Jablonec nad Nisou 2013 - muži 100 m s překážkami

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 04. 2013 07:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Belarus ( Bělorusko ) Pěkný Jakub - 15,60 16,32 15,60
2.  Belarus ( Bělorusko ) Volf Jiří - 16,32 16,88 16,32
3.  Karolinka Sklárny Gášek Jan VS 16,51 17,27 16,51
4.  Zbožnov Lidmila Martin CR 16,68 16,68 18,89
5.  Ostrava Dopirák David OV 16,76 16,76 NP
6.  Belarus ( Bělorusko ) Zajan Jakub - 16,95 16,95 205,31
7.  Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Jakub - 16,96 16,96 NP
8.  Belarus ( Bělorusko ) Mládek Josef - 16,98 18,47 16,98
9.  Plzeň - město Žák Vlastimil PM 16,99 16,99 NP
10.  Belarus ( Bělorusko ) Těšický Jakub - 17,04 17,04 NP
11.  Belarus ( Bělorusko ) Janda Michal - 17,08 17,29 17,08
12.  Ostrava Arvai Jakub OV 17,09 17,09 NP
13.  Belarus ( Bělorusko ) Tykal Marek - 17,09 17,70 17,09
14.  Plzeň - město Roháč Martin PM 17,10 17,10 NP
15.  Belarus ( Bělorusko ) Grassl Petr - 17,10 17,10 NP
16.  Belarus ( Bělorusko ) Vráblík Jan - 17,23 17,23 NP
17.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 17,25 17,74 17,25
18.  Belarus ( Bělorusko ) Langer Petr - 17,26 17,76 17,26
19.  Belarus ( Bělorusko ) Mrozowski Libor - 17,29 17,29 17,51
20.  Karviná Gryč Jakub KA 17,31 17,88 17,31
21.  Belarus ( Bělorusko ) Bechný Jaroslav - 17,31 17,40 17,31
22.  Belarus ( Bělorusko ) Fúdr Jan - 17,39 17,39 NP
23.  Belarus ( Bělorusko ) Burda Jaromír - 17,40 17,40 18,48
24.  Hradec Králové Paulíček Stanislav HK 17,45 17,45 NP
25.  Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Jakub - 17,47 17,47 NP
26.  Belarus ( Bělorusko ) Adam Josef - 17,47 18,40 17,47
27.  Závišice Kuběna Jan NJ 17,49 18,43 17,49
28.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan DO 17,51 17,51 NP
29.  Plzeň - město Provazník Martin PM 17,51 18,15 17,51
30.  Belarus ( Bělorusko ) Vlček Tomáš - 17,59 17,59 NP
31.  Belarus ( Bělorusko ) Masný Matěj - 17,59 18,33 17,59
32.  Plzeň - město Herian Jiří PM 17,63 17,83 17,63
33.  Belarus ( Bělorusko ) Kadara Josef - 17,64 17,64 NP
34.  Belarus ( Bělorusko ) Lidmila Jaromír - 17,64 17,64 17,96
35.  Belarus ( Bělorusko ) Tydrych Michal - 17,70 18,45 17,70
36.  Belarus ( Bělorusko ) Skalka Tomáš - 17,77 18,16 17,77
37.  Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Marek - 17,77 17,89 17,77
38.  Belarus ( Bělorusko ) Kuchařík Petr - 17,82 17,82 NP
39.  Belarus ( Bělorusko ) Růžička Vojtěch - 17,93 17,93 23,35
40.  Belarus ( Bělorusko ) Slovák Pavel - 17,95 17,95 17,99
41.  Belarus ( Bělorusko ) kahánek Ondra - 18,06 18,23 18,06
42.  Belarus ( Bělorusko ) Tomšíček Vojtěch - 18,11 18,11 NP
43.  Belarus ( Bělorusko ) Hynek Milan - 18,13 NP 18,13
44.  Belarus ( Bělorusko ) Kuba Anton - 18,15 18,52 18,15
45.  Morašice Škodný Jiří SY 18,17 18,58 18,17
46.  Belarus ( Bělorusko ) Tydrych Lukáš - 18,18 18,18 NP
47.  Belarus ( Bělorusko ) Jiráček Vojtěch - 18,21 18,21 NP
48.  Mírová Váňa Marek KV 18,22 18,22 19,78
49.  Belarus ( Bělorusko ) Frey Eric - 18,22 18,22 NP
50.  Belarus ( Bělorusko ) Belko Štefan - 18,23 18,23 20,82
51.  Belarus ( Bělorusko ) Čekal Michal - 18,26 18,26 NP
52.  Belarus ( Bělorusko ) kubát Pavel - 18,28 18,28 NP
53.  Belarus ( Bělorusko ) Pospíšil Jakub - 18,31 18,31 NP
54.  Belarus ( Bělorusko ) Ďuršík Michal - 18,33 18,33 NP
55.  Belarus ( Bělorusko ) Tregner Karel - 18,34 18,45 18,34
56.  Karviná Sikora David KA 18,39 18,47 18,39
57.  Belarus ( Bělorusko ) Vrabec Milan - 18,44 18,44 18,28
58.  Belarus ( Bělorusko ) Svoboda Jaroslav - 18,48 18,48 NP
59.  Belarus ( Bělorusko ) Papuga Michal - 18,50 18,50 22,95
60.  Belarus ( Bělorusko ) Gross Jakub - 18,57 18,57 -
61.  Belarus ( Bělorusko ) Klimeš Martin - 18,58 18,58 NP
62.  Belarus ( Bělorusko ) Donát Václav - 18,58 18,58 NP
63.  Hradec Králové Novotný Václav HK 18,61 18,61 -
64.  Ostrava Krpec Pavel OV 18,61 18,61 -
65.  Belarus ( Bělorusko ) Dymeš Daniel - 18,61 18,61 -
66.  Žebnice Bulín Michal PS 18,63 18,63 -
67.  Belarus ( Bělorusko ) Dušek Jakub - 18,64 18,64 -
68.  Belarus ( Bělorusko ) Laufke Michael - 18,67 18,67 -
69.  Belarus ( Bělorusko ) Hruška Ondřej - 18,69 18,69 -
70.  Belarus ( Bělorusko ) Mlejnek Jan - 18,70 18,70 -
71.  Karviná Gryč Martin KA 18,73 18,73 -
72.  Belarus ( Bělorusko ) Bittner Toni - 18,75 18,75 -
73.  Belarus ( Bělorusko ) Gehlert Tom - 18,78 18,78 -
74.  Belarus ( Bělorusko ) Fila Vojtěch - 18,98 18,98 -
75.  Belarus ( Bělorusko ) Sejkora David - 19,02 19,02 -
76.  Belarus ( Bělorusko ) Soukeník Ondřej - 19,04 19,04 -
77.  Karviná Motyka Jiří KA 19,07 19,07 -
78.  Belarus ( Bělorusko ) Navrkal Luboš - 19,13 19,13 -
79.  Ústí nad Orlicí Hynek Lukáš UO 19,22 19,22 -
80.  Belarus ( Bělorusko ) Jílek Jan - 19,24 19,24 -
81.  Belarus ( Bělorusko ) Otýpka Luděk - 19,25 19,25 -
82.  Belarus ( Bělorusko ) Sedláček milan - 19,31 19,31 -
83.  Belarus ( Bělorusko ) Vaculín Petr - 19,34 19,34 -
84.  Belarus ( Bělorusko ) Kuča Petr - 19,34 19,34 -
85.  Belarus ( Bělorusko ) Zapletal Radek - 19,36 19,36 -
86.  Belarus ( Bělorusko ) Franěk Lukáš - 19,40 19,40 -
87.  Plzeň - město Harasimovič Jindřich PM 19,41 19,41 -
88.  Belarus ( Bělorusko ) Mikulenka Zbyněk - 19,44 19,44 -
89.  Belarus ( Bělorusko ) Gut Zdeněk - 19,45 19,45 -
90.  Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Vašek - 19,48 19,48 -
91.  Belarus ( Bělorusko ) Sabil David - 19,54 19,54 -
92.  Belarus ( Bělorusko ) Čermák Michal - 19,56 19,56 -
93.  Belarus ( Bělorusko ) Pola Ondřej - 19,56 19,56 -
94.  Belarus ( Bělorusko ) Burda Libor - 19,60 19,60 -
95.  Belarus ( Bělorusko ) Diviš Michal - 19,61 19,61 -
96.  Belarus ( Bělorusko ) Fryč Tomáš - 19,65 19,65 -
97.  Belarus ( Bělorusko ) Netolický Tomáš - 19,67 19,67 -
98.  Belarus ( Bělorusko ) Žemlička Jakub - 19,70 19,70 -
99.  Belarus ( Bělorusko ) Levý Radek - 19,78 19,78 -
100.  Belarus ( Bělorusko ) Krupa Lukáš - 19,78 19,78 -
101.  Belarus ( Bělorusko ) Žilík Vojtěch - 19,79 19,79 -
102.  Belarus ( Bělorusko ) Pavlíček Jakub - 19,79 19,79 -
103.  Belarus ( Bělorusko ) Hospr Tomáš - 19,80 19,80 -
104.  Belarus ( Bělorusko ) Walica Jiří - 19,83 19,83 -
105.  Belarus ( Bělorusko ) Vincenci Jan - 19,89 19,89 -
106.  Belarus ( Bělorusko ) Vašulín Miloš - 19,94 19,94 -
107.  Belarus ( Bělorusko ) Kolka Michal - 20,03 20,03 -
108.  Ostrava Hrbáč Adam OV 20,05 20,05 -
109.  Belarus ( Bělorusko ) Radvan Jaroslav - 20,07 20,07 -
110.  Belarus ( Bělorusko ) Kozák Jakub - 20,10 20,10 -
111.  Belarus ( Bělorusko ) Šafařík Michal - 20,11 20,11 -
112.  Belarus ( Bělorusko ) Diviš Vladimír - 20,18 20,18 -
113.  Belarus ( Bělorusko ) Wolf Ondřej - 20,21 20,21 -
114.  Belarus ( Bělorusko ) Plavec Štěpán - 20,27 20,27 -
115.  Belarus ( Bělorusko ) Janoušek Jaroslav - 20,29 20,29 -
116.  Belarus ( Bělorusko ) Strašil Martin - 20,31 20,31 -
117.  Belarus ( Bělorusko ) Kšána Petr - 20,36 20,36 -
118.  Zbožnov Divoš Václav CR 20,40 20,40 -
119.  Belarus ( Bělorusko ) Barták Martin - 20,53 20,53 -
120.  Belarus ( Bělorusko ) Škarupa Radim - 20,56 20,56 -
121.  Belarus ( Bělorusko ) Brokeš Tomáš - 20,57 20,57 -
122.  Belarus ( Bělorusko ) Thale Sebastian - 20,78 20,78 -
123.  Belarus ( Bělorusko ) Brabence Ondřej - 20,90 20,90 -
124.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 20,90 20,90 -
125.  Belarus ( Bělorusko ) Figura Daniel - 20,97 20,97 -
126.  Belarus ( Bělorusko ) Kokta Jiří - 21,09 21,09 -
127.  Belarus ( Bělorusko ) Jirčák Ondřej - 21,22 21,22 -
128.  Belarus ( Bělorusko ) Malý Josef - 21,30 21,30 -
129.  Belarus ( Bělorusko ) Raizer Jan - 21,34 21,34 -
130.  Belarus ( Bělorusko ) Pitra Dominik - 21,47 21,47 -
131.  Belarus ( Bělorusko ) Hudec Vladimír - 21,52 21,52 -
132.  Belarus ( Bělorusko ) Vondra Adam - 21,53 21,53 -
133.  Belarus ( Bělorusko ) Pipiš Daniel - 21,53 21,53 -
134.  Belarus ( Bělorusko ) Dal Marcel - 21,57 21,57 -
135.  Belarus ( Bělorusko ) Jonáš Aleš - 21,59 21,59 -
136.  Belarus ( Bělorusko ) Štěpánek Milan - 21,83 21,83 -
137.  Belarus ( Bělorusko ) Krivokapič Milan - 21,88 21,88 -
138.  Belarus ( Bělorusko ) Pitrmoc Ladislav - 21,89 21,89 -
139.  Belarus ( Bělorusko ) Durlák Michal - 21,97 21,97 -
140.  Belarus ( Bělorusko ) Hazmuka Roman - 22,01 22,01 -
141.  Belarus ( Bělorusko ) Dobeš Filip - 22,02 22,02 -
142.  Belarus ( Bělorusko ) Krykorka Jiří - 22,06 22,06 -
143.  Belarus ( Bělorusko ) Tarant Stanislav - 22,22 22,22 -
144.  Belarus ( Bělorusko ) Kucharik Erik - 22,27 22,27 -
145.  Belarus ( Bělorusko ) Briestenský Martin - 22,41 22,41 -
146.  Belarus ( Bělorusko ) Slatinský Petr - 22,64 22,64 -
147.  Belarus ( Bělorusko ) Mláka Petr - 22,66 22,66 -
148.  Belarus ( Bělorusko ) Ryl Karel - 22,67 22,67 -
149.  Belarus ( Bělorusko ) Vízner Michal - 22,77 22,77 -
150.  Belarus ( Bělorusko ) Preclík Jan - 22,90 22,90 -
151.  Belarus ( Bělorusko ) Nedrchal Lukáš - 22,92 22,92 -
152.  Belarus ( Bělorusko ) Váňa Tomáš - 22,98 22,98 -
153.  Belarus ( Bělorusko ) Krbec Ondřej - 22,98 22,98 17,00
154.  Belarus ( Bělorusko ) Vondra Kuba - 23,00 23,00 -
155.  Belarus ( Bělorusko ) Rulík Martin - 23,05 23,05 -
156.  Belarus ( Bělorusko ) Vácha Ondřej - 23,72 23,72 -
157.  Belarus ( Bělorusko ) Paška Pavel - 23,84 23,84 -
158.  Belarus ( Bělorusko ) Illichmann David - 24,01 24,01 -
159.  Belarus ( Bělorusko ) Hyčka Vojtěch - 24,12 24,12 -
160.  Belarus ( Bělorusko ) Vácha Libor - 24,55 24,55 -
161.  Belarus ( Bělorusko ) Zimmer Antonín - 24,58 24,58 -
162.  Belarus ( Bělorusko ) Gross Tomáš - 25,00 25,00 -
163.  Belarus ( Bělorusko ) Hruška Antonín - 25,27 25,27 -
164.  Belarus ( Bělorusko ) Stodola Jan - 25,34 25,34 -
165.  Belarus ( Bělorusko ) Vild David - 25,43 25,43 -
166.  Belarus ( Bělorusko ) Fabián Michal - 25,59 25,59 -
167.  Belarus ( Bělorusko ) Vaněk Filip - 25,71 25,71 -
168.  Belarus ( Bělorusko ) Šeiner Václav - 25,85 25,85 -
169.  Belarus ( Bělorusko ) Brabenec Jiří - 25,94 25,94 -
170.  Belarus ( Bělorusko ) Malast Jan - 26,05 26,05 -
171.  Belarus ( Bělorusko ) Hanuš Jiří - 26,09 26,09 -
172.  Belarus ( Bělorusko ) Jiroud Tadeaš - 26,23 26,23 -
173.  Belarus ( Bělorusko ) Říma Jaroslav - 26,35 26,35 -
174.  Belarus ( Bělorusko ) Šmída Adam - 26,41 26,41 -
175.  Belarus ( Bělorusko ) Benada Michal - 27,21 27,21 -
176.  Belarus ( Bělorusko ) Heinrich Lukáš - 27,88 27,88 -
177.  Belarus ( Bělorusko ) Komárek Michal - 27,98 27,98 -
178.  Belarus ( Bělorusko ) Studnička David - 28,51 28,51 -
179.  Belarus ( Bělorusko ) Beran Vojtěch - 28,64 28,64 -
180.  Belarus ( Bělorusko ) Pavlišta František - 30,09 30,09 -
181.  Belarus ( Bělorusko ) Daněk Tomáš - 34,31 34,31 -
182.  Belarus ( Bělorusko ) Kříž František - 41,63 41,63 -
183.  Belarus ( Bělorusko ) Dedecius Ondřej - 41,83 41,83 -
184.  Belarus ( Bělorusko ) Herman David - NP NP -
185.  Zlatá Olešnice Havlík Martin JN NP NP -
186.  Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Denis - NP NP -
187.  Nová Ves u Světlé Janský Petr HB NP NP -
188.  Belarus ( Bělorusko ) Bouška Libor - NP NP -
189.  Belarus ( Bělorusko ) Trunec Pavel - NP NP -
190.  Belarus ( Bělorusko ) Vitko Peter - NP NP -
191.  Belarus ( Bělorusko ) Kalous Dominik - NP NP -
192.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK NP NP -
193.  Belarus ( Bělorusko ) Maňas Pavel - NP NP -
194.  Belarus ( Bělorusko ) Kožina Lukáš - NP NP -
195.  Belarus ( Bělorusko ) Šuba Radek - NP NP -
196.  Belarus ( Bělorusko ) Štinčík Viliam - NP NP -
197.  Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Jaroslav - NP NP -
198.  Belarus ( Bělorusko ) Strnad Jiří - NP NP -
199.  Podvysoká Šulek Ján CA NP NP -
200.  Belarus ( Bělorusko ) Rudolf Radek - NP NP -
201.  Belarus ( Bělorusko ) Medvecký Marko - NP NP -
202.  Belarus ( Bělorusko ) Hůla Jan - NP NP -
203.  Belarus ( Bělorusko ) Klech David - NP NP -
204.  Tuř Gierlowski Michal JC NP NP -
205.  Belarus ( Bělorusko ) Fiala Jiří - NP NP -
206.  Belarus ( Bělorusko ) Abrahám Pavel - NP NP -
207.  Belarus ( Bělorusko ) Kyněra Petr - NP NP -
208.  Belarus ( Bělorusko ) Mencl Pavel - NP NP -
209.  Belarus ( Bělorusko ) Soukup Rostislav - NP NP -
210.  Morašice Juren František SY NP NP -
211.  Belarus ( Bělorusko ) Blažek Tomáš - NP NP -
212.  Belarus ( Bělorusko ) Mláka Josef - NP NP -
213.  Krouna Bělský Dominik CR NP NP -
214.  Belarus ( Bělorusko ) Cisárik Matúš - NP NP -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Bělík  15 ** 25 15.03.2013 20:50
 Martin Valda  15 ** 23 09.03.2013 12:55
 Jiří Vymazal  15 ** 22 10.03.2013 13:12
 Jaroslav Vejtasa  15 ** 21 28.03.2013 09:41
 Alena Háblová  15 ** 20 31.03.2013 14:37
 Standa Augustin  15 ** 20 08.04.2013 07:48
 Patrik Bejček  15 ** 20 09.03.2013 15:12
 marek  15 ** 19 15.03.2013 08:48
 Adam Šalša  15 ** 18 09.03.2013 18:06
 Josef Navrátil  15 ** 18 10.03.2013 12:40
 Patrik Husar  15 ** 17 15.03.2013 22:32
 Honza Adamec  15 ** 16 03.04.2013 00:00
 Petr Kropáč  15 ** 16 16.03.2013 07:19
 David Zlotý  15 ** 15 09.03.2013 14:37
 Michal Matějíček  15 ** 15 03.04.2013 16:45
 Tomáš Vallo  15 ** 14 09.03.2013 19:13
 Karolína Javůrková  15 ** 13 10.03.2013 09:29
 Jan Biskup  15 ** 12 09.03.2013 12:22
 Jiří Janováč  15 ** 12 09.03.2013 13:01
 Verča Biskupová  15 ** 11 13.03.2013 13:48
 Michal Štěpán  15 ** 10 14.03.2013 16:39
 Miroslav Kouba  15 ** 8 09.04.2013 21:08
 Jan Zahradník  15 ** 6 01.04.2013 10:37
 Lubomir Hanustiak  15 ** 5 03.04.2013 11:06
 Monika Němcová  15 ** 0 11.03.2013 06:07


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Tomáš Vallo  17 ** 18 09.03.2013 19:14
 David Zlotý  16 ** 0 09.03.2013 14:37
 Alena Háblová  16 ** 0 31.03.2013 14:37
 Verča Biskupová  16 ** 0 13.03.2013 13:49
 Honza Bělík  16 ** 0 15.03.2013 20:51
 Jaroslav Vejtasa  16 ** 0 28.03.2013 09:42
 Jan Biskup  16 ** 0 09.03.2013 12:22
 Michal Matějíček  16 ** 0 03.04.2013 16:46
 Petr Kropáč  16 ** 0 16.03.2013 07:19
 Honza Adamec  16 ** 0 09.03.2013 14:46
 marek  16 ** 0 15.03.2013 08:49
 Patrik Husar  16 ** 0 15.03.2013 22:32
 Adam Šalša  16 ** 0 09.03.2013 18:07
 Karolína Javůrková  16 ** 0 10.03.2013 09:30
 Monika Němcová  16 ** 0 11.03.2013 06:07
 Patrik Bejček  16 ** 0 09.03.2013 15:12
 Jiří Vymazal  17 ** 0 10.03.2013 13:13
 Lubomir Hanustiak  17 ** 0 07.04.2013 17:20
 Jan Zahradník  17 ** 0 01.04.2013 10:37

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře