Jablonec 2018 - III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 04. 2018 08:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Raškovice Chovancová Tereza FM 18,77 18,77 19,01
2.  Staré Heřminovy Krpcová Kristýna BR 19,14 19,17 19,14
3.  Jabloňov Báňová Natálie ZR 19,37 19,37 20,03
4.  Písková Lhota Homolková Valentýna NB 19,38 19,41 19,38
5.  Raškovice Nytrová Barbora FM 19,39 19,90 19,39
6.  Tuhaň Veselá Natálie ME 19,66 19,66 21,54
7.  Nová Ves Ondráčková Julie OV 19,67 19,67 19,71
8.  Strážkovice Máchová Pavla CB 19,78 20,11 19,78
9.  Písková Lhota Němečková Eliška NB 19,85 19,85 20,01
10.  Tuhaň Fabianová Klárka ME 19,96 20,66 19,96
11.  Starý Kolín Bížová Nela KO 20,15 20,15 20,89
12.  Tuhaň Vaculíková Johanka ME 20,16 21,81 20,16
13.  Staré Heřminovy Ledabylová Jana BR 20,29 21,78 20,29
14.  Morkovice Podrazilová Natálie KM 20,41 20,41 24,15
15.  Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice RK 20,51 NP 20,51
16.  Dalovice Krumphanzlová Klára KV 20,69 21,39 20,69
17.  Nová Ves Lefnerová Karolína OV 20,81 20,81 21,22
18.  Markvartovice Horčičková Karolína OP 20,88 20,88 25,81
19.  Křešice Hyšplerová Anna LT 20,93 21,14 20,93
20.  Hrobce Malá Kateřina LT 21,56 21,95 21,56
21.  Tuhaň Hladíková Adéla ME 21,62 22,62 21,62
22.  Štěpánov Uličná Michaela OL 21,63 22,10 21,63
23.  Bozkov Martínková Marie SM 21,72 21,72 21,76
23.  Střezimíř Brázdová Linda BN 21,72 21,72 22,09
25.  Střezimíř Eliášová Lada BN 21,83 23,08 21,83
26.  Trusovice Wildungová Michaela SY 21,88 21,89 21,88
27.  Tuhaň Rychtaříková Michala ME 21,92 23,93 21,92
28.  Raškovice Dolechová Michaela FM 21,99 NP 21,99
29.  Raškovice Kotásková Bára FM 22,10 22,10 23,35
30.  Kosmonosy Dlouhá Lucie MB 22,32 23,01 22,32
31.  Tuhaň Šťastná Vendula ME 22,45 24,40 22,45
32.  Nová Ves Bůžková Tereza OV 22,46 22,46 23,08
33.  Morkovice Navrátilová Natálie KM 22,53 22,53 23,85
34.  Radvanice Zubričanová Nikola PR 22,73 22,73 23,25
35.  Skuteč Jonášová Andrea CR 22,93 22,93 NP
36.  - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště - 23,05 23,05 28,53
37.  Kvasiny Čeplová Lucie RK 23,15 23,43 23,15
38.  Karlinky Svačinková Zuzana LI 23,37 23,37 28,37
39.  Český Dub I Olšanská Kristina LI 23,52 23,52 25,60
40.  Bozkov Kunceová Petra SM 23,59 24,05 23,59
41.  Dalovice Macháčková Tereza KV 23,67 23,67 30,81
42.  Křižovatka Krbcová Eliška CH 23,83 27,26 23,83
43.  Hrobce Jelínková Eliška LT 23,84 23,84 29,17
44.  Křižovatka Dúcká Karolína CH 24,16 24,16 NP
45.  Starý Kolín Komůrková Nela KO 24,19 24,40 24,19
46.  Starý Kolín Tyšerová Natálie KO 24,24 36,37 24,24
47.  Karlinky Hejlová Natalie LI 24,87 24,87 NP
48.  Hrobce Jelínková Zuzana LT 25,20 NP 25,20
49.  Kosmonosy Jelínková Jana MB 25,99 28,39 25,99
50.  Staré Heřminovy Sobotíková Tereza BR 26,74 26,74 28,96
51.  Stráž pod Ralskem Caklová Tereza CL 26,76 28,38 26,76
52.  Bořitov Beranová Klára BK 27,71 28,91 27,71
53.  Starý Kolín Krátká Karolína KO 30,19 30,19 NP
54.  Karlinky Dobružská Mya LI 30,35 32,35 30,35
55.  Střezimíř Novotná Hana BN 31,48 31,48 NP
56.  Karlinky Vele Ester LI 42,02 42,02 NP
57.  Morkovice Horáková Aneta KM NP NP NP
57.  Karlinky Novotná Johanna LI NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Morkovice Borovičková Kateřina KM 18,09 18,09 18,26
2.  Úněšov Šafrová Zuzana PS 18,58 18,58 19,09
3.  Malechov Pícková Gabriela KT 18,59 23,40 18,59
4.  Kvasejovice Pomahačová Lucie BN 18,62 19,26 18,62
5.  Železná Ruda Mašková Kateřina KT 18,74 21,57 18,74
6.  Skuteč Slezáková Tereza CR 18,92 18,92 24,91
7.  Lhenice Kubíková Kateřina TP 18,94 19,26 18,94
8.  Staré Heřminovy Žišková Ester BR 19,08 19,38 19,08
9.  Písková Lhota Nováková Lenka NB 19,18 19,18 19,19
10.  Kamenec u Poličky Nováková Vendula SY 19,21 19,21 NP
11.  Počátky Kadlecová Radka HB 19,24 19,55 19,24
12.  Hřibojedy Vodehnalová Anna TU 19,27 19,28 19,27
13.  Teplá Hemzová Kateřina KV 19,28 19,71 19,28
14.  Svatý Jiří Bartošová Petra UO 19,44 19,59 19,44
15.  Křešice Hudcová Klára LT 19,53 19,53 24,21
16.  Žlutice Horská Štěpánka KV 19,57 19,57 52,63
17.  Hostinné Šmídová Monika TU 19,61 19,61 19,77
18.  Přehořov Kozlová Barbora TA 19,63 20,06 19,63
19.  Jabloňov Rousová Jitka ZR 19,74 19,98 19,74
20.  Oltyně Máchalová Natálie TA 19,78 19,78 NP
21.  Semily Bucková Jaroslava SM 19,93 19,93 32,15
22.  Dolní Životice Šustrová Markéta OP 19,95 21,44 19,95
23.  Starý Lískovec Sport Doležalová Lenka BM 19,96 20,40 19,96
23.  - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště - 19,96 19,96 20,07
25.  Středokluky Třísková Šárka PZ 20,04 20,04 20,86
26.  Štěpánov Votrubková Marcela OL 20,08 20,08 31,82
26.  Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna AB 20,08 25,10 20,08
28.  Nová Ves Bobrovská Adéla OV 20,15 20,26 20,15
28.  Bořitov Páralová Simona BK 20,15 20,30 20,15
30.  Velenka Košnářová Ivana NB 20,20 20,20 20,22
31.  Skuteč Brandová Michaela CR 20,24 20,24 20,62
32.  Nedaříž Ježková Kateřina SM 20,34 20,34 20,59
33.  Dobřejovice Faktorová Tereza PH 20,36 21,14 20,36
34.  Frýdlant Nováková Nikola LI 20,37 20,37 NP
35.  Ledenice Fixová Kateřina CB 20,47 NP 20,47
36.  Semily Dolenská Natálie SM 20,57 21,01 20,57
37.  Písková Lhota Kovaříková Martina NB 20,69 21,18 20,69
38.  Jabloňov Sladká Kateřina ZR 20,71 NP 20,71
38.  Zahořany Šafářová Tereza PZ 20,71 20,71 22,09
40.  Raškovice Kasincová Karolína FM 20,75 20,75 NP
41.  Střezimíř Babická Monika BN 20,79 21,45 20,79
42.  Křížkový Újezdec Muziková Vendula PH 20,81 20,83 20,81
43.  Horní Lánov Antošová Eliška TU 20,85 22,39 20,85
44.  Střezimíř Nováková Eliška BN 21,11 NP 21,11
44.  Svatý Jiří Fišerová Eliška UO 21,11 21,11 21,46
46.  Krušovice Novotná Barbora RA 21,18 21,99 21,18
47.  Pěnčín Havlová Kateřina PV 21,21 21,37 21,21
48.  Bozkov Koucká Tereza SM 21,22 21,22 22,45
48.  Kvasiny Kroupová Tereza RK 21,22 21,49 21,22
50.  Horní Studenec Vanclová Barbora HB 21,27 NP 21,27
51.  Semily Kövaryová Petronela SM 21,30 22,52 21,30
51.  Býškovice Šůstalová Kateřina PR 21,30 NP 21,30
53.  Hrochův Týnec Rajnetová Radka CR 21,33 22,14 21,33
54.  Lužná Hejdová Adriana RA 21,38 21,38 NP
55.  Těpeře Sedláková Anna JN 21,42 21,42 23,04
56.  Řeporyje Jirasová Anita AB 21,49 21,49 21,79
57.  Svatý Jiří Šímová Denisa UO 21,54 22,87 21,54
58.  Borovnice Judasová Kateřina BN 21,57 21,57 33,15
58.  Kojetice Kučerová Hana TR 21,57 27,28 21,57
60.  Bochov Krejčová Tereza KV 21,69 23,45 21,69
61.  Malechov Kašpárková Kateřina KT 21,83 22,60 21,83
62.  Letňany Feglarová Adéla AB 22,08 NP 22,08
63.  Řeporyje Šimáčková Aneta AB 22,09 22,09 22,16
63.  Senetářov Kučerová Aneta BK 22,09 22,37 22,09
65.  Horní Studenec Šmídová Barbora HB 22,13 22,54 22,13
65.  Jabloňov Čechmanová Markéta ZR 22,13 22,91 22,13
67.  Štěpánov Kunhartová Lucie OL 22,20 22,84 22,20
68.  Sloup Vltavská Markéta PZ 22,23 22,84 22,23
69.  Dalovice Radová Lucie KV 22,30 30,79 22,30
70.  Trusovice Morkesová Tereza SY 22,39 23,02 22,39
71.  Lučany nad Nisou Langová Alžběta JN 22,49 22,82 22,49
72.  Hroznová Lhota Školařová Nikola HO 22,58 NP 22,58
73.  Letňany Hospodková Anna AB 22,64 24,28 22,64
74.  - Čtvrtlíková Libuše Rokytnice v Orl.horách - 22,83 22,83 23,63
75.  Úvaly Klímová Klára PH 22,87 22,87 24,19
76.  Hrobce Procházková Kateřina LT 23,07 23,07 24,04
77.  Karlinky Svobodová Michaela LI 23,32 23,32 NP
78.  Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína JN 23,61 23,61 25,34
79.  Oltyně Novotná Petra TA 23,75 23,99 23,75
80.  Trusovice Spáčilová Pavlína SY 23,85 27,22 23,85
81.  Řeporyje Podroužková Leontýna AB 23,90 23,90 24,65
82.  Kosmonosy Halasová Erika MB 24,00 24,05 24,00
83.  - Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště - 24,03 24,03 28,14
84.  Horní Lánov Horníková Karolína TU 24,20 32,02 24,20
85.  Velenka Potměšilová Natálie NB 24,41 NP 24,41
86.  Křižovatka Vrtišková Michaela CH 24,54 24,54 24,97
87.  Bratříkov Černá Kateřina JN 24,97 24,97 25,54
88.  Bochov Liptáková Eliška KV 25,30 25,30 NP
89.  Horní Lánov Absolonová Markéta TU 25,62 26,88 25,62
90.  - Bystroňová Klára Těrlicko-Hradiště - 25,78 NP 25,78
91.  Karlinky Velová Viktorie LI 27,03 29,27 27,03
92.  Český Dub I Špátová Aneta LI 30,35 30,35 NP
93.  Český Dub I Olšanská Tereza LI 39,57 NP 39,57
94.  Pěnčín Heiningerová Barbora PV 52,94 52,94 NP
95.  Libiš Ryšlavá Natálie ME NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Úněšov Vébrová Kateřina PS 17,30 17,74 17,30
2.  Morkovice Krejčí Kamila KM 17,61 17,75 17,61
3.  Litovany Polová Nikola TR 17,83 NP 17,83
4.  Raškovice Švrčková Anežka FM 18,00 18,00 NP
5.  Kvasejovice Hulínská Klára BN 18,14 19,97 18,14
6.  Topolany Macháňová Lucie VY 18,16 18,71 18,16
7.  Úněšov Jandová Michaela PS 18,40 18,92 18,40
8.  Markvartovice Tessarzová Kristýna OP 18,81 19,09 18,81
9.  Hajnice Langerová Natálie TU 19,14 19,14 28,52
10.  Kostomlátky Říhová Věra NB 19,22 19,22 19,50
11.  Klenová Presslová Natálie KT 19,36 20,09 19,36
12.  Úněšov Krejčová Martina PS 19,41 19,41 19,67
13.  Kamenec u Poličky Švábová Daniela SY 19,43 19,50 19,43
14.  Skuteč Truncová Kamila CR 19,49 NP 19,49
15.  Dolní Kounice Kadeřávková Anna BO 19,58 19,58 NP
16.  Trusovice Becková Karolína SY 19,73 19,73 NP
17.  Žernovník Kašparcová Eva BK 19,89 19,89 27,79
18.  Křešice Opavová Tereza LT 19,97 19,97 20,05
19.  Skuteč Kadlecová Natálie CR 20,03 20,17 20,03
20.  Radimovice Rozkovcová Anna LI 20,07 20,09 20,07
21.  Dalovice Krumphanzlová Andrea KV 20,13 20,13 20,31
22.  Morkovice Mazurová Martina KM 20,31 20,31 22,80
23.  Kamenec u Poličky Andrlíková Marie SY 20,33 20,58 20,33
24.  Raškovice Jančíková Nicola FM 20,39 22,46 20,39
25.  Skuteč Jonášová Tereza CR 20,42 NP 20,42
26.  Poniklá Šperlová Sandra SM 20,43 20,75 20,43
27.  Svatý Jiří Šplíchalová Eliška UO 20,46 20,99 20,46
28.  Sloup Dufková Kateřina PZ 20,58 20,58 20,61
29.  Staré Heřminovy Premusová Natálie BR 20,64 21,57 20,64
30.  Sloup Kaňková Lenka PZ 20,65 20,65 20,99
31.  Vyšehořovice Červená Karolína PH 20,67 22,72 20,67
32.  Hroznová Lhota Pomajbíková Adéla HO 20,73 20,73 NP
33.  Dřísy Zubalíková Lucie ME 20,80 20,80 20,88
34.  Kamenec u Poličky Pešková Pavlína SY 20,81 21,04 20,81
35.  Jáchymov Novotná Eliška KV 20,90 20,90 21,51
36.  Křižovatka Šmatová Nikola CH 20,99 21,11 20,99
37.  Karlinky Kopecká Vendula LI 21,12 21,12 23,63
38.  Kvasiny Dušánková Petra RK 21,19 22,54 21,19
39.  Slatiny Gottvaldová Veronika JC 21,51 21,51 22,28
40.  Sloup Vandasová Zuzana PZ 21,54 21,54 22,06
41.  Velké Meziříčí Bártová Eliška ZR 21,57 21,93 21,57
42.  Horní Lánov Pavelková Tereza TU 21,95 21,95 23,05
43.  Pravčice Rozsypalová Karolína KM 22,10 22,10 NP
44.  Křešice Andrlová Daniela LT 22,13 22,13 22,72
45.  Kvasejovice Hulanová Barbora BN 22,16 22,76 22,16
46.  Velenka Ševčíková Tereza NB 22,17 22,76 22,17
47.  Hroznová Lhota Frolková Romana HO 22,18 22,43 22,18
48.  Skuteč Vybíralová Lucie CR 22,21 22,63 22,21
49.  Borovany Haisová Michaela CB 22,26 22,26 22,76
50.  Horní Lánov Nosková Marcela TU 22,29 22,29 26,39
51.  Štěpánov Tomečková Natálie OL 22,35 22,35 22,52
52.  Dolní Životice Uvírová Kristýna OP 22,40 NP 22,40
53.  Pěnčín Eberhaltová Tereza PV 22,41 24,47 22,41
53.  Tasovice Charvátová Michaela ZN 22,41 28,52 22,41
55.  Horní Lánov Hajzerová Nikola TU 22,74 22,74 22,79
56.  Skuteč Ptáčková Barbora CR 22,77 32,05 22,77
57.  Kvasiny Železnovová Jana RK 22,81 22,81 24,36
58.  Bozkov Marková Alena SM 22,92 22,92 27,52
59.  Libiš Pokorná Tereza ME 23,10 24,13 23,10
60.  Slatiny Špínová Michaela JC 23,18 23,18 24,17
61.  Čelákovice Chramostová Barbora PH 23,23 24,86 23,23
62.  Svinov Pavelková Nathálie OV 23,48 26,97 23,48
63.  Vyšehořovice Masopustová Kateřina PH 23,57 23,57 24,68
64.  Český Dub I Medunová Marie LI 23,59 23,59 23,83
65.  Velké Meziříčí Šoukalová Simona ZR 23,66 23,66 23,68
66.  Řeporyje Peláková Gita AB 23,67 23,67 24,37
67.  Starý Lískovec Sport Stará Klára BM 24,16 24,16 25,41
68.  Řeporyje Polášková Lucie AB 24,35 24,35 24,67
69.  Horní Lánov Mejsnarová Simona TU 24,63 24,63 37,58
70.  Semily Patáková Valentýna SM 25,04 27,54 25,04
71.  Teplá Lodesová Dana KV 25,42 26,08 25,42
72.  Libiš Kalinová Monika ME 26,35 26,35 30,95
72.  Solopisky Cvrková Lucie PZ 26,35 26,35 28,28
74.  Velké Meziříčí Vrábelová Žaneta ZR 27,47 27,60 27,47
75.  Střezimíř Zelená Martina BN 27,98 NP 27,98
76.  Pěnčín Bryknarová Danuše PV 30,07 54,72 30,07
77.  Střezimíř Cedivodová Aneta BN NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Býškovice Mikulík Jakub PR 18,41 18,41 NP
2.  Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk BM 19,50 19,50 19,76
3.  Vědomice Sazeček Zdeněk LT 20,26 20,26 21,62
4.  Střezimíř Knotek Tomáš BN 20,58 20,58 30,32
5.  Bochov Klaban Ondřej KV 21,31 21,31 21,36
6.  Lhotky Sport Sedlák Mikuláš ZR 21,47 21,47 23,40
7.  Dřísy Schober Antonín ME 21,92 36,86 21,92
8.  Všetaty Toman Vojtěch ME 22,42 22,42 50,68
9.  Písnice Kulhánek Ondřej AB 22,75 22,75 23,36
10.  Písková Lhota Šteigl Jan NB 23,14 23,14 26,69
11.  Český Dub I Meduna Václav LI 23,15 31,09 23,15
12.  Duchcov Šíp Adam TP 23,21 NP 23,21
13.  Skryje Mikušík Matouš ZR 23,33 25,90 23,33
14.  Býškovice Pírek Filip PR 23,44 25,62 23,44
15.  Střezimíř Králík Tomáš BN 23,69 23,69 25,11
16.  Písnice Schwarz Jakub AB 24,01 24,99 24,01
17.  Skuteč Flégr Lukáš CR 24,33 24,33 NP
18.  Střezimíř Nováček Jan BN 24,41 24,42 24,41
19.  Hostinné Šmíd Petr TU 24,49 24,49 25,01
20.  Bochov Zoglauer Tomáš KV 24,56 24,56 31,22
21.  Starý Kolín Buchtík Vít KO 26,25 NP 26,25
22.  Stráž pod Ralskem Horník Patrik CL 26,37 26,37 27,32
23.  Starý Kolín Kupka Vojtěch KO 26,71 28,53 26,71
24.  Pilínkov, Liberec XXIV Rainer Jaroslav LI 27,72 NP 27,72
25.  Prostřední Bečva Lejska Vojtěch VS NP NP NP
25.  Lhotky Sport Dobrovolný Jiří ZR NP NP NP

Dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Teplá Hemza Filip KV 16,76 17,02 16,76
2. Moravský Beroun Červinka Jiří BR 17,06 17,06 25,67
3. Skuteč Bubeníček Lukáš CR 17,22 21,68 17,22
4. Oznice Baletka Adam VS 17,44 17,80 17,44
5. Písková Lhota Meišner Tadeáš NB 17,67 18,40 17,67
6. Lhenice Kitner Sebastian TP 18,02 18,02 NP
7. Letňany Hospodka Vojtěch AB 18,05 18,33 18,05
8. Dolní Bukovsko Klouček Daniel CB 18,15 18,61 18,15
8. Nová Ves Lefner Matyáš OV 18,15 NP 18,15
10. - Fojt Patrik Bořitov - 18,18 18,18 27,98
11. Horní Bělá Nový Jan PS 18,20 18,20 NP
12. Bochov Pták Jiří KV 18,42 18,42 NP
13. - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště - 18,51 18,51 NP
14. Písková Lhota Zradička Martin NB 18,55 26,76 18,55
15. Těpeře Žilík Jan JN 18,66 NP 18,66
16. Dolní Bukovsko Dudlíček František CB 18,71 18,71 23,41
17. Skuteč Vobejda Tomáš CR 18,75 21,15 18,75
18. Velenka Košnář Jakub NB 18,79 NP 18,79
19. Křešice Sibera Radek LT 18,80 31,19 18,80
20. Sestrouň Pšenička David PB 19,03 19,03 31,59
21. Frýdek Pětroš Daniel FM 19,15 19,44 19,15
22. Dalovice Daniš Leon KV 19,18 19,95 19,18
23. Bořitov Karásek Pavel BK 19,20 19,20 22,99
24. Kvasejovice Hulan Filip BN 19,21 20,36 19,21
25. - Válek Pavel Brada-Rybníček - 19,22 19,22 24,95
26. Dolní Měcholupy Plhal Lukáš AB 19,28 19,83 19,28
27. Skryje Kvítek Jan ZR 19,38 19,38 21,80
28. Obora Ramajzl Kryštof PS 19,40 19,40 NP
28. Raškovice Chovanec Michal FM 19,40 20,13 19,40
30. Písková Lhota Crkal Šimon NB 19,41 19,41 23,36
30. Lužná Pergner Adam RA 19,41 20,02 19,41
32. Lhenice Beneš Tomáš TP 19,66 22,25 19,66
33. - Michalski Jakub Karviná-Hranice - 19,67 19,67 NP
33. - Stehlík Jiří Petrovice u Blanska - 19,67 19,67 NP
35. Stodůlky Orel David AB 19,69 19,69 20,77
36. Karlinky Brázda Lukáš LI 19,92 19,92 23,58
37. Nová Role Svoboda Dominik KV 20,18 20,18 20,22
38. Křížkový Újezdec Rubeš Adam PH 20,21 22,71 20,21
39. Chlumec nad Cidlinou I Horák Vojtěch HK 20,26 21,78 20,26
40. Dolní Životice Rádek Vojtěch OP 20,47 20,47 21,19
41. Dalovice Kalenda Ondřej KV 20,51 20,51 NP
42. Semily Skrbek Radim SM 20,54 21,00 20,54
42. Horní Bělá Pergl Lukáš PS 20,54 20,54 NP
44. Dřísy Vopat Josef ME 20,55 21,41 20,55
45. Všetaty Hadrbolec Jan ME 20,57 21,15 20,57
46. Semily Vrtilka Viktor SM 20,58 20,76 20,58
47. Starý Kolín Lněnička Jan KO 20,73 NP 20,73
48. Bukovina u Čisté Ježek Jakub SM 20,74 28,41 20,74
49. Jáchymov Plaček Kamil KV 20,81 24,46 20,81
50. Frýdlant Žebro Miroslav LI 20,82 20,82 NP
51. Dalovice Turek Dominik KV 20,92 26,91 20,92
51. Dřísy Hyka Ondra ME 20,92 20,92 21,89
53. Duchcov Vích Josef TP 20,96 21,27 20,96
54. Šošůvka Svoboda Lukáš BK 21,10 21,10 26,46
55. Ledenice Duda Marek CB 21,35 23,42 21,35
56. Velenka Král Miloslav NB 21,54 21,54 24,37
57. Střezimíř Talpa Šimon BN 21,58 22,34 21,58
58. Sadská Husák Michal NB 21,67 25,07 21,67
59. Karlinky Krupka Štěpán LI 21,73 23,44 21,73
60. Písnice Schwarz David AB 21,74 21,74 24,46
61. Letňany Wang Sheng Ju AB 22,06 44,26 22,06
62. Libiš Jabůrek Dominik ME 22,08 22,08 41,07
63. Střezimíř Bartoň David BN 22,14 22,37 22,14
64. Těpeře Matouš Dominik JN 22,19 NP 22,19
65. Býškovice Zdařil Jan PR 22,40 38,21 22,40
66. Starý Kolín Beneš Tomáš KO 22,44 NP 22,44
67. Třebovice Šretr Michal OV 22,48 23,31 22,48
68. Písková Lhota Urban Vojtěch NB 22,49 22,49 NP
69. Libiš Zygmund David ME 22,51 22,51 27,07
70. Všetaty Čurda Miroslav ME 22,57 24,68 22,57
71. Kosmonosy Fišera Ondřej MB 22,67 28,56 22,67
72. Manětín Tomášek Jan PS 22,82 26,85 22,82
73. Choustníkovo Hradiště Medlík Petr TU 22,94 22,94 23,14
74. Bratříkov Šourek Petr JN 23,17 23,28 23,17
75. Býškovice Mikšánek David PR 23,19 23,19 25,15
76. Křešice Opava Martin LT 23,20 23,73 23,20
76. Velenka Soukup Václav NB 23,20 24,06 23,20
78. Ledenice Jordanov Lukáš CB 23,42 25,18 23,42
79. Nevřeň Teřl Pavel PS 23,54 23,54 27,02
80. Těpeře Posledník Josef JN 23,60 24,33 23,60
81. Lhotky Sport Bazala Jiří ZR 24,35 26,78 24,35
82. - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště - 26,49 26,49 29,86
83. Všetaty Sosnovec Ondřej ME 26,64 29,58 26,64
84. Manětín Švejkovský Jakub PS 27,21 NP 27,21
85. Letňany Knotek Martin AB 34,28 39,61 34,28
86. Český Dub I Mach Jaroslav LI 40,90 45,89 40,90
87. Hřibojedy Hynek Vojtěch TU NP NP NP

Dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Hajnice Linhart Patrik TU 16,52 17,40 16,52
2. Úvaly Zetek Petr PH 16,70 17,15 16,70
3. Brloh Volejník Jiří CK 16,90 17,46 16,90
4. - Staněk David Karviná-Hranice - 17,29 17,29 29,30
5. - Hartig Aleš Brada-Rybníček - 17,38 18,16 17,38
6. Býškovice Lesák Lukáš PR 17,65 17,65 NP
7. Strážkovice Völfel David CB 18,08 18,08 NP
8. Nová Ves Martuš Petr OV 18,45 18,45 NP
9. Střezimíř Ďurec Lukáš BN 18,61 18,61 NP
10. Trusovice Koutný Marek SY 18,64 19,44 18,64
11. Šošůvka Králík Martin BK 18,67 18,84 18,67
12. Jetřichovec Míka Lukáš PE 18,69 18,69 NP
13. Tuhaň Rychtařík Jan ME 18,91 18,91 21,36
14. Doubek Sirotek Tomáš PH 18,95 18,95 NP
15. Třebovice Frič Michal OV 19,04 19,04 NP
15. Manětín Smutný Martin PS 19,04 NP 19,04
17. Skryje Špaček Michal ZR 19,06 19,06 NP
18. Horní Hradiště Kolář Jakub PS 19,12 21,10 19,12
19. Jáchymov Trefný František KV 19,15 19,15 21,57
20. Belarus ( Bělorusko ) Plíhal Jiří - 19,30 19,43 19,30
21. Stodůlky Knobloch Pavel AB 19,32 19,32 19,44
22. Teplá Sidorják Zdeněk KV 19,45 20,35 19,45
23. Karlinky Ševčík Ondřej LI 19,61 19,61 NP
24. Žlutice Soukup Stanislav KV 19,64 19,67 19,64
25. Lužná Svoboda Jan RA 19,75 20,11 19,75
26. Řeporyje Brynda Jan AB 19,80 NP 19,80
27. Lhenice Karban Kamil TP 19,82 19,82 25,76
28. Všetaty Hybš Jakub ME 20,10 20,10 20,22
29. Počátky Prokop Tomáš HB 20,40 20,53 20,40
30. Valšovice (Hranice VI) Čeřenský Vojtěch PR 20,43 20,54 20,43
31. Trusovice Juračka Václav SY 20,44 26,08 20,44
32. Kvasejovice Pomahač Lukáš BN 20,58 20,58 NP
33. Počátky Radil Jan HB 20,64 21,34 20,64
34. Žebnice Tauchen Aleš PS 20,81 22,23 20,81
35. Semily Šimůnek Štěpán SM 21,51 22,47 21,51
36. Semily Mikš Daniel SM 21,55 22,32 21,55
37. Karlinky Štangler Jiří LI 21,57 22,50 21,57
38. Česká Lípa Stryal Ladislav CL 21,99 21,99 NP
39. Stodůlky Buřil Petr AB 22,01 36,14 22,01
40. Semily Misař Martin SM 22,04 23,60 22,04
41. Střezimíř Pavlík Jan BN 22,07 22,07 NP
42. Bořitov Kučera Martin BK 22,31 22,31 NP
43. Poniklá Novák Petr SM 22,41 32,41 22,41
44. Svatý Jiří Horníček Daniel UO 22,44 22,44 25,93
45. Semily Lengál Tomáš SM 22,52 22,52 24,72
46. Sadská Jakica Jan NB 22,53 NP 22,53
47. Bukovina u Čisté Ježek Jiří SM 22,88 34,22 22,88
48. Čelákovice Kácl Michael PH 22,93 22,93 26,20
49. Všetaty Černý Tomáš ME 23,39 NP 23,39
50. Počátky Houdek Vojtěch HB 23,44 NP 23,44
51. Manětín Klein Alex PS 23,50 23,50 NP
52. Bochov Šlechta Pavel KV 23,56 24,75 23,56
53. Karlinky Šimera Michal LI 23,59 24,10 23,59
54. Horní Studenec Kalenský Adam HB 23,65 23,65 23,79
55. Počátky Smetana Dominik HB 24,04 28,28 24,04
56. Počátky Krátký Jan HB 24,38 24,38 NP
57. Topolany Ševčík Dominik VY 24,56 24,56 25,90
58. Střezimíř Prucek Jan BN 24,57 24,57 NP
59. Stráž pod Ralskem Kučera Jiří CL 26,48 26,48 26,93
60. Bochov Gašpár Matěj KV 28,11 28,11 35,45
61. Střezimíř Knotek Radim BN 28,44 32,75 28,44
62. Letňany Sulek Matěj AB 30,64 40,30 30,64
63. Karlinky Gutknecht Josef LI NP NP NP
63. Bochov Moucha Jiří KV NP NP NP
63. Horní Bělá Polák Marek PS NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře