Jablonec 2019 - Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 03. 2019 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Štěpánkovice PISTORIUS Jan OP 14,52 14,84 14,52
2.  Uhlířské Janovice BÍLEK Pavel KH 14,54 14,54 15,91
3.  Dolní Životice LOSERT Matouš OP 14,65 16,14 14,65
4.  Komárovice BENDA Jan VS 14,73 15,37 14,73
5.  Letkov VOŘÍŠEK Tadeáš PJ 14,74 NP 14,74
6.  Bobrovníky GUŘAN Šimon OP 14,84 14,84 17,77
7.  Lužná ULLRICH Radek RA 14,91 20,91 14,91
8.  Zibohlavy VANĚK Jaroslav KO 14,95 14,95 14,98
9.  Uhlířské Janovice MAŠEK Matěj KH 15,10 15,60 15,10
10.  Skuteč PEŠEK Tomáš CR 15,19 15,78 15,19
11.  Hněvošice PUSTELNÍK Jakub OP 15,28 15,28 16,29
12.  Výčapy SVOBODA Mikuláš TR 15,45 15,45 15,45
13.  Hrdlořezy HOFMANN David MB 15,52 NP 15,52
14.  Vědomice JINDRÁK Michal LT 15,66 15,66 NP
15.  Skuteč VOBEJDA Marek CR 15,69 17,44 15,69
16.  Střezimíř ŠIMEK Jaroslav BN 15,83 17,00 15,83
17.  Nová Ves BOGUS Martin OV 15,89 16,03 15,89
18.  Uhlířské Janovice ADÁMEK Tomáš KH 15,96 15,96 16,02
19.  Slatina PETR Adam NJ 15,97 NP 15,97
20.  Dolní Životice NĚMEC Jiří OP 15,99 18,66 15,99
21.  Chlumec nad Cidlinou I VOLEJNÍK Ondřej HK 16,01 16,01 17,58
22.  Tuhaň KLAPKA Ondřej ME 16,06 16,06 NP
23.  Bludov MATĚJČEK Lukáš SU 16,17 18,28 16,17
24.  Dobroslavice TOMÁNEK Matyáš OP 16,23 16,23 17,49
25.  Rychlov PROKEŠ Vojtěch KM 16,28 16,63 16,28
26.  Seč BENEŠ Jan CR 16,31 16,31 18,16
27.  Seč SECKÝ Daniel CR 16,38 NP 16,38
28.  Písková Lhota STÝBLO Radim NB 16,38 16,38 NP
29.  Dolní Měcholupy PČOLINSKÝ Juraj AB 16,43 17,10 16,43
30.  Staré Heřminovy MONSPORT Josef BR 16,51 21,60 16,51
31.  Trusovice SIEGEL Filip SY 16,51 17,06 16,51
32.  Lužná NĚMEC Petr RA 16,58 16,58 17,73
33.  Chlumec nad Cidlinou I SVATOŇ Jan HK 16,60 17,09 16,60
34.  Nová Ves MARTUŠ Michal OV 16,71 22,96 16,71
35.  Tvarožná BARTOŠ Lukáš BO 16,76 16,76 NP
36.  Dolní Měcholupy TLÁSKAL Patrik AB 16,89 22,22 16,89
37.  Zibohlavy GONDEK Matěj KO 16,92 16,92 17,03
38.  Cholupice BUREŠ Jakub AB 16,95 16,95 18,36
39.  Zibohlavy BENEŠ Petr KO 17,01 17,01 18,34
40.  Letkov SNIEGOŇ Jan PJ 17,08 NP 17,08
41.  Uhlířské Janovice PROCHÁZKA Stanislav KH 17,11 17,40 17,11
42.  Chlumec nad Cidlinou I KOČKA Jindřich HK 17,12 NP 17,12
43.  Trusovice AMBROZ Jaroslav SY 17,14 17,14 17,35
44.  Skryje ŠNOBL Antonín ZR 17,14 17,35 17,14
45.  Dolní Životice JASOŇEK Antonín OP 17,18 17,18 18,16
46.  Ovčáry HOFIERKA Jakub KO 17,31 18,36 17,31
47.  Raškovice VYKOUKAL Albert FM 17,34 18,46 17,34
48.  Skryje BATAL Lukáš ZR 17,39 18,01 17,39
49.  Ovčáry HOFIERKA Matěj KO 17,41 17,41 17,54
50.  Zibohlavy KORUŠKA Jan KO 17,52 18,76 17,52
51.  Výčapy VAŠEK Vojta TR 17,56 17,56 17,98
52.  Dolní Životice HARAZÍN Aleš OP 17,66 NP 17,66
53.  Lužná NOSÁL Matyáš RA 17,67 18,30 17,67
54.  Zádveřice KAROLA Josef ZL 17,77 18,90 17,77
55.  Lužná KOLBEK Ondřej RA 17,85 18,23 17,85
56.  Bludov FABIÁNEK Matěj SU 17,88 19,14 17,88
57.  Štěpánkovice TOMÍČEK Michal OP 17,89 19,00 17,89
58.  Střezimíř KOHOUT Vojtěch BN 17,94 21,02 17,94
59.  Zádveřice HURTA Jiří ZL 17,98 17,98 25,75
60.  Chlumec nad Cidlinou I LIEBICH Adam HK 18,04 18,04 22,51
61.  Tuhaň MLÁDEK Lukáš ME 18,13 18,13 NP
62.  Zibohlavy VELIKÝ Jan KO 18,45 19,25 18,45
63.  Trusovice KOUTNÝ Jan SY 18,57 18,57 19,91
64.  Letňany KOMÁČKA Filip AB 18,67 NP 18,67
65.  Kravaře IGNÁC Matouš OP 18,69 18,69 21,89
66.  Chlumec nad Cidlinou I HOLAN Kryštof HK 18,69 22,45 18,69
67.  Střelské Hoštice SLAVÍČEK Jan ST 18,81 18,81 20,20
68.  Nová Ves GREGOŘICA Filip OV 18,84 18,84 22,68
69.  Střezimíř ŠIMEK Roman BN 19,06 19,06 19,90
70.  Dolní Měcholupy TIPTA Matěj AB 19,12 23,50 19,12
71.  Jáchymov KRÝSL Erich KV 19,14 NP 19,14
72.  Čeperka ŽALOUDEK Šimon PA 19,16 19,16 28,69
73.  Velenka VOLEJNÍK Daniel NB 19,31 19,31 NP
74.  Zaječov RŮŽIČKA Vojtěch BE 19,31 25,37 19,31
75.  Stará Říše NOVÁK Jakub JI 19,34 22,18 19,34
76.  Lužná LUŽNÝ Vít RA 19,35 20,62 19,35
77.  Kšely DMEJCHAL Josef KO 19,40 21,22 19,40
78.  Bratříkov PFEIFER Tomáš JN 19,46 19,46 19,67
79.  Velenka ČERNÝ Jakub NB 19,72 19,72 51,05
80.  Kravaře HLAVÁČ Vojtěch OP 19,81 19,81 23,70
81.  Štěpánkovice TOMÍČEK František OP 19,84 25,76 19,84
82.  Bludov VOLKMAN Jan SU 20,01 20,01 NP
83.  Bratříkov ŠILHÁN Ondřej JN 20,21 20,21 NP
84.  Česká Lípa BAUER David CL 20,24 22,62 20,24
85.  Zibohlavy SVOBODA Matyáš KO 20,29 20,29 20,44
86.  Bludov CIKRYT Patrik SU 20,37 21,62 20,37
87.  Česká Lípa FRYDRYCH Matěj CL 20,41 20,41 21,28
88.  Frýdlant KRUPKA Radim LI 20,45 20,45 27,09
89.  Skryje BARTOŇ Eduard ZR 20,47 NP 20,47
90.  Trusovice GÖTZ Šimon SY 20,57 20,57 NP
91.  Skuteč SODOMKA Daniel CR 20,61 20,61 NP
92.  Písková Lhota KUBENKA Daniel NB 20,64 29,78 20,64
93.  Dalešice LUCKE Jan JN 20,65 20,65 NP
94.  Bohousová MIHULKA Jiří UO 20,81 20,81 24,59
95.  Dolní Měcholupy VOJTA Štěpán AB 20,84 21,13 20,84
96.  Starý Lískovec Sport RYMEŠ Daniel BM 21,01 23,02 21,01
97.  Cholupice JANEČEK Pavel AB 21,06 21,06 NP
98.  Štěpánov KUNHART Jan OL 21,07 22,02 21,07
99.  Ovčáry HOVORKA Radek KO 21,10 21,70 21,10
100.  Cholupice VARGA Tomáš AB 21,17 21,17 21,18
101.  Byšice KREJČÍ Václav ME 21,55 22,85 21,55
102.  Frýdlant BERKA Václav LI 21,56 21,56 21,64
103.  Bozkov VÁCLAVÍK Adam SM 21,65 21,65 21,88
104.  Bozkov HUŠEK Jakub SM 21,84 21,84 23,65
105.  Všetaty VIKTORIN Vít ME 21,91 24,96 21,91
106.  Trusovice KOVÁČ Dominik SY 21,98 23,31 21,98
107.  Lužná ROUČ Jakub RA 22,02 23,57 22,02
108.  Frýdlant KNITL Ondřej LI 22,28 NP 22,28
109.  Frýdlant KOKTA Matěj LI 22,42 22,42 22,97
110.  Starý Lískovec Sport OPLETAL Jan BM 22,50 22,50 23,47
111.  Kosmonosy ČERVENKA Vojtěch MB 22,81 23,55 22,81
112.  Tuhaň SVOBODA Marek ME 23,02 23,02 24,49
113.  Písková Lhota BUCEK Jan NB 23,23 25,05 23,23
114.  Dřísy MALIŠKA Václav ME 23,48 31,98 23,48
115.  Stráž pod Ralskem PEŘINA Tobiáš CL 23,52 NP 23,52
116.  Kosmonosy KOPČAN Andrej MB 23,52 28,74 23,52
117.  Písková Lhota JAVŮREK Jan NB 23,53 23,53 28,49
118.  Cholupice NEKOVÁŘ Jakub AB 23,75 23,75 26,75
119.  Velenka DOLEŽAL Vojtěch NB 23,76 23,76 24,28
120.  Dolní Měcholupy JANKOVIČ Matěj AB 23,81 NP 23,81
121.  Chlumec nad Cidlinou I MEJTSKÝ Jakub HK 24,03 36,38 24,03
122.  Byšice PANCHÁRTEK Václav ME 24,08 24,08 24,82
123.  Všetaty SVOBODA Eliáš ME 24,09 24,09 26,10
124.  Kosmonosy VOLF Zdeněk MB 24,28 24,28 29,81
125.  Byšice KERN Jiří ME 24,29 29,26 24,29
126.  Jáchymov BOUDNÝ David KV 24,54 NP 24,54
127.  Český Dub I ŠVARC Jan LI 24,96 NP 24,96
128.  Jáchymov BURKA Petr KV 25,06 25,06 NP
129.  Letňany KOMÁČKA Tomáš AB 25,61 26,96 25,61
130.  Byšice CINNER Jakub ME 25,68 NP 25,68
131.  Všetaty RAJSKÝ Stanislav ME 25,68 25,68 NP
132.  Všetaty ČERNÝ Václav ME 25,98 25,98 32,25
133.  Kosmonosy NOVÁK Vojta MB 26,13 32,30 26,13
134.  Kravaře PETEREK Maxim OP 26,24 29,22 26,24
135.  Kosmonosy PETŘÍČEK Václav MB 26,50 36,54 26,50
136.  Písková Lhota MEIŠNER Jakub NB 26,74 26,74 NP
137.  Rychnov u Jablonce nad Nisou TROJÁK Vojtěch JN 26,88 NP 26,88
138.  Chrastava HOVAD Ondřej LI 28,08 30,73 28,08
139.  Velenka ČERNÝ David NB 28,49 28,49 NP
140.  Frýdlant PAŽOUT Petr LI 28,61 NP 28,61
141.  Chlumec nad Cidlinou I MEJTSKÝ Tadeáš HK 29,10 29,10 NP
142.  Kostelec nad Černými Lesy BORNHORST Petr KO 29,21 29,21 32,35
143.  Rychnov u Jablonce nad Nisou PAŽOUT Matěj JN 29,47 29,47 38,08
144.  Chrastava ČÁLEK Zdeněk Petr LI 29,79 32,24 29,79
145.  - MÍŠEK Mattias Cholupnice - 33,38 34,86 33,38
146.  Hrdlořezy FAIT Daniel MB 33,63 38,73 33,63
147.  Dolní Bečva MANA Filip VS 33,76 40,76 33,76
148.  Bratříkov HORVÁT Daniel JN 33,93 34,05 33,93
149.  Rychnov u Jablonce nad Nisou PIVRNEC Lukáš JN 38,24 38,24 40,01
150.  Kosmonosy KULICH Štěpán MB 42,51 42,51 NP
151.  Rychnov u Jablonce nad Nisou NOSEK Dominik JN 47,64 47,64 NP
152.  Cholupice DUS Nicolas Patrick AB 64,12 70,03 64,12
153.  Vědomice HODEK Daniel LT 64,23 NP 64,23
154.  Cholupice KOMÍNEK Michal AB 108,23 NP 108,23
155.  Chrastava HOVAD Josef LI NP NP NP
156.  Karlinky ŠEVČÍK Vítek LI NP NP NP
157.  Střezimíř PRUCEK Matěj BN NP NP NP
158.  - ŠŤASTNÝ Dominik Praha-Cholupice - NP NP NP
159.  Rychnov u Jablonce nad Nisou VADLEJCH Radim JN NP NP NP
160.  Lučany nad Nisou ENGEL Tomáš JN NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bludov ŠUSTKOVÁ Denisa SU 14,34 14,78 14,34
2.  Vědomice HODKOVÁ Denisa LT 15,05 15,05 15,51
3.  Kojetice PEKÁRKOVÁ Klára TR 15,16 16,01 15,16
4.  Štěpánov FIKEJZLOVÁ Andrea OL 15,22 15,22 16,19
5.  Křížkový Újezdec KARPIELOVÁ Anna PH 15,23 15,23 17,26
6.  Bludov KULHAJOVÁ Liliana SU 15,26 16,65 15,26
7.  Skuteč SLEZÁKOVÁ Nela CR 15,33 15,33 27,68
8.  Ruda MAŠKOVÁ Marika ZR 15,52 19,66 15,52
9.  Staré Heřminovy MOLNÁROVÁ Gita BR 15,79 15,79 15,98
10.  Skuteč ZAVORALOVÁ Aneta CR 15,89 15,89 16,72
11.  - ADAMCOVÁ Barbora Hutisko-Solanec - 15,91 17,06 15,91
12.  Svinov MAZZOLINI Petra OV 16,01 16,01 16,08
13.  Třebovice KRÁLOVÁ Valérie OV 16,02 22,17 16,02
14.  Zádveřice HURTOVÁ Natálie ZL 16,03 16,35 16,03
15.  Starý Kolín MYKYTYUK Karina KO 16,07 16,18 16,07
16.  Písková Lhota URBANOVÁ Adina NB 16,09 16,09 16,52
17.  Velenka ZEMANOVÁ Sára NB 16,45 16,45 59,00
18.  Nová Ves MATUROVÁ Karolína OV 16,69 18,05 16,69
19.  Heřmanice ŽMOLÍKOVÁ Johanka OV 16,81 16,81 17,74
20.  Starý Kolín PALIČKOVÁ Rozálie KO 16,82 16,82 17,07
21.  Lužná ROUČOVÁ Karolína RA 16,90 22,29 16,90
22.  Řídeč ŽOUŽELKOVÁ Adéla OL 16,91 16,91 17,20
23.  Velenka JANDOVÁ Klára NB 16,91 18,50 16,91
24.  Třebovice PROKOPOVÁ Barbora OV 16,92 16,92 17,79
25.  Starý Kolín TYŠEROVÁ Sofie KO 16,93 20,76 16,93
26.  Čeperka KOŽENÁ Aneta PA 17,00 18,58 17,00
27.  Dobroslavice STAVINOHOVÁ Bára OP 17,02 17,08 17,02
28.  Skuteč ŠŤASTNÁ Leontýna CR 17,02 17,02 17,47
29.  Byšice MACHÁČKOVÁ Leontýna ME 17,08 17,08 17,55
30.  Heřmanice SERYNOVÁ Gabriela OV 17,19 17,19 17,49
31.  Střezimíř ŠIMKOVÁ Kamila BN 17,23 17,23 18,45
32.  Zibohlavy VEJDĚLKOVÁ Anna KO 17,26 17,26 19,43
33.  Chlumec nad Cidlinou I KVASNIČKOVÁ Kateřina HK 17,32 17,32 23,13
34.  Dolní Životice VOLKMEROVÁ Justýna OP 17,34 17,86 17,34
35.  Starý Kolín KUBEROVÁ Eliška KO 17,36 17,36 17,83
36.  Písková Lhota MARTINOVÁ Barbora NB 17,37 20,69 17,37
37.  Střezimíř FÜROVÁ Kristýna BN 17,49 17,73 17,49
39.  Dolní Bečva SLÁVIKOVÁ Marie VS 17,50 NP 17,50
40.  Zádveřice ŽAMBOCHOVÁ Magdaléna ZL 17,52 17,76 17,52
41.  Hrobce NOVÁKOVÁ Kateřina LT 17,62 17,62 21,82
42.  Frýdlant RASZKOVÁ Tereza LI 17,68 18,18 17,68
43.  Písková Lhota ŠTEIGLOVÁ Kristýna NB 17,74 22,81 17,74
44.  Štěpánov KUNHARTOVÁ Kristýna OL 17,75 17,75 24,92
45.  Starý Kolín MARTÍNKOVÁ Barbora KO 17,75 NP 17,75
46.  Vědomice JAVORČÁKOVÁ Melinda LT 17,77 19,27 17,77
47.  Rychlov BAREŠOVÁ Natalie KM 17,77 17,77 NP
48.  Trusovice MORKESOVÁ Eliška SY 17,82 17,82 19,02
49.  Dolní Životice GRABIÁŠOVÁ Nikola OP 17,94 23,43 17,94
50.  Starý Kolín MUŠÁK Johana KO 17,95 17,95 NP
51.  Staré Heřminovy SZKANDEROVÁ Kristýna BR 17,96 18,32 17,96
52.  Velenka HUBÁČKOVÁ Julie NB 18,02 18,02 20,51
53.  Nová Ves PLEVOVÁ Barbora OV 18,03 19,28 18,03
54.  Kravaře VEČERKOVÁ Sára OP 18,13 18,13 19,18
55.  Kšely KUČEVOVÁ Veronika KO 18,25 18,25 19,53
56.  Dolní Bečva CHUMCHALOVÁ Tereza VS 18,28 18,28 18,66
57.  Štěpánov SALÁŠKOVÁ Elen OL 18,35 18,35 18,49
58.  Chlumec nad Cidlinou I VESELÁ Nikola HK 18,38 18,38 21,36
59.  Štěpánov VTÍPILOVÁ Karolína OL 18,53 18,53 18,56
60.  Písková Lhota FOLBRECHTOVÁ Tereza NB 18,62 18,62 NP
61.  Morkovice DOBIÁŠOVÁ Tereza KM 18,68 NP 18,68
62.  Starý Lískovec Sport KOCMANOVÁ Natálka BM 18,78 18,78 19,03
63.  Tuhaň JAROŠOVÁ Jana ME 18,94 18,94 20,89
64.  Velenka KLOFANDOVÁ Karolína NB 19,12 19,12 NP
65.  Všetaty TOMANOVÁ Veronika ME 19,44 19,44 38,99
66.  Zádveřice KRATINOVÁ Aneta ZL 19,47 21,26 19,47
67.  Hrobce NITSCHOVÁ Eliška LT 19,47 NP 19,47
68.  Štěpánov SALÁŠKOVÁ Kateřina OL 19,64 20,97 19,64
69.  Nová Ves VYDRŽELOVÁ Beata OV 19,67 19,67 21,61
70.  Dolní Bečva ŠPANIHELOVÁ Vanesa VS 19,69 20,74 19,69
71.  Kostelec nad Černými Lesy FOUSKOVÁ Alexandra KO 19,83 22,88 19,83
72.  Morkovice VLČKOVÁ Gabriela KM 20,10 20,10 22,07
73.  Řídeč ŽOUŽELKOVÁ Jitka OL 20,21 20,21 26,42
74.  Frýdlant KUKALOVÁ Karolína LI 20,35 20,35 25,54
75.  Trusovice JURAČKOVÁ Vanessa SY 20,36 28,50 20,36
76.  Štěpánov NOVÁČKOVÁ Veronika OL 20,38 21,82 20,38
77.  Dřísy KREJZAROVÁ Tereza ME 20,40 24,65 20,40
78.  Chlumec nad Cidlinou I VOSÁHLOVÁ Kristýna HK 20,49 20,49 NP
79.  Velenka ŠIMONOVÁ Sofie NB 20,58 63,22 20,58
80.  Dolní Měcholupy CARDOVÁ Anna AB 20,75 20,75 NP
81.  Hrdlořezy HANUSOVÁ Michaela MB 20,79 NP 20,79
82.  Stráž pod Ralskem SVOBODOVÁ Sára CL 21,00 22,92 21,00
83.  Byšice BENEŠOVÁ Kateřina ME 21,07 22,61 21,07
84.  Starý Kolín HORÁKOVÁ Karolína KO 21,11 NP 21,11
85.  Zibohlavy POSPÍŠILOVÁ Tereza KO 21,27 21,27 22,91
86.  Písková Lhota ŠAFRÁNKOVÁ Andrea NB 21,31 22,37 21,31
87.  Štěpánov KREJČÍ Aneta OL 21,47 24,36 21,47
88.  Bludov ŠVÉDOVÁ Veronika SU 21,51 21,51 NP
89.  Kravaře PETERKOVA Laura OP 21,60 26,81 21,60
90.  Heřmanice JAKOBOVSKÁ Tereza OV 21,63 22,00 21,63
91.  Stará Říše FEJKOVÁ Rozálie JI 21,66 21,66 21,72
92.  - SPÁLENSKÁ Anna Seč - 21,76 28,38 21,76
93.  Bratříkov CHLUMOVÁ Nikola JN 21,84 23,75 21,84
94.  Střelské Hoštice KROPÁČKOVÁ Lenka ST 21,84 22,72 21,84
95.  Hrdlořezy HORYNOVÁ Eliška MB 21,85 32,97 21,85
96.  Střelské Hoštice VOTAVOVÁ Hedvika ST 21,87 37,75 21,87
97.  Chlumec nad Cidlinou I HEDVIČÁKOVÁ Eliška HK 21,88 NP 21,88
98.  Jáchymov PETEŘÍKOVÁ Magdalena KV 22,29 22,29 36,37
99.  Skryje ŠNOBLOVÁ Tereza ZR 22,32 22,32 22,57
100.  Písková Lhota ŠAFRÁNKOVÁ Tereza NB 22,36 25,16 22,36
101.  Lučany nad Nisou ENGELOVÁ Lucie JN 22,49 22,49 25,94
102.  Rožmitál pod Třemšínem VONDRUŠKOVÁ Petra PB 22,60 26,85 22,60
103.  Starý Kolín MELENOVÁ Sára KO 22,63 22,65 22,63
104.  Tuhaň KRAUTSCHNEIDEROVÁ Karolína ME 22,92 NP 22,92
105.  Karlinky DÝCKOVÁ Tereza LI 23,02 36,03 23,02
106.  Karlinky SKRUŽNÁ Tereza LI 23,08 23,29 23,08
107.  Chlumec nad Cidlinou I KOČKOVÁ Julie HK 23,13 23,55 23,13
108.  Střezimíř ZEMANOVÁ Veronika BN 23,14 24,86 23,14
109.  Kostelec nad Černými Lesy ŽYLOVÁ Patricie KO 23,21 23,21 27,83
110.  Dolní Měcholupy KAŠPÁRKOVÁ Eliška AB 23,31 23,31 23,87
111.  Střezimíř BRÁZDOVÁ Sofie BN 23,49 25,56 23,49
112.  Kostelec nad Černými Lesy LINDÁKOVÁ Petra KO 23,67 23,67 24,26
113.  Dalešice HANYKOVÁ Natálie JN 23,75 23,75 25,03
114.  Všetaty ČERNÁ Daniela ME 23,82 23,82 26,44
115.  Kosmonosy JIŘIŠTOVÁ Zuzana MB 23,93 23,93 24,16
116.  Karlinky KOUDELKOVÁ Petra LI 23,95 23,95 NP
117.  Stráž pod Ralskem PEŇAZOVÁ Natálie CL 24,06 - 24,06
118.  Byšice KALIVODOVÁ Anežka ME 24,23 27,12 24,23
119.  Dolní Životice RÁDKOVÁ Viktorie OP 24,39 24,39 31,44
120.  Tuhaň HOMUTOVÁ Sabina ME 24,51 44,54 24,51
121.  Stráž pod Ralskem ČECHOVÁ Adéla CL 24,88 26,38 24,88
122.  Všetaty SEDLÁČKOVÁ Adéla ME 25,05 NP 25,05
123.  Kšely DMEJCHALOVA Nela KO 25,31 25,81 25,31
124.  Skryje VAŇKOVÁ Nela ZR 25,62 25,66 25,62
125.  Velenka ŠIMONOVÁ Amálie NB 26,19 26,19 NP
126.  Kravaře RYBKOVÁ Tereza OP 26,22 26,22 33,44
127.  Heřmanice ZACHODILOVÁ Zuzana OV 26,25 26,25 41,69
128.  Bratříkov MEISNEROVÁ Natálie JN 26,90 30,76 26,90
129.  Bratříkov POVOLNÁ Petra JN 27,13 27,13 29,33
130.  Jáchymov BERANOVÁ Natálie KV 28,61 28,61 NP
131.  Jáchymov MIKULÁŠKOVÁ Johana KV 28,79 28,79 NP
132.  Rožmitál pod Třemšínem JANEČKOVÁ Kateřina PB 30,59 37,25 30,59
133.  Rožmitál pod Třemšínem ŠOURKOVÁ Karolína PB 30,63 30,63 NP
134.  Rychnov u Jablonce nad Nisou PAPAY Barbora JN 30,72 32,24 30,72
135.  Heřmanice ŽMOLÍKOVÁ Ema OV 30,82 30,82 31,46
136.  Hrdlořezy MARŠÁLKOVÁ Eliška MB 32,18 32,18 32,97
137.  Hrdlořezy KARDOŠOVÁ Ester MB 32,21 32,21 47,17
138.  Kšely LANCINGEROVA Katerina KO 32,22 33,67 32,22
139.  Frýdlant ČEČATKOVÁ Ladislava LI 32,98 32,98 36,47
140.  Hrdlořezy BAČINOVÁ Lucie MB 33,41 33,41 65,12
141.  Bratříkov MATELEHA Veronika JN 35,21 35,21 NP
142.  Rožmitál pod Třemšínem KORECKÁ Karolína PB 36,54 NP 36,54
143.  Cholupice KOSTKOVÁ Barbora AB 41,99 58,29 41,99
144.  Starý Lískovec Sport RYMEŠOVÁ Ellen BM 42,76 42,76 NP
145.  Střelské Hoštice KOUDELKOVÁ Karolína ST 45,46 45,46 NP
146.  Dolní Bečva SKALÍKOVÁ Sára VS 47,05 NP 47,05
147.  Kosmonosy PETŘÍČKOVÁ Marie MB 53,65 NP 53,65
148.  Starý Kolín KRATOCHVÍLOVÁ Anežka KO NP NP NP
149.  Velenka KŘIVSKÁ Barbora NB NP NP NP
150.  Střezimíř ŠIMÁKOVÁ Markéta BN NP NP NP
151.  Velenka HUBÁČKOVÁ Viktorie NB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře