Jablonec 2017 - Halový pohár v běhu na 60 m překážek

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 03. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skuteč Bubeníček Lukáš CR 11,98 12,41 11,98
2.  Oznice Baletka Adam VS 12,21 12,89 12,21
3.  Stráž nad Nisou Radostný Tomáš LI 12,34 12,90 12,34
4.  Horní Bělá Nový Jan PS 12,66 NP 12,66
5.  Výčapy Dokulil Dominik TR 12,89 12,91 12,89
6.  Bludov Kotrlý Vojtěch SU 12,95 13,47 12,95
7.  Nová Ves Lefner Matyáš OV 13,13 13,13 22,16
8.  Písková Lhota Zradička Martin NB 13,15 13,89 13,15
9.  Výčapy Drápela Jaroslav TR 13,18 13,18 14,76
10.  Oznice Holčák Martin VS 13,18 13,91 13,18
11.  Lhenice Loukota Petr TP 13,22 15,40 13,22
12.  Křešice Sibera Radek LT 13,29 13,95 13,29
13.  Skuteč Vobejda Tomáš CR 13,37 14,50 13,37
14.  Uhlířské Janovice Vyhnánek Jakub KH 13,43 13,93 13,43
15.  Skuteč Flégr Lukáš CR 13,51 14,69 13,51
16.  Bystřice nad Úhlavou Hájek Jakub KT 13,52 13,52 NP
17.  Církvice Klečka Karel KO 13,56 13,56 14,09
18.  Uhlířské Janovice Bílek Ladislav KH 13,73 14,54 13,73
19.  Velenka Košnář Jakub NB 13,73 14,00 13,73
20.  Brada Válek Pavel JC 13,76 NP 13,76
21.  Zličín Škába Karel AB 13,79 15,87 13,79
22.  Skryje Kvítek Jan ZR 13,81 14,26 13,81
23.  Kamenec u Poličky Šváb Vojtěch SY 13,88 14,00 13,88
24.  Lužná Pergner Adam RA 13,90 14,41 13,90
25.  Písková Lhota Urban Vojtěch NB 13,91 13,91 14,70
26.  Byšice Macháček Martin ME 13,92 13,92 14,23
27.  Lhenice Kitner Sebastian TP 13,96 13,96 21,33
28.  Seč Semerád David PJ 13,96 NP 13,96
29.  Hřebeč Kníže Vojta KL 13,97 26,31 13,97
30.  Písková Lhota Meišner Tadeáš NB 13,98 13,98 30,24
31.  Horní Bělá Kupka Jiří PS 14,05 14,54 14,05
32.  Oznice Gerža Martin VS 14,10 14,10 14,11
33.  Červené Záhoří Kubálek Matěj TA 14,25 14,27 14,25
34.  Dolní Měcholupy Němeček Miroslav AB 14,35 14,35 17,73
35.  Chlumec nad Cidlinou I Horák Vojtěch HK 14,37 14,37 NP
36.  Malé Hoštice Pflegr Vít OP 14,38 14,38 NP
37.  Morkovice Dopita Lukáš KM 14,39 15,25 14,39
38.  Hrdlořezy Špringl Matěj MB 14,49 14,49 NP
39.  Letňany Hospodka Vojtěch AB 14,55 14,55 14,92
40.  Bludov Vojtek Štěpán SU 14,56 16,45 14,56
41.  Hřibojedy Hynek Vojtěch TU 14,63 NP 14,63
42.  Všetaty Hadrbolec Jan ME 14,64 15,99 14,64
43.  Kvasejovice Hulan Filip BN 14,67 18,54 14,67
44.  Skuteč Dalecký Michal CR 14,68 14,68 15,08
45.  Střezimíř Bartoň David BN 14,91 15,78 14,91
46.  Letňany Jiroušek Matěj AB 14,98 NP 14,98
47.  Semily Vrtilka Viktor SM 15,02 NP 15,02
48.  Střezimíř Trachta Vítek BN 15,04 16,16 15,04
49.  Střezimíř Mrázek Lukáš BN 15,09 15,93 15,09
50.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR 15,09 15,09 15,20
51.  Dolní Měcholupy Plhal Lukáš AB 15,11 16,01 15,11
52.  Semily Skrbek Radim SM 15,14 15,14 15,76
53.  Malé Hoštice Pospíšil Matouš OP 15,16 15,16 17,51
54.  Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil KH 15,22 15,22 27,71
55.  Český Dub I Kopeček Roman LI 15,23 15,23 NP
56.  Lučany nad Nisou Šruma Matěj JN 15,24 15,24 15,59
57.  Semily Doležal Šimon SM 15,33 NP 15,33
58.  Dřísy Vopat Josef ME 15,34 15,34 15,71
59.  Dolní Bukovsko Dudlíček František CB 15,42 15,42 19,51
60.  Dřísy Schober Antonín ME 15,47 15,47 16,45
61.  Bystřice nad Úhlavou Rajšl Lukáš KT 15,52 NP 15,52
62.  Tvarožná Tinka Tomáš BO 15,55 15,84 15,55
63.  Zličín Štekl Filip AB 15,60 16,26 15,60
64.  Písnice Kulhánek Stanislav AB 15,63 16,17 15,63
65.  Střezimíř Eliáš Michal BN 15,68 15,68 NP
66.  Skryje Šíma Adam ZR 15,74 15,74 16,41
67.  Dobroslavice Lišaník Ondřej OP 15,75 17,12 15,75
68.  Frýdlant Raszka Roman LI 15,78 15,78 16,33
69.  Výčapy Růžička Filip TR 15,86 35,86 15,86
70.  Dolní Životice Rádek Vojtěch OP 15,86 23,42 15,86
71.  Střezimíř Knotek Tomáš BN 15,89 18,93 15,89
72.  Dolní Bukovsko Jindra Matěj CB 16,05 NP 16,05
73.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš HK 16,06 NP 16,06
74.  Byšice Hora Martin ME 16,06 19,26 16,06
75.  Dřísy Hyka Ondra ME 16,12 16,37 16,12
76.  Dolní Bukovsko Jindra Josef CB 16,23 16,60 16,23
77.  Lhenice Vlček Jan TP 16,27 16,27 21,74
78.  Český Dub I Szkandera Filip LI 16,44 16,44 17,96
79.  Zličín Válek Jan AB 16,47 29,28 16,47
80.  Bystřice nad Úhlavou Denk Jaroslav KT 16,52 NP 16,52
81.  Čeperka Formánek Roman PA 16,54 16,54 18,60
82.  Velenka Král Miloslav NB 16,64 17,49 16,64
83.  Bratříkov Šourek Petr JN 16,67 NP 16,67
84.  Horní Bělá Nový David PS 16,67 18,31 16,67
85.  Morkovice Pospíšil Jan KM 16,71 28,88 16,71
86.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal HK 16,74 16,74 21,04
87.  Hněvošice Pustelník Petr OP 16,84 16,94 16,84
88.  Střezimíř Eliáš Lukáš BN 16,85 17,48 16,85
89.  Střezimíř Kopečný Filip BN 16,95 16,95 NP
90.  Trusovice Krabica Tomáš SY 16,97 16,97 17,18
91.  Zličín Košnář Adam AB 17,05 NP 17,05
92.  Horní Hradiště Mrózek Samuel PS 17,18 17,18 17,88
93.  Písnice Kulhánek Ondřej AB 17,38 17,58 17,38
94.  Stráž nad Nisou Kvapil Lukáš LI 17,39 18,99 17,39
95.  Seč Kučera Daniel PJ 17,45 17,49 17,45
96.  Krouna Janko Lukáš CR 17,57 17,57 18,05
97.  Frýdlant Ječný Tomáš LI 17,61 18,23 17,61
98.  Hněvošice Kubela Vojtěch OP 17,62 18,42 17,62
99.  Dřísy Řehák Petr ME 17,72 18,14 17,72
100.  Krouna Filipi David CR 17,76 17,76 19,72
101.  Střezimíř Králík Tomáš BN 17,81 17,81 18,56
102.  Hřibojedy Hillermann Tomáš TU 17,84 20,40 17,84
103.  Střezimíř Torkel Jan BN 18,01 18,01 19,43
104.  Seč Šulc Filip PJ 18,10 19,69 18,10
105.  Všetaty Toman Vojtěch ME 18,23 18,23 19,01
106.  Hřebeč Materna Jakub KL 18,25 18,25 20,55
107.  Výčapy Abrahám Václav TR 18,28 19,77 18,28
108.  Hřebeč Materna Jan KL 18,29 18,29 19,22
109.  Prostřední Bečva Lejska Vojtěch VS 18,31 18,31 23,35
110.  Velenka Hubáček Kryštof NB 18,33 21,60 18,33
111.  Kostomlátky Král Matěj NB 18,40 18,40 19,17
112.  Krouna Švanda Ondřej CR 18,53 18,53 42,19
113.  Krouna Janko Ondřej CR 18,56 18,56 27,15
114.  Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub HK 18,56 NP 18,56
115.  Český Dub I Meduna Václav LI 18,65 18,65 19,46
116.  Bludov Fabiánek Jakub SU 18,82 NP 18,82
117.  Střezimíř Nováček Karel BN 19,05 19,05 21,37
118.  Třebovice Stolař Lukáš OV 19,26 NP 19,26
119.  Velenka Vrána Jaroslav NB 19,84 21,53 19,84
120.  Střezimíř Chochole Ondřej BN 19,88 20,63 19,88
121.  Dalešice Psotiak Max JN 19,91 19,91 NP
122.  Český Dub I Švarc Jakub LI 19,97 19,97 20,87
123.  Krouna Drahoš Daniel CR 20,12 NP 20,12
124.  Letňany Trávníček Dominik AB 20,23 NP 20,23
125.  Hrdlořezy Knotek Jakub MB 20,25 21,81 20,25
126.  Byšice Pikula Ondřej ME 20,45 20,45 21,82
127.  Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej HK 20,55 20,55 21,60
128.  Střezimíř Nováček Jan BN 20,57 22,04 20,57
129.  Machnín, Liberec XXXIII Čiháček Dominik LI 20,77 20,77 21,99
130.  Horní Hradiště Škrobánek Daniel PS 20,88 NP 20,88
131.  Dalešice Drapák Daniel JN 21,57 NP 21,57
132.  Byšice Maňo Vojtěch ME 21,84 21,84 25,95
133.  Letňany Běhůnek Tomáš AB 22,41 27,32 22,41
134.  Machnín, Liberec XXXIII Kvapil Jakub LI 22,58 22,58 22,65
135.  Všetaty Sosnovec Ondřej ME 23,21 NP 23,21
136.  Hřibojedy Nohejl Dominik TU 24,41 27,15 24,41
137.  Písková Lhota Kalferst Matěj NB 25,39 35,32 25,39
138.  Střezimíř Khalil Adam BN 26,24 26,24 NP
139.  Alšovice Lelek Jakub JN 26,41 26,41 NP
140.  Dalešice Rose Tomáš JN 27,40 27,40 27,55
141.  Alšovice Lelek Richard JN 32,42 32,42 35,25
142.  Dolní Bukovsko Klouček Daniel CB NP NP NP
142.  Horní Bělá Třeštík Michal PS NP NP NP
142.  Frýdlant Mráz Jan LI NP NP NP
142.  Chlumec nad Cidlinou I Polák Jan HK NP NP NP
142.  Frýdlant Žebro Miroslav LI NP NP NP
142.  Skuteč Kábele Matěj CR NP NP NP
142.  Frýdlant Kytka Adam LI NP NP NP

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vigantice Sklářová Veronika VS 12,18 12,18 15,27
2.  Morkovice Borovičková Kateřina KM 12,21 12,60 12,21
3.  Skuteč Slezáková Tereza CR 12,35 12,40 12,35
4.  Spišská Teplica Červeňová Radka PP 12,66 12,93 12,66
5.  Písková Lhota Nováková Lenka NB 12,69 12,69 25,14
6.  Kvasejovice Pomahačová Lucie BN 12,83 12,83 14,47
7.  Kamenec u Poličky Nováková Vendula SY 12,88 12,88 13,19
8.  Raškovice Nytrová Barbora FM 12,97 13,28 12,97
9.  Písková Lhota Martinová Kateřina NB 12,98 12,98 13,92
10.  Jezeřany-Maršovice Svrčková Julie ZN 13,09 14,71 13,09
11.  Křešice Hudcová Klára LT 13,13 13,13 14,37
12.  Staré Heřminovy Žižková Vendula BR 13,28 NP 13,28
13.  Nová Ves Lefnerová Karolína OV 13,32 13,32 13,41
14.  Staré Heřminovy Žižková Ester BR 13,37 27,09 13,37
15.  Tuhaň Vaculíková Johanka ME 13,38 13,38 14,18
16.  Trusovice Krabicová Dana SY 13,40 13,40 19,51
16.  Střezimíř Nováková Eliška BN 13,40 17,02 13,40
18.  Tuhaň Veselá Natálie ME 13,42 NP 13,42
19.  Horní Bělá Kaprová Sára PS 13,45 14,60 13,45
20.  Nová Ves Hanková Sára OV 13,46 13,46 13,82
21.  Písková Lhota Homolková Valentýna NB 13,47 13,73 13,47
22.  Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna AB 13,55 13,55 13,88
23.  Kojetice Navrátilová Veronika TR 13,59 13,63 13,59
24.  Nová Ves Hanková Klaudia OV 13,99 13,99 NP
25.  Žlutice Horská Štěpánka KV 14,04 14,04 22,35
25.  Raškovice Kasincová Karolína FM 14,04 14,05 14,04
27.  Bystřice nad Úhlavou Slunčíková Anna KT 14,08 14,08 NP
27.  Heřmanice Jurkovská Lucie OV 14,08 14,08 14,90
29.  Stráž nad Nisou Křížová Monika LI 14,15 14,55 14,15
30.  Počátky Kadlecová Radka HB 14,17 14,52 14,17
31.  Tuhaň Borovičková Linda ME 14,19 14,19 14,25
32.  Hřibojedy Vodehnalová Anna TU 14,20 14,56 14,20
33.  Písková Lhota Němečková Eliška NB 14,23 14,23 15,72
34.  Dolní Bukovsko Bartošová Daniela CB 14,26 16,86 14,26
35.  Skuteč Brandová Michaela CR 14,27 14,49 14,27
36.  Nová Ves Strelová Kristína OV 14,30 14,30 14,38
37.  Písková Lhota Kovaříková Martina NB 14,37 15,20 14,37
38.  Velenka Miklusčáková Veronika NB 14,38 14,97 14,38
39.  Kamenec u Poličky Petržálková Markéta SY 14,44 14,44 14,54
40.  Dolní Bečva Ondrušková Tereza VS 14,46 14,46 15,19
40.  Tuhaň Fabianová Klárka ME 14,46 18,63 14,46
42.  Dolní Bečva Vašková Tereza VS 14,48 NP 14,48
43.  Horní Hradiště Issiridirová Sofia PS 14,51 14,51 15,24
44.  Výčapy Svobodová Nikol TR 14,57 23,89 14,57
45.  Kojetice Navrátilová Eliška TR 14,59 14,59 17,90
46.  Bozkov Dolenská Alena SM 14,71 14,71 NP
47.  Bystřice nad Úhlavou Malá Klára KT 14,76 14,76 14,91
48.  Výčapy Bulová Nikola TR 14,77 14,77 15,25
48.  Skryje Jedličková Marie ZR 14,77 14,77 15,03
50.  Skuteč Jonášová Andrea CR 14,84 15,58 14,84
51.  Bozkov Martínková Marie SM 14,87 15,45 14,87
52.  Heřmanice Kozelská Vendula OV 14,89 15,34 14,89
52.  Bozkov Dolenská Kristýna SM 14,89 14,89 14,91
52.  Bludov Čermáková Vendula SU 14,89 16,99 14,89
55.  Zličín Melicharová Eliška AB 14,93 17,65 14,93
56.  Dolní Bukovsko Pernicová Lívia CB 14,95 15,54 14,95
57.  Semily Bucková Jaroslava SM 14,97 14,97 20,69
57.  Výčapy Ošmerová Kateřina TR 14,97 16,14 14,97
59.  Krouna Chlupáčová Agáta CR 15,10 15,10 15,59
60.  Bludov Březinová Štěpánka SU 15,16 NP 15,16
60.  Všetaty Žáková Tereza ME 15,16 15,78 15,16
62.  Malé Hoštice Pflegrová Hana OP 15,19 15,19 17,28
63.  Tuhaň Hladíková Adéla ME 15,21 18,30 15,21
64.  Tuhaň Rychtaříková Michala ME 15,25 15,37 15,25
65.  Starý Lískovec Sport Doležalová Lenka BM 15,26 15,26 NP
66.  Bludov Ficnarová Marcela SU 15,47 15,47 15,91
67.  Heřmanice Burdová Michaela OV 15,48 15,97 15,48
68.  Písková Lhota Jandová Klára NB 15,49 15,49 NP
69.  Tuhaň Šelemberková Markéta ME 15,52 30,08 15,52
70.  Heřmanice Lörinczová Marie OV 15,61 15,61 22,60
71.  Dobřejovice Ošmerová Natálie PH 15,63 18,12 15,63
72.  Semily Dolenská Natálie SM 15,64 15,64 NP
73.  Trusovice Spáčilová Pavla SY 15,65 16,62 15,65
74.  Výčapy Dobešová Aneta TR 15,74 16,87 15,74
75.  Oznice Skýpalová Karolína VS 15,76 15,76 15,86
76.  Kamenec u Poličky Žáková Nikola SY 15,78 15,78 16,75
77.  Trusovice Wildungová Michaela SY 15,84 15,84 16,33
78.  Horní Hradiště Kalová Marie PS 15,90 16,25 15,90
79.  Raškovice Kotásková Bára FM 15,91 15,91 19,85
80.  Malé Hoštice Kravarová Veronika OP 15,92 16,65 15,92
81.  Oznice Rudolecká Hana VS 15,94 15,94 16,69
82.  Heřmanice Vircová Vendula OV 15,99 16,01 15,99
83.  Malé Hoštice Wehovská Vendula OP 16,00 16,63 16,00
84.  Skryje Jankovičová Nikol ZR 16,05 16,19 16,05
85.  Stráž nad Nisou Jurisová Alexandra LI 16,43 16,78 16,43
86.  Semily Melichová Karolína SM 16,45 21,94 16,45
87.  Morkovice Horáková Aneta KM 16,49 17,22 16,49
88.  Střezimíř Eliášová Lada BN 16,53 16,53 16,54
88.  Bystřice nad Úhlavou Babková Iva KT 16,53 16,53 NP
88.  Zličín Raisová Veronika AB 16,53 17,43 16,53
91.  Heřmanice Chytilová Adéla OV 16,58 16,58 20,58
91.  Horní Bělá Pešíková Klára PS 16,58 NP 16,58
93.  Tuhaň Šťastná Vendula ME 16,64 16,64 17,35
94.  Vědomice Šidláková Eliška LT 16,65 17,28 16,65
95.  Tuněchody Šulcová Soňa CR 16,66 25,74 16,66
96.  Bratříkov Černá Kateřina JN 16,68 16,87 16,68
97.  Střelské Hoštice Štrynclová Nikola ST 16,70 22,16 16,70
98.  Bozkov Kunceová Petra SM 16,72 17,09 16,72
98.  Lučany nad Nisou Langová Alžběta JN 16,72 19,00 16,72
98.  Staré Heřminovy Ledabylová Jana BR 16,72 17,76 16,72
101.  Raškovice Klementová Magdaléna FM 16,74 16,74 18,04
102.  Hněvošice Riplová Adéla OP 16,81 NP 16,81
102.  Bludov Ženčáková Lucie SU 16,81 16,81 19,25
102.  Stráž nad Nisou Hamplová Kateřina LI 16,81 22,06 16,81
105.  Machnín, Liberec XXXIII Supová Natálie LI 16,86 NP 16,86
106.  Komárovice Kindová Julie VS 16,88 16,88 18,18
106.  Bratříkov Kuderová Eliška JN 16,88 16,88 NP
108.  Bozkov Koucká Tereza SM 16,91 16,91 18,64
109.  Český Dub I Alfoldy Sára LI 16,92 NP 16,92
110.  Dobroslavice Gröbnerová Klára OP 16,93 17,32 16,93
111.  Morkovice Navrátilová Natálie KM 16,98 17,17 16,98
112.  Velenka Potměšilová Natálie NB 17,00 18,30 17,00
113.  Střelské Hoštice Pánková Adéla ST 17,20 NP 17,20
113.  Komárovice Vavřinová Gabriela VS 17,20 18,20 17,20
115.  Výčapy Drápelová Sára TR 17,23 NP 17,23
116.  Bozkov Marková Anna SM 17,31 17,41 17,31
117.  Semily Skrbková Anna SM 17,32 17,32 17,34
118.  Uhlířské Janovice Adámková Karolína KH 17,46 20,00 17,46
119.  Střezimíř Eliášová Anna BN 17,50 22,05 17,50
120.  Hřebeč Mullerová Veronika KL 17,61 17,78 17,61
121.  Dobroslavice Lazarová Eliška OP 17,82 17,82 NP
122.  Horní Hradiště Goluchová Lucie PS 17,84 NP 17,84
123.  Byšice Korousová Nela ME 17,85 18,27 17,85
124.  Dobroslavice Fialová Tereza OP 17,97 NP 17,97
125.  Malé Hoštice Nováková Eliška OP 18,01 18,01 24,21
126.  Dolní Měcholupy Kašpárková Alena AB 18,14 21,02 18,14
127.  Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína JN 18,19 18,19 18,60
128.  Český Dub I Olšanská Kristina LI 18,34 18,34 18,58
129.  Seč Hofmanová Veronika PJ 18,39 18,46 18,39
130.  Dobroslavice Stavinohová Beáta OP 19,51 NP 19,51
131.  Malé Hoštice Klingerová Sabina OP 19,54 19,54 22,99
132.  Dolní Bukovsko Nekolová Pavlína CB 19,89 NP 19,89
133.  Malé Hoštice Grygarčíková Adéla OP 20,30 20,30 21,64
134.  Stráž nad Nisou Caklová Tereza LI 20,33 20,33 20,55
135.  Mělník Svobodová Hana ME 20,41 20,41 NP
136.  Frýdlant Koktová Natálie LI 20,45 20,45 33,42
137.  Skryje Součková Andrea ZR 20,88 NP 20,88
138.  Dolní Bečva Solanská Věra VS 21,77 21,77 24,15
138.  Církvice Ptáčková Andrea KO 21,77 41,02 21,77
140.  Býškovice Mikšánková Lucie PR 21,86 21,86 NP
141.  Bratříkov Daničková Daniela JN 22,93 22,93 NP
142.  Bratříkov Lukešová Kristýna JN 23,17 23,17 NP
143.  Jáchymov Brachová Sára KV 27,26 27,26 27,49
144.  Český Dub I Zapletalová Valerie LI NP NP NP
144.  Komárovice Bártová Lenka VS NP NP NP
144.  Frýdlant Himmelová Dominika LI NP NP NP
144.  Machnín, Liberec XXXIII Hancová Nikola LI NP NP NP
144.  Malé Hoštice Silberová Klára OP NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře