51 19,36
10.  Benešov u Semil SM 19,84 19,32 19,84
11.  Sychrov OLE MB 19,86 18,72 19,86
12.  Bechov MB 21,58 21,17 21,58
13.  Pěnčín JN 22,20 21,55 22,20
14.  Košťálov SM 29,76 29,25 29,76
15.  Krásná Ves MB 38,42 38,42 18,46

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Petkovy MB--27,722018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
2. Petkovy MB--31,372019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
3. Březno MB--31,502018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
4. Velké Všelisy MB--32,092019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
5. Petkovy MB32,1730,9632,172017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
6. Dlouhá Lhota MB--34,122019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
7. Bechov MB--35,322019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
8. Bechov MB34,0637,7437,742017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
9. Březno MB37,5140,0840,082017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
10. Chotětov MB--40,142019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
11. Chotětov MB--41,502018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
12. Dlouhá Lhota MB--44,442018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
13. Dlouhá Lhota MB52,1142,4052,112017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
14. Chotětov MB53,5933,14NP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bechov MB--23,052019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
2. Bechov MB--23,772018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
3. Petkovy MB--24,302019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
4. Horní Bousov MB--25,052019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
5. Doubravička MB--27,242018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
6. Kosořice MB--27,422019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
7. Bakov nad Jizerou MB--27,822019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
8. Doubravička MB--28,272019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
9. Chudíř MB--29,902018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
10. Březno MB--30,272018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
11. Kosořice MB--31,182018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
12. Březno MB--31,742019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
13. Horní Bousov MB--32,442018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
14. Chotětov MB33,1631,3733,162017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
15. Bechov MB32,9733,2733,272017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
16. Kosmonosy MB29,6633,3533,352017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
17. Chotětov MB--33,602019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
18. Petkovy MB--33,892018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
19. Kosmonosy MB--34,802019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
20. Doubravička MB29,6635,3835,382017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
21. Dlouhá Lhota MB35,7430,3835,742017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
22. Chotětov MB--36,382018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
23. Bakov nad Jizerou MB32,6136,9036,902017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
24. Kosořice MB--38,632019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
25. Kosořice MB40,3937,0240,392017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
26. Předměřice nad Jizerou MB--40,642018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
27. Bakov nad Jizerou MB--43,292018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
28. Kosmonosy MB--44,602018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
29. Chudíř MB--45,162019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
30. Petkovy MB49,1541,1649,152017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Doubravička MB--26,632019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
2. Bechov MB--26,962018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
3. Kosmonosy MB--27,332019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
4. Chotětov MB--28,172019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
5. Doubravička MB--28,672018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
6. Dlouhá Lhota MB--29,762019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
7. Bechov MB--29,812019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
8. Bechov MB--30,712019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
9. Kosořice MB--30,832018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
10. Horní Bousov MB--31,812019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
11. Kosořice MB--32,032019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
12. Horní Bousov MB--32,082018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
13. Nová Ves u Bakova MB--35,112018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
14. Březno MB--35,192018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
15. Chotětov MB--35,372018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
16. Chotětov MB--37,242018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
17. Chudíř MB--37,282019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
18. Chudíř MB34,0239,8939,892017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
19. Bechov MB32,1240,1840,182017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
20. Kosmonosy MB--40,892019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
21. Březno MB--41,342019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
22. Petkovy MB--41,732019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
23. Doubravička MB41,8238,8241,822017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
24. Březno MB--42,652019/06/09 Útok,nástřik 2xB úzké
25. Kosořice MB45,1241,5245,122017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
26. Bakov nad Jizerou MB--45,482018/06/10 Útok,nástřik 2xB úzké
27. Kosmonosy MB46,5240,2746,522017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
28. Kosmonosy MB50,9638,4550,962017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
29. Petkovy MB51,4251,5251,522017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
30. Horní Bousov MB51,7446,6751,742017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/06/10 Kosmonosy, Kosmonosyký pohár - Memoriál Karla Sprostého
BP
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého
BP
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře