Jeřmanice 2020 - Jeřmanice

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 09. 2020 19:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Anna Novotná

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Frýdštejn JN 14,66 14,30 14,66
2.  Pěnčín JN 15,33 14,92 15,33
3.  Jirkov B JN 15,79 15,59 15,79
4.  Krásná Ves MB 16,08 16,08 15,38
5.  Hradčany LI 16,35 16,35 15,46
6.  Velké Hamry JN 16,64 16,64 15,27
7.  Chyjice JC 17,59 17,59 14,89
8.  Krásná Ves MB 17,88 17,21 17,88
9.  Lučany nad Nisou JN 18,14 17,72 18,14
10.  Jeřmanice LI 18,47 18,47 17,63
11.  Desná III B JN 19,54 19,54 19,34
12.  Záskalí LI 19,63 19,63 18,66
13.  Březovice MB 19,84 19,47 19,84
14.  Karlinky B LI 20,02 19,79 20,02
15.  Březová LI 20,50 20,50 17,96
16.  Karlinky LI 21,84 21,84 21,77
17.  Pěnčín LI 21,90 21,90 21,19
18.  Sezemice MB 22,05 19,83 22,05
19.  Janův Důl LI 22,26 22,08 22,26
20.  Škodějov SM 22,56 15,37 22,56
21.  Bukovno MB 25,90 25,68 25,90
22.  Mělník Chloumek ME 30,30 30,30 28,96
23.  Smržovka JN 31,46 31,46 30,96
24.  Desná III JN 36,46 27,93 36,46
25.  Tatobity SM NP NP NP
25.  Bystřice JC NP NP NP
25.  Brada - Rybníček JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Veselá SM 17,96 17,19 17,96
2.  Jeřmanice LI 18,39 17,79 18,39
3.  Zlatá Olešnice JN 18,54 17,72 18,54
4.  Pěnčín JN 18,65 18,65 17,98
5.  Ploukonice SM 19,07 18,88 19,07
6.  Krásná Ves MB 19,29 19,13 19,29
7.  Břehy MB 19,32 18,99 19,32
8.  Dlouhá Lhota MB 20,37 20,37 19,76
9.  Březová LI 20,72 19,46 20,72
10.  Dalešice JN 21,00 21,00 20,91
11.  Mělník Blata ME 21,25 20,28 21,25
12.  Olešnice SM 21,60 20,97 21,60
13.  Smržovka JN 21,90 21,77 21,90
14.  Dlouhý Most LI 27,98 27,98 26,71
15.  Hodkovice nad Mohelkou LI 32,21 32,21 32,08
16.  Jeřmanice B LI 32,96 31,93 32,96
17.  Třebovětice JC 37,45 37,45 36,23

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Březová LI 20,45 20,45 20,25
2. Škodějov SM 20,70 20,42 20,70
2. Chyjice JC 20,70 20,70 19,62
4. Lučany nad Nisou JN 21,06 20,98 21,06
5. Janův Důl LI 21,11 20,86 21,11
6. Bystřice JC 21,30 20,63 21,30
7. Dalešice JN 22,12 20,93 22,12
8. Roztoky u Semil SM 22,43 22,38 22,43
9. Záskalí LI 22,55 22,55 21,77
10. Hradčany LI 22,88 21,59 22,88
11. Březovice MB 22,89 22,89 22,68
12. Sezemice MB 23,17 22,35 23,17
13. Karlinky B LI 23,89 23,89 22,70
14. Smržovka JN 24,40 23,98 24,40
15. Petrašovice LI 26,27 26,27 24,45
16. Dlouhý Most LI 28,50 28,50 27,27
17. Jeřmanice LI 35,33 35,07 35,33
18. Lažany LI NP NP NP
18. Pěnčín LI NP NP NP
18. Frýdštejn JN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK14,1814,5014,502016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM14,5614,6414,642015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Tatobity SM14,6814,3614,682016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Smidary HK14,6514,8014,802018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Chyjice JC14,8614,9714,972016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Tatobity SM14,6114,9814,982013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Smidary HK15,0315,0115,032015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Kosmonosy MB15,0714,6715,072013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Chyjice JC14,6615,1015,102018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Jílové u Držkova JN15,1215,0515,122016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Lestkov SM15,2915,1215,292013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Obrubce MB15,0115,3215,322016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Košťálov SM15,3314,8015,332018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Březová LI14,4215,3415,342018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,3414,5215,342015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Veselá SM15,3814,7415,382015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Maršovice JN15,0915,4015,402015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN15,1315,4115,412018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Karlinky LI1,5515,3815,502015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Malá Skála JN15,5215,4815,522017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Veselá SM15,3415,5215,522016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Tatobity Bity SportSM15,5415,1415,542015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Veselá SM14,8515,5415,542015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Velké Hamry JN15,5515,0715,552016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Frýdštejn JN14,7815,5715,572018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Hradčany LI15,6015,5415,602018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Myštěves HK15,0515,6215,622015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Malá Skála JN15,6315,6415,642015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Sloup PZ15,6514,9315,652015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Tuř JC15,6915,6315,692013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov B SM16,9216,2216,922016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
2. Malá Skála Béčko JN17,1317,2617,262016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
3. Krásná Ves MB17,3316,9617,332015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
4. Košťálov SM16,8317,6617,662016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
5. Malá Skála Béčko JN17,8117,1417,812017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
6. Jablonec nad Jizerou SM17,8417,9217,922013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
7. Jeřmanice LI18,0517,7218,052017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
8. Košťálov SM18,0517,8018,052018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
9. Jeřmanice LI17,7618,2118,212017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
10. Veselá SM18,2318,3018,302018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
11. Katusice MB18,1718,3418,342018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
12. Břehy MB18,3717,1518,372018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
13. Bratříkov JN18,4818,2818,482015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
14. Košťálov SM18,6418,6918,692017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
15. Ploukonice SM17,9818,7018,702018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
16. Březová LI18,7218,0618,722018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
17. Jeřmanice LI18,7118,7518,752016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
18. Košťálov SM18,3618,8018,802015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
19. Malá Skála Malá Skála B JN17,4418,9318,932013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
20. Obrubce MB17,0118,9618,962016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
21. Jeřmanice LI17,6219,1219,122018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
22. Jeřmanice LI19,1618,4419,162016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
23. Břehy MB19,2118,6019,212019/06/01 Útok,nástřik 2xB úzké
24. Krásná Ves MB19,2218,2419,222013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
25. Huť JN19,2319,0519,232015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
26. Benešov u Semil SM17,7819,2519,252013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
27. Bratříkov JN19,2919,0119,292017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
28. Malá Skála Áčko JN19,0719,3219,322016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
29. Jeřmanice LI17,8119,3519,352019/06/01 Útok,nástřik 2xB úzké
30. Košťálov SM17,9919,3919,392015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

15,79https://youtu.be/https://www Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2020/06/06 Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře