Jablonec 2018 - Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 03. 2018 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Seč Šulc Martin CR 13,95 14,68 13,95
2.  Seč Konečný Matouš CR 14,24 17,43 14,24
3.  Výčapy Svoboda Adam TR 14,62 15,63 14,62
4.  Vědomice Jindrák Michal LT 14,69 NP 14,69
5.  Štěpánkovice Pistorius Jan OP 14,80 15,04 14,80
6.  Zádveřice Kratina Adam ZL 15,05 17,87 15,05
7.  Lužná Ullrich Radek RA 15,12 15,12 16,95
8.  Komárovice Benda Jan VS 15,21 15,99 15,21
9.  Uhlířské Janovice Mašek Matěj KH 15,24 15,24 15,68
10.  Skuteč Pešek Tomáš CR 15,59 15,81 15,59
11.  Svinov Žákovský Adam OV 15,65 15,65 16,49
12.  Morkovice Navrátil Tomáš KM 15,97 16,39 15,97
13.  Hrdlořezy Hofmann David MB 15,99 16,41 15,99
14.  Výčapy Gruszka Jan TR 16,14 16,14 18,79
15.  Zádveřice Chromek Matěj ZL 16,16 16,25 16,16
15.  - Maléř Lukáš Hutisko-Solanec - 16,16 16,16 NP
17.  Dolní Životice Losert Matouš OP 16,21 19,74 16,21
18.  Zádveřice Rafaj Tomáš ZL 16,40 17,02 16,40
19.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR 16,43 17,65 16,43
19.  Doloplazy Zbořil Martin OL 16,43 18,31 16,43
21.  Kvasejovice Žemlička Vojtěch BN 16,46 16,66 16,46
22.  - Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec - 16,47 NP 16,47
23.  Hrdlořezy Bělský Jan MB 16,65 16,65 17,16
24.  Starý Lískovec Sport Novák Ondřej BM 16,77 20,19 16,77
25.  Zličín Christov Samuel AB 16,91 17,57 16,91
26.  Skryje Klekner Matyáš ZR 16,98 16,98 17,64
27.  Dřísy Mališka Václav ME 17,05 18,06 17,05
28.  Bozkov Skrbek Vladimír SM 17,11 17,11 17,69
29.  Štěpánov Kunhart Jan OL 17,32 17,32 NP
30.  Písková Lhota Stýblo Radim NB 17,39 21,84 17,39
31.  Nová Ves Bogus Martin OV 17,40 22,90 17,40
32.  Čeperka Doležal Šimon PA 17,45 17,45 25,27
33.  - Hofman Miroslav Seč - 17,51 40,01 17,51
34.  Bludov Matějček Lukáš SU 17,58 18,25 17,58
35.  Třebovice Gelnar Adam OV 17,74 17,74 17,77
36.  Skryje Šnobl Antonín ZR 17,81 19,67 17,81
36.  Zličín Houžvička Štěpán AB 17,81 17,99 17,81
38.  Starý Kolín Horyna Jindřich KO 17,88 17,88 22,91
39.  Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam HK 18,07 18,07 18,61
40.  Dolní Bečva Kretek Tomáš VS 18,11 18,11 22,21
41.  Tvarožná Bartoš Lukáš BO 18,31 24,31 18,31
42.  Bozkov Skrbek Lukáš SM 18,39 20,65 18,39
43.  Choustníkovo Hradiště Kumpoch Martin TU 18,48 18,48 18,76
44.  Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan HK 18,50 18,50 NP
45.  Dolní Bečva Kubíček Vojtěch VS 18,61 18,61 19,20
46.  Trusovice Streck Radim SY 18,65 18,65 23,75
47.  Trusovice Šuba Filip SY 18,71 20,08 18,71
48.  Dobroslavice Tománek Matyáš OP 19,03 25,28 19,03
49.  Dolní Životice Polák Václav OP 19,17 19,17 20,63
50.  Trusovice Siegel Filip SY 19,47 22,70 19,47
51.  Čelákovice Tomeček Adam PH 19,48 20,82 19,48
52.  Bludov Fabiánek Matěj SU 19,52 20,26 19,52
53.  Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan TU 19,56 19,56 25,31
54.  Letňany Salvet Michael AB 19,62 NP 19,62
55.  Nová Ves Martuš Michal OV 19,66 23,65 19,66
56.  Vědomice Marek Jan LT 19,71 20,22 19,71
57.  Letňany Vlček Jakub AB 19,75 NP 19,75
58.  Zličín Kačer Ondřej AB 19,80 20,11 19,80
59.  Čeperka Žaloudek Šimon PA 19,84 19,84 21,14
60.  Uhlířské Janovice Bílek Pavel KH 19,93 NP 19,93
61.  Kvasejovice Skalický Matěj BN 19,97 19,97 20,88
61.  Tuhaň Klapka Ondřej ME 19,97 20,54 19,97
63.  Nová Ves Gregořica Filip OV 20,38 20,38 24,78
64.  Tuhaň Poborský Maxmilián ME 20,57 26,10 20,57
65.  Chlumec nad Cidlinou I Kočka Jindřich HK 20,70 NP 20,70
66.  Tuhaň Noske Štěpán ME 20,81 20,81 26,55
67.  Byšice Hora Ondřej ME 20,91 21,68 20,91
68.  Malé Hoštice Pfleger Vojtěch OP 21,14 21,14 22,90
69.  Štěpánkovice Tomíček Michal OP 21,19 21,19 22,85
70.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Nosek Dominik JN 21,64 21,64 NP
71.  Výčapy Vašek Vojta TR 21,82 31,22 21,82
72.  Letňany Stabenow Martin AB 21,97 NP 21,97
73.  Trusovice Koutný Jan SY 22,00 23,32 22,00
74.  Frýdlant Berka Václav LI 22,04 23,52 22,04
75.  Chlumec nad Cidlinou I Volejník Ondřej HK 22,05 22,05 31,95
76.  Jáchymov Boudný David KV 22,08 28,06 22,08
77.  Chlumec nad Cidlinou I Holan Kryštof HK 22,28 22,28 23,94
78.  Dalešice Lucke Jan JN 22,39 22,39 24,47
79.  Bratříkov Šilhán Ondřej JN 22,78 NP 22,78
79.  Dolní Životice Harazín Aleš OP 22,78 23,26 22,78
81.  Štětí Havner Tomáš LT 23,16 26,76 23,16
82.  Stráž pod Ralskem Kučera Adam CL 23,17 23,69 23,17
83.  Morkovice Karásek Martin KM 23,28 NP 23,28
84.  Doloplazy Zbořil Adam OL 23,71 24,27 23,71
85.  Chlumec nad Cidlinou I Nováček Albert HK 23,87 23,87 27,01
86.  Štěpánkovice Tomíček František OP 24,00 28,09 24,00
87.  Kvasejovice Částka Jakub BN 24,74 24,74 25,31
88.  Bratříkov Pfeifer Tomáš JN 24,84 28,53 24,84
89.  Byšice Kern Jiří ME 25,22 32,35 25,22
90.  Štětí Havner Jiří LT 25,23 29,11 25,23
91.  Letňany Slavata Karel AB 25,50 25,50 26,34
92.  Starý Lískovec Sport Rymeš Daniel BM 26,54 27,45 26,54
93.  Kvasejovice Hulan František BN 26,73 26,73 28,73
94.  Svinov Křížkovský Lukáš OV 27,23 27,23 31,43
95.  Zličín Kavka Jáchym AB 27,25 29,08 27,25
96.  Byšice Panchártek Václav ME 27,42 31,62 27,42
97.  Frýdlant Pažout Petr LI 28,14 NP 28,14
98.  Starý Kolín Spitzer Josef KO 28,36 28,36 29,06
99.  Zličín Rott Ruben AB 29,49 36,21 29,49
100.  Letňany Komáčka Tomáš AB 30,52 31,31 30,52
101.  Dolní Bečva Bok Břetislav VS 32,28 32,28 35,69
102.  Břehy Hataš Jakub MB 33,26 33,26 33,80
103.  Všetaty Černý Václav ME 38,31 38,31 NP
104.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Troják Vojtěch JN 39,30 40,04 39,30
105.  Stráž pod Ralskem Šimůnek Jiří CL 47,57 47,57 50,94
106.  Hrdlořezy Fait Daniel MB NP NP NP
106.  Chlumec nad Cidlinou I Mejtský Jakub HK NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bludov Zaoralová Eliška SU 14,91 14,91 15,28
2.  Byšice Macháčková Leontýna ME 15,39 16,92 15,39
3.  Nová Ves Nováková Martina OV 15,52 17,34 15,52
4.  Písnice Lasevičová Kristýna AB 15,53 15,53 18,33
5.  Tuhaň Kučerová Beata ME 15,72 15,72 15,72
6.  Čeperka Jarušková Tereza PA 15,87 NP 15,87
6.  Kojetice Řehůřková Soňa TR 15,87 15,87 16,08
8.  Lužná Rácová Karolína RA 16,26 17,24 16,26
9.  Čeperka Chudomská Amálie PA 16,35 16,35 16,35
10.  Tuhaň Žežulková Vanesa ME 16,43 16,43 16,57
11.  Písková Lhota Nováková Marcela NB 16,69 17,72 16,69
12.  Dolní Životice Ulitzková Laura OP 16,73 19,38 16,73
13.  Skuteč Zavoralová Aneta CR 16,89 16,89 17,64
14.  Vědomice Hodková Denisa LT 16,91 16,91 17,09
15.  Železná Ruda Mašková Marika KT 16,94 17,34 16,94
16.  Uhlířské Janovice Trnková Justýna KH 16,99 19,35 16,99
17.  Skuteč Slezáková Nela CR 17,00 17,00 18,68
17.  Kojetice Pekárková Klára TR 17,00 17,00 17,30
19.  Písková Lhota Martinová Barbora NB 17,21 17,26 17,21
20.  Štěpánov Fikejzlová Andrea OL 17,31 17,31 NP
21.  Zádveřice Hurtová Natálie ZL 17,39 NP 17,39
21.  Starý Kolín Horynová Kateřina KO 17,39 17,39 18,34
23.  Nová Ves Maturová Karolína OV 17,42 21,13 17,42
24.  Třebovice Králová Valerie OV 17,44 18,92 17,44
25.  Kvasejovice Mašková Šárka BN 17,65 18,47 17,65
26.  Svinov Mazzolini Petra OV 17,81 20,35 17,81
27.  Písnice Černá Tereza AB 17,88 17,88 18,22
28.  Výčapy Růžičková Aneta TR 17,99 19,04 17,99
29.  Čeperka Kožená Aneta PA 18,00 18,00 18,57
30.  Dolní Životice Pavelková Jana OP 18,06 18,06 24,51
31.  Chlumec nad Cidlinou I Veselá Tereza HK 18,07 20,17 18,07
32.  Dolní Bečva Mikudová Aneta VS 18,34 19,17 18,34
33.  Dobroslavice Stavinohová Bára OP 18,46 18,76 18,46
34.  Vědomice Javorčáková Melinda LT 18,50 25,51 18,50
35.  Dřísy Tintěrová Anna ME 18,56 18,56 21,99
36.  Zádveřice Žambochová Magdaléna ZL 18,68 20,34 18,68
37.  Dolní Bečva Babincová Pavlínka VS 18,81 18,81 20,35
38.  Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina HK 18,91 18,91 NP
39.  Dolní Bečva Slavíková Marie VS 18,94 19,76 18,94
40.  Dřísy Krumphanzlová Adéla ME 19,00 19,00 22,23
40.  Starý Kolín Tyšerová Sofie KO 19,00 19,00 20,32
42.  Lužná Roučová Karolína RA 19,03 19,03 27,57
43.  Svinov Fronckeová Karin OV 19,06 19,06 25,91
44.  Zádveřice Rožnovjáková Hana ZL 19,10 19,10 23,28
45.  Starý Lískovec Sport Kocmanová Natálka BM 19,49 19,91 19,49
46.  Písková Lhota Pšeničková Anna NB 19,50 19,50 NP
47.  Písková Lhota Pšeničková Marie NB 19,65 19,78 19,65
48.  Byšice Javorská Dominika ME 19,68 23,71 19,68
49.  Třebovice Prokopová Barbora OV 19,80 19,80 27,76
50.  Trusovice Morkesová Eliška SY 19,84 19,84 25,22
51.  Písková Lhota Bilá Adéla NB 19,90 19,90 20,14
51.  Břehy Hatašová Karolína MB 19,90 22,63 19,90
53.  Skuteč Zelenková Ema CR 19,93 19,93 23,34
54.  Dobroslavice Tománková Michaela OP 20,07 20,07 21,38
55.  Tuhaň Matějková Karolína ME 20,57 21,85 20,57
56.  Dolní Životice Volkmerová Justýna OP 20,62 20,62 21,30
57.  Štěpánov Vtípilová Karolína OL 20,73 25,83 20,73
58.  Štěpánov Kunhartová Kristýna OL 20,80 20,80 22,42
59.  Trusovice Juračková Vanessa SY 20,87 21,23 20,87
60.  Štěpánov Salášková Elen OL 21,02 21,25 21,02
61.  Morkovice Vlčková Gabriela KM 21,29 23,79 21,29
62.  Nová Ves Jarolímová Aneta OV 21,32 21,32 24,06
63.  Výčapy Böhmová Anna TR 21,43 30,94 21,43
64.  Štěpánov Doležálková Tereza OL 21,55 NP 21,55
65.  Jáchymov Kneiflová Jitka KV 21,95 21,95 22,16
66.  Dalešice Hanyková Natálie JN 22,14 32,72 22,14
67.  Bratříkov Štěpánová Bára JN 22,18 24,65 22,18
68.  Štěpánov Nováčková Veronika OL 22,49 25,42 22,49
69.  Dřísy Krejzarová Tereza ME 22,59 22,59 23,19
70.  Břehy Hatašová Rozálie MB 22,69 22,95 22,69
71.  Hrobce Nováková Kateřina LT 22,70 NP 22,70
72.  Dolní Životice Pavelková Anna OP 22,80 27,94 22,80
73.  Morkovice Dobiášová Tereza KM 23,11 29,71 23,11
74.  Skryje Staňková Anna ZR 23,16 23,75 23,16
75.  Hrdlořezy Kroupová Eliška MB 23,34 29,22 23,34
76.  Lučany nad Nisou Štrynclová Anna JN 23,36 35,78 23,36
77.  Dolní Bečva Valchářová Veronika VS 23,38 24,11 23,38
78.  Stráž pod Ralskem Svobodová Sára CL 23,62 NP 23,62
79.  Starý Kolín Spitzerová Marie KO 23,95 26,52 23,95
80.  Byšice Benešová Kateřina ME 24,57 24,57 25,96
80.  Písková Lhota Šafránková Andrea NB 24,57 28,23 24,57
82.  Jáchymov Peteříková Magdalena KV 24,78 24,78 26,60
83.  Dřísy Rejfková Julie ME 24,84 24,84 25,16
84.  Morkovice Doleželová Amálie KM 24,91 24,91 30,98
84.  Zličín Rottová Ráchel AB 24,91 24,91 25,75
86.  Bratříkov Borčická Tereza JN 25,13 52,17 25,13
87.  Stráž pod Ralskem Šlehoferová Rozálie CL 25,41 25,42 25,41
88.  Kvasejovice Žemličková Eliška BN 25,51 25,51 NP
89.  Chlumec nad Cidlinou I Kočková Julie HK 25,52 25,52 30,82
90.  Choustníkovo Hradiště Kumpochová Rozalie TU 25,53 27,38 25,53
91.  Chlumec nad Cidlinou I Vosáhlová Kristýna HK 25,65 NP 25,65
92.  Všetaty Tomanová Veronika ME 25,89 NP 25,89
93.  Smržovka Engelová Lucie JN 26,15 26,15 26,98
94.  Štětí Dziásková Barbora LT 26,37 28,38 26,37
95.  Všetaty Černá Daniela ME 26,48 26,48 NP
96.  Štěpánov Krejčí Aneta OL 26,69 26,69 26,95
97.  Stráž pod Ralskem Čechová Adéla CL 27,41 27,52 27,41
98.  Byšice Matušová Alexandra ME 27,47 28,74 27,47
99.  Kvasejovice Zavadilová Žaneta BN 27,64 27,64 27,75
100.  - Adamcová Barbora Hutisko-Solanec - 27,97 36,33 27,97
101.  Písková Lhota Šafránková Tereza NB 28,29 NP 28,29
102.  Kvasejovice Zavadilová Helena BN 28,90 36,71 28,90
103.  Dřísy Urbánková Linda ME 29,84 32,44 29,84
104.  Bratříkov Benešovská Karolína JN 29,89 29,89 31,39
105.  Štěpánov Ročňová Petra OL 31,51 68,93 31,51
106.  Starý Lískovec Sport Rymešová Ellen BM 42,84 47,85 42,84
107.  Hrdlořezy Kardošová Ester MB 44,51 NP 44,51
108.  Bozkov Veselá Lenka SM NP NP NP
108.  Hrdlořezy Bačinová Lucie MB NP NP NP
108.  Nová Ves u Bakova Hašková Natalie MB NP NP NP
108.  Starý Kolín Mykytyuk Karina KO NP NP NP
108.  Klopotovice Hellusová Veronika PV NP NP NP
108.  Bludov Kulhajová Liliana SU NP NP NP
108.  Staré Heřminovy Molnárová Gita BR NP NP NP
108.  Všetaty Sedláčková Adéla ME NP NP NP
108.  Zádveřice Barotková Alexandra ZL NP NP NP
108.  Staré Heřminovy Szkanderová Kristýna BR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře