Jablonec 2019 - Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 03. 2019 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skuteč KÁBELE Matěj CR 11,66 NP 11,66
2.  Chlumec nad Cidlinou I RAKOUSKÝ Tomáš HK 11,76 11,96 11,76
3.  Skuteč FLÉGR Lukáš CR 11,83 11,83 22,12
4.  Vědomice SAZEČEK Zdeněk LT 12,30 14,04 12,30
5.  Chlumec nad Cidlinou I RAKOUSKÝ Michal HK 12,37 12,46 12,37
6.  Střezimíř KNOTEK Tomáš BN 12,38 12,38 14,03
7.  Býškovice MIKULÍK Jakub PR 12,50 12,50 NP
8.  Dobroslavice LIŠANÍK Ondřej OP 12,69 12,69 12,76
9.  Kyjovice NĚMEC Filip OP 12,78 12,78 NP
10.  Dolní Měcholupy KRONOVETR Matyáš AB 12,83 12,83 14,61
11.  Bludov SOURAL Patrik SU 12,87 12,87 15,11
11.  Kojetice ŘEHŮŘEK Jakub TR 12,87 13,11 12,87
13.  Lučany nad Nisou ŠRUMA Matěj JN 12,97 12,97 13,32
14.  Skryje MIKUŠÍK Matouš ZR 13,01 13,52 13,01
15.  Lhenice VLČEK Jan TP 13,07 13,07 NP
16.  Bystřice nad Úhlavou ŠOTA Marek KT 13,12 14,46 13,12
17.  Staré Heřminovy CÁRACH Tomáš BR 13,15 13,15 15,49
18.  Kojetice ŘEHŮŘEK Vojtěch TR 13,23 17,18 13,23
19.  Uhlířské Janovice TRNKA Vlastimil KH 13,26 13,63 13,26
20.  Horní Bělá KAPR Matěj PS 13,38 13,38 14,31
21.  Třebovice STOLAŘ Lukáš OV 13,42 15,80 13,42
22.  Letkov DRNEK David PJ 13,47 13,47 16,37
23.  Oznice TRUSINA Václav VS 13,62 NP 13,62
24.  Skuteč VEVERKA Jan CR 13,64 13,64 NP
25.  Všetaty TOMAN Vojtěch ME 13,65 13,65 19,29
26.  Střelské Hoštice REJŽEK Roman ST 13,69 13,69 14,56
27.  Dolní Měcholupy POPSIMOV Michal AB 13,70 13,70 NP
28.  Čeperka FORMÁNEK Roman PA 13,85 13,85 13,94
29.  Střezimíř NOVÁČEK Jan BN 13,86 14,68 13,86
30.  Stará Říše SVAČINA Marek JI 13,90 14,36 13,90
31.  Písková Lhota STÝBLO Jakub NB 13,91 14,31 13,91
32.  Hněvošice PUSTELNÍK Petr OP 14,03 15,01 14,03
33.  Výčapy SVOBODA Tomáš TR 14,04 14,22 14,04
34.  Chlumec nad Cidlinou I HOLAN Ondřej HK 14,08 14,08 14,61
34.  Krouna ŠVANDA Ondřej CR 14,08 14,41 14,08
36.  Jabloňov PETRUCHA Daniel ZR 14,09 14,09 14,78
37.  Skuteč KÁBELE Ondřej CR 14,14 17,86 14,14
37.  Písnice KULHÁNEK Ondřej AB 14,14 14,78 14,14
39.  Hrdlořezy ŠTĚPÁNEK Ladislav MB 14,19 14,19 14,61
40.  Staré Heřminovy MIKŠÍK Erik BR 14,21 14,21 14,65
41.  Staré Heřminovy KAŠÍK Robin BR 14,22 14,22 15,82
42.  Krouna BROULÍK Tomáš CR 14,24 16,36 14,24
43.  Jabloňov STŘECHA Jaroslav ZR 14,25 14,25 16,65
44.  Zličín KOCIÁN Šimon AB 14,32 14,32 15,88
45.  Petrovice ŠEJBA Petr TR 14,40 14,40 NP
46.  Štěpánkovice TOMÍČEK Jan OP 14,50 14,50 15,73
47.  Bludov MATĚJČEK David SU 14,51 15,19 14,51
48.  Milotice nad Bečvou ŠUBA Šimon PR 14,54 14,54 NP
49.  Morkovice VYMAZAL Vít KM 14,57 14,57 16,33
50.  Kravaře RYBKA Jakub OP 14,62 14,62 16,49
51.  Písková Lhota ŠTEIGL Jan NB 14,69 14,69 18,98
52.  Český Dub I ŠVARC Jakub LI 14,70 14,70 15,34
52.  Písnice CYLEK Ondřej AB 14,70 14,70 14,93
54.  Mojžíř URBAN Daniel UL 14,77 15,99 14,77
55.  Výčapy SVOBODA Adam TR 14,78 14,78 NP
56.  Dolní Měcholupy KOLÁŘ Josef AB 14,80 17,59 14,80
57.  Písnice DVOŘÁK Lukáš AB 14,81 14,81 18,25
58.  Hrobce DOLEJŠÍ Václav LT 14,83 NP 14,83
59.  Frýdlant RASZKA Roman LI 14,88 NP 14,88
60.  Česká Lípa UJHELSKÝ Radoslav CL 14,90 14,90 15,59
61.  Zličín BEREZNĚV Matěj AB 14,91 14,94 14,91
61.  Velenka ŠTRYNEK Ondřej NB 14,91 18,10 14,91
63.  Stará Říše TOMEK David JI 14,97 14,97 NP
64.  Seč ŠULC Martin CR 15,00 15,00 15,16
65.  Čeperka DOLEŽAL Dominik PA 15,02 NP 15,02
66.  Písnice SCHWARZ Jakub AB 15,03 15,72 15,03
67.  Kobeřice ŠVAN Matěj OP 15,04 15,04 NP
68.  Dřísy MALIŠKA Jakub ME 15,07 NP 15,07
69.  Písnice KOUBEK Jakub AB 15,08 16,24 15,08
70.  Choceňské Předměstí KUBÍK Jiří UO 15,09 15,09 17,81
71.  Choustníkovo Hradiště NOHEJL Dominik TU 15,10 18,03 15,10
72.  Krouna BĚLSKÝ Adam CR 15,20 15,53 15,20
72.  Krouna JANKO Lukáš CR 15,20 15,20 18,03
74.  Semily MACH Adam SM 15,24 16,89 15,24
75.  Chlumec nad Cidlinou I ŠAROUN Jakub HK 15,27 NP 15,27
76.  Kvasejovice VLÁSEK Luboš BN 15,29 NP 15,29
77.  Choceňské Předměstí ŠIMEK Filip UO 15,30 15,94 15,30
78.  Byšice KREJČÍ František ME 15,35 15,35 16,41
79.  Lhenice PETRLÍK Dominik TP 15,36 16,17 15,36
80.  Semily BÉM Stanislav SM 15,37 15,37 NP
81.  Čeperka HRUBOŇ Tobias PA 15,39 15,98 15,39
82.  Křešice HUDEC Jan LT 15,40 15,40 21,69
83.  Všetaty LUŇÁK Ondřej ME 15,42 16,99 15,42
84.  Bludov RENDA David SU 15,48 15,48 16,05
85.  Oznice SKÝPALA Radek VS 15,50 15,50 16,11
85.  Srbice KEJVAL Martin DO 15,50 16,10 15,50
87.  Výčapy RŮŽIČKA Filip TR 15,56 15,56 NP
87.  Kvasejovice MAŠEK Jaroslav BN 15,56 15,82 15,56
89.  Dolní Životice VOLKMER Matyáš OP 15,61 17,88 15,61
90.  Letňany BĚHŮNEK Tomáš AB 15,63 16,37 15,63
91.  Kravaře KUŠNIERIK Daniel OP 15,67 17,04 15,67
92.  Tuhaň KOPECKÝ Václav ME 15,68 15,68 18,92
92.  - STEBEL Václav Těrlicko-Hradiště - 15,68 15,68 NP
94.  Letňany MELČ Patrik AB 15,70 18,20 15,70
94.  Písková Lhota MEIŠNER Samuel NB 15,70 17,88 15,70
96.  Semily NERAD Tadeáš SM 15,76 15,76 17,48
97.  Roštění ŠKRABALA Jan KM 15,85 16,77 15,85
98.  Stará Říše NOVÁK Matyáš JI 15,86 15,86 15,99
99.  Česká Lípa PROKÝŠEK Ladislav CL 15,89 18,34 15,89
100.  Český Dub I MEDUNA Václav LI 15,94 15,94 NP
101.  Frýdlant MRÁZ Jan LI 15,96 21,64 15,96
102.  Bludov FABIÁNEK Jakub SU 16,02 16,02 16,43
103.  Štěpánkovice PISTORIUS Ondřej OP 16,03 16,03 NP
104.  Staré Heřminovy PECHÁČEK Jaroslav BR 16,04 16,32 16,04
105.  Horní Bělá KRAUS Jan PS 16,10 19,47 16,10
106.  Starý Kolín BUCHTÍK Vít KO 16,22 25,34 16,22
107.  Cholupice LEBEDA Robert AB 16,23 16,29 16,23
107.  Machnín, Liberec XXXIII ŠTORK Jakub LI 16,23 17,22 16,23
109.  Chrastava MÁLEK Petr LI 16,26 NP 16,26
109.  Dolany MASAŘÍK Štěpán PT 16,26 16,26 18,03
111.  Choustníkovo Hradiště ČERMÁK Jakub TU 16,27 16,27 NP
112.  Hrdlořezy BĚLSKÝ Jan MB 16,31 16,31 16,44
113.  Česká Lípa BENDL Josef CL 16,37 17,49 16,37
114.  Písková Lhota ZRADIČKA Filip NB 16,38 17,29 16,38
114.  Mojžíř NOSEK Jakub UL 16,38 20,37 16,38
116.  Písnice MOHAMED HAFIZ Adam AB 16,39 16,39 NP
117.  Krouna JANKO Ondřej CR 16,44 18,07 16,44
118.  Střezimíř ŠIMÁK David BN 16,45 16,45 NP
118.  Zličín ZAPLETAL Pavel AB 16,45 18,77 16,45
120.  Čeperka DOLEŽAL Šimon PA 16,48 17,39 16,48
121.  Chlumec nad Cidlinou I VÁLEK Leoš HK 16,50 16,50 115,96
122.  Seč HOFMAN Miroslav CR 16,51 17,86 16,51
123.  Křešice SIBERA Jakub LT 16,55 16,55 16,60
123.  Kunovice GÁBA Pavel UH 16,55 17,22 16,55
125.  Česká Lípa HALUŠKA Matěj CL 16,58 NP 16,58
125.  Bohousová DIVÍŠEK Radim UO 16,58 16,58 18,19
127.  Hrdlořezy FAIT Jan MB 16,60 17,33 16,60
128.  Dolní Životice NĚMEC Adam OP 16,62 17,32 16,62
129.  Semily SOUKUP Ondřej SM 16,67 16,67 18,27
130.  Tvarožná TINKA Jakub BO 16,69 32,76 16,69
131.  Kvasejovice ČÁSTKA Vojtěch BN 16,70 16,87 16,70
132.  Střelské Hoštice LEBEDA Jiří ST 16,71 16,71 NP
133.  Velenka VRÁNA Štěpán NB 16,73 17,18 16,73
134.  Skryje HOŠEK Jan ZR 16,75 16,75 21,47
135.  Tuhaň KLAPKA Matěj ME 16,77 17,55 16,77
135.  Letňany SALVET Michael AB 16,77 16,77 17,50
137.  Lučany nad Nisou BOUDA Antonín JN 16,82 16,86 16,82
138.  Dobroslavice DURLÁK Daniel OP 16,83 16,83 17,78
139.  Štěpánkovice BALARIN Radek OP 16,94 17,75 16,94
140.  Srbice KUBIŠ Ondřej DO 16,96 19,65 16,96
141.  Tvarožná TOMÁNEK Michal BO 16,97 17,75 16,97
142.  Raškovice ŠVRČEK Jozef FM 17,00 17,00 17,24
143.  Tvarožná MOLIŠ Ondřej BO 17,02 18,89 17,02
144.  Býškovice MIKŠÁNEK Tomáš PR 17,04 20,23 17,04
145.  Skryje HOŠEK Václav ZR 17,27 17,74 17,27
146.  Střelské Hoštice KRÁL Karel ST 17,30 185,47 17,30
147.  Dolany BEDNÁŘ Radek PT 17,43 17,43 18,24
148.  Hrdlořezy SHEVCHUK Grigorii MB 17,54 17,54 NP
149.  Doloplazy ZBOŘIL Martin OL 17,61 17,61 18,51
150.  Horní Růžodol, Liberec VII POVA Jáchym LI 17,62 17,62 27,87
151.  Dolní Životice POLÁK Václav OP 17,66 19,66 17,66
152.  Tuhaň KRAUTSCHNEIDER Patrik ME 17,74 18,11 17,74
153.  Choceňské Předměstí SUSSER Sebastián UO 17,77 17,77 18,53
154.  Ďáblice MALEČEK Eduard AB 17,78 17,78 17,81
155.  Srbice KANTA Ondřej DO 17,79 17,79 NP
156.  Ďáblice JIRKŮ Viktor AB 17,82 17,85 17,82
157.  Česká Lípa HRUBEŠ Michal CL 17,87 17,87 NP
158.  Lučany nad Nisou BOUDA Karel JN 17,93 17,93 18,13
159.  Střezimíř OPELKA Filip BN 18,13 18,13 24,38
160.  Srbice SRB Jindřich DO 18,17 NP 18,17
161.  Štěpánkovice ŠÍMA Cyril OP 18,19 18,19 NP
162.  Chrastava ŽAMPA Petr LI 18,21 18,21 NP
163.  Býškovice MALUDA Jan PR 18,22 24,40 18,22
164.  Cholupice NEKOVÁŘ Filip AB 18,24 18,24 18,76
165.  Bozkov SKRBEK Vladimír SM 18,56 18,56 21,14
166.  Choustníkovo Hradiště MEDLÍK František TU 18,58 18,58 19,55
167.  Jáchymov MRHÁLEK Tomáš KV 18,89 18,89 NP
168.  Kosmonosy PŘÍHODA Miroslav MB 18,91 20,23 18,91
169.  Třebovice PROKOP Ondřej OV 18,94 NP 18,94
170.  Byšice PIKULA Ondřej ME 18,95 19,90 18,95
171.  Čeperka KUDLÁČEK Jakub PA 18,98 19,39 18,98
172.  Dobroslavice ŠIMÍČEK David OP 19,00 19,00 25,97
173.  Frýdlant RAJSKÝ Jan LI 19,12 19,12 19,57
174.  Výčapy GRUSZKA Jan TR 19,21 19,21 23,36
175.  Cholupice ŠŤASTNÝ Matěj AB 19,29 19,40 19,29
176.  Roštění LAJDA Jakub KM 19,52 19,52 NP
177.  Bozkov SKRBEK Lukáš SM 19,57 21,14 19,57
178.  - BUDZINSKI Marek Těrlicko-Hradiště - 19,61 22,33 19,61
179.  Štěpánkovice TRNEČKA Tomáš OP 19,67 19,67 20,54
180.  Horní Bělá PERGL Filip PS 19,77 19,77 20,18
181.  Jáchymov FREI Jiří KV 19,86 NP 19,86
182.  Bohousová KOČAJDA Vojtěch UO 19,89 23,28 19,89
183.  Roštění DUDÍK Pavel KM 19,97 22,00 19,97
184.  Bratříkov PETRÁŠEK Matěj JN 20,21 20,21 22,79
185.  Ďáblice OLIČ Kryštof AB 20,25 20,25 NP
186.  Kostelec nad Černými Lesy ŽYLA Petr KO 20,44 24,25 20,44
187.  Horní Růžodol, Liberec VII GAMZA Marián LI 20,47 20,47 21,31
188.  Písnice SCHWARZ Jan AB 20,51 20,51 NP
189.  Nová Ves JANOŠŤÁK František OV 20,73 20,73 25,56
190.  Jáchymov KOVÁŘ Filip KV 20,90 NP 20,90
191.  Jáchymov DVOŘÁK Dominik KV 21,03 22,04 21,03
192.  Byšice HORA Ondřej ME 21,10 24,08 21,10
193.  Kostelec nad Černými Lesy ŘEŘICHA Marek KO 21,14 21,14 21,15
194.  Dolní Bečva BLINKA Jan VS 21,96 21,96 NP
195.  Rychnov u Jablonce nad Nisou HANYK Vojtěch JN 21,99 28,30 21,99
196.  Kosmonosy LUTZ Dominik MB 22,14 22,14 24,72
197.  Kunovice MAREČEK Lukáš UH 22,17 24,14 22,17
198.  Jablonecké Paseky SVOBODA Adam JN 22,48 28,39 22,48
199.  Kostelec nad Černými Lesy VOSECKÝ Jan KO 22,74 22,74 29,71
200.  Rychnov u Jablonce nad Nisou MANHART Jakub JN 24,02 24,88 24,02
201.  Cholupice SKŘIVÁNEK Miroslav AB 24,36 NP 24,36
202.  Jablonecké Paseky TARČÍNSKÝ Daniel JN 24,37 25,33 24,37
203.  Machnín, Liberec XXXIII PETŘÍK Ondřej LI 25,49 25,82 25,49
204.  Machnín, Liberec XXXIII PAPAJ Ondřej LI 26,72 NP 26,72
205.  Kunovice KRUTÍLEK Jan UH 34,20 34,20 NP

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Raškovice CHOVANCOVÁ Tereza FM 11,52 11,71 11,52
2.  Tuhaň VACULÍKOVÁ Johanka ME 12,22 12,75 12,22
3.  Kravaře ADAMCOVÁ Michaela OP 12,32 12,32 12,43
3.  Skuteč NOVOTNÁ Leona CR 12,32 13,45 12,32
5.  Raškovice KOTÁSKOVÁ Bára FM 12,35 NP 12,35
6.  Bludov MATUROVÁ Michaela SU 12,47 16,32 12,47
7.  Výčapy BULOVÁ Nikola TR 12,48 12,95 12,48
8.  Střezimíř BRÁZDOVÁ Linda BN 12,50 12,74 12,50
9.  Bystřice nad Úhlavou BABKOVÁ Iva KT 12,63 12,63 13,68
10.  Bystřice nad Úhlavou HÁJKOVÁ Šárka KT 12,71 12,71 13,70
11.  Bystřice nad Úhlavou KALNÁ Štěpánka KT 12,74 13,05 12,74
12.  Nová Ves ONDRÁČKOVÁ Julie OV 12,75 13,03 12,75
13.  Skuteč KADLECOVÁ Linda CR 12,79 13,11 12,79
14.  Kojetice NAVRÁTILOVÁ Eliška TR 12,81 12,83 12,81
15.  Komárovice BENDOVÁ Anna VS 12,82 12,82 12,87
16.  Bludov JÍLKOVÁ Vendula SU 12,87 12,96 12,87
16.  Lužná MATUŠKOVÁ Nela RA 12,87 12,87 13,08
18.  Proseč ŠLÉGROVÁ Denisa HB 12,89 14,12 12,89
19.  Trusovice WILDUNGOVÁ Michaela SY 12,91 NP 12,91
20.  Nová Ves ŠUSTOVÁ Nikol OV 12,96 12,96 13,71
20.  Staré Heřminovy SOBOTÍKOVÁ Tereza BR 12,96 13,40 12,96
22.  Doloplazy ZBOŘILOVÁ Anna OL 12,97 13,13 12,97
23.  Roštění HEJNÍČKOVÁ Petra KM 12,98 13,25 12,98
24.  Nová Ves LEFNEROVÁ Karolína OV 12,99 24,25 12,99
25.  Třeština MATĚJÍČKOVÁ Vendula SU 13,16 13,16 13,27
26.  Choceňské Předměstí HÁJKOVÁ Andrea UO 13,17 13,17 14,03
27.  Staré Heřminovy LEDABYLOVÁ Jana BR 13,19 13,22 13,19
28.  Výčapy STOKLASOVÁ Nikola TR 13,28 13,28 14,16
29.  Krouna CHLUPÁČOVÁ Agáta CR 13,35 13,35 13,47
30.  Petrovice LESÁKOVÁ Eliška TR 13,39 14,17 13,39
31.  Desná II KUSÁ Kateřina JN 13,46 15,55 13,46
32.  Bludov HRABKOVSKÁ Markéta SU 13,48 13,48 NP
32.  - KALOVÁ Marie Těrlicko-Hradiště - 13,48 13,73 13,48
34.  Tuhaň KUČEROVÁ Beata ME 13,49 14,00 13,49
35.  Starý Kolín BÍŽOVÁ Nela KO 13,54 13,54 23,97
36.  Skuteč ZAVORALOVÁ Karolína CR 13,55 13,55 14,59
37.  Křešice HYŠPLEROVÁ Anna LT 13,60 13,60 23,49
38.  Malé Hoštice PFLEGROVÁ Hana OP 13,70 13,70 16,10
39.  Třeština JURÁSKOVÁ Eliška SU 13,72 16,22 13,72
40.  Morkovice NAVRÁTILOVÁ Natálie KM 13,76 13,76 14,34
40.  Bludov ŽENČÁKOVÁ Lucie SU 13,76 13,76 16,80
40.  Skryje SOUČKOVÁ Michala ZR 13,76 13,83 13,76
43.  Klamoš MATOUŠOVÁ Viktorie HK 13,77 13,77 14,52
44.  Tuhaň RYCHTAŘÍKOVÁ Michala ME 13,80 16,17 13,80
44.  Rokytnice v Orlických horách HORÁKOVÁ Alice RK 13,80 13,80 13,90
46.  Dobroslavice KNÝBLOVÁ Bára OP 13,83 13,83 14,29
47.  Dolní Měcholupy POPSIMOVOVÁ Klára AB 13,84 14,11 13,84
48.  Bludov KULHAJOVÁ Natálie SU 13,88 13,88 14,89
48.  Hrobce MALÁ Kateřina LT 13,88 13,88 17,23
50.  Roštění ŠKRABALOVÁ Veronika KM 13,89 13,89 13,98
51.  Choceňské Předměstí KŘÍŽOVÁ Darina UO 13,92 13,92 15,02
52.  Skuteč JONÁŠOVÁ Andrea CR 13,96 13,96 14,70
52.  Střezimíř ELIÁŠOVÁ Lada BN 13,96 NP 13,96
54.  Zádveřice SCHOVAJSOVÁ Nikola ZL 13,98 14,73 13,98
55.  Dolní Měcholupy KOLÁŘOVÁ Anna AB 13,99 13,99 15,95
56.  Rokytnice v Orlických horách HANUŠOVÁ Klára RK 14,00 14,00 14,13
57.  Dolní Měcholupy VOJTOVÁ Klára AB 14,02 14,23 14,02
58.  Dobroslavice STAVINOHOVÁ Beáta OP 14,05 14,05 16,57
58.  Bohousová ANDRŠOVÁ Martina UO 14,05 14,05 14,21
60.  Hrobce NAGYOVÁ Blanka LT 14,06 14,06 15,24
61.  Kobeřice KUBNÁ Barbora OP 14,15 14,55 14,15
62.  Heřmanice BURDOVÁ Michaela OV 14,22 14,22 14,81
63.  Proseč POSLUŠNÁ Liliana HB 14,23 21,70 14,23
64.  Skryje BATALOVÁ Andrea ZR 14,25 14,32 14,25
65.  Zaječov BRAUNOVÁ Aneta BE 14,26 16,41 14,26
65.  Dobroslavice FIALOVÁ Tereza OP 14,26 14,37 14,26
65.  Kyjovice KRČMÁŘOVÁ Vanessa OP 14,26 14,26 16,42
68.  Bludov ZAORALOVÁ Eliška SU 14,31 17,12 14,31
69.  Morkovice PODRAZILOVÁ Natálie KM 14,34 14,34 16,47
70.  Skryje KLEKNEROVÁ Eliška ZR 14,35 16,32 14,35
70.  Zličín FRAŇKOVÁ Kamila AB 14,35 NP 14,35
72.  Rožmitál pod Třemšínem VLACHOVÁ Karolína PB 14,36 14,36 17,34
73.  Malé Hoštice GRYGARČÍKOVÁ Adéla OP 14,37 14,37 23,03
74.  Hrobce JELÍNKOVÁ Eliška LT 14,43 14,43 16,01
75.  Třeština URBÁŠKOVÁ Klára SU 14,45 NP 14,45
76.  Kojetice ŘEHŮŘKOVÁ Soňa TR 14,48 14,54 14,48
77.  Kšely MASAŘOVÁ Eliška KO 14,49 14,78 14,49
78.  Uhlířské Janovice TRNKOVÁ Justýna KH 14,52 14,76 14,52
79.  Tuhaň ŠŤASTNÁ Vendula ME 14,53 14,72 14,53
79.  Chrastava MACHATÁ Anna LI 14,53 15,37 14,53
81.  Dobroslavice SCHIMÁNKOVÁ Monika OP 14,56 15,01 14,56
81.  Nechvalice PEŠTOVÁ Rozálie TP 14,56 16,11 14,56
83.  Heřmanice CHYTILOVÁ Adéla OV 14,59 17,19 14,59
83.  Výčapy OŠMEROVÁ Kateřina TR 14,59 14,59 14,73
85.  Dolní Bečva PAVELKOVÁ Hana VS 14,61 NP 14,61
86.  Nechvalice SKALICKÁ Eliška TP 14,62 23,61 14,62
87.  Bludov HOLINKOVÁ Tereza SU 14,63 14,91 14,63
88.  Lhenice POLÁKOVÁ Adéla TP 14,69 14,69 14,69
89.  Čeperka BUBÁKOVÁ Natálie PA 14,73 NP 14,73
90.  Dolní Životice PAVELKOVÁ Barbora OP 14,75 15,11 14,75
91.  Choustníkovo Hradiště KLÍMOVÁ Terezie TU 14,76 15,53 14,76
92.  Kšely HANDANAGIĆ Kimi KO 14,82 15,16 14,82
93.  Tuhaň ŽEŽULKOVÁ Vanesa ME 14,84 15,04 14,84
94.  Trojanovice ČERVENKOVÁ Andrea NJ 14,86 14,86 15,66
95.  Střezimíř PAVLÍKOVÁ Aneta BN 14,92 NP 14,92
96.  Skuteč BUBENÍČKOVÁ Denisa CR 14,94 NP 14,94
97.  Chlumec nad Cidlinou I MYŠKOVÁ Viktoria HK 15,03 16,64 15,03
98.  Jabloňov PELÁNKOVÁ Vendula ZR 15,05 16,09 15,05
99.  Třebovice KRÁLOVÁ Laura OV 15,06 NP 15,06
100.  Kosmonosy JELÍNKOVÁ Jana MB 15,12 16,27 15,12
101.  Horní Růžodol, Liberec VII SVAČINKOVÁ Zuzana LI 15,13 16,17 15,13
101.  Písková Lhota GAJDOŠOVÁ Kateřina NB 15,13 15,13 15,21
103.  Čeperka CHUDOMSKÁ Amálie PA 15,15 16,03 15,15
104.  Štěpánov DOLEŽÁLKOVÁ Tereza OL 15,16 15,16 15,20
104.  Hrdlořezy KARDOŠOVÁ Lucie MB 15,16 16,69 15,16
106.  Kojetice NAVRÁTILOVÁ Veronika TR 15,19 16,02 15,19
107.  Dolany KEŇOVÁ Svatava PT 15,34 15,58 15,34
108.  Jabloňov BÁŇOVÁ Zuzana ZR 15,41 15,41 16,04
108.  Morkovice BALÁŽIOVÁ Eliška KM 15,41 15,41 16,60
110.  Choustníkovo Hradiště HILLERMANNOVÁ Nela TU 15,42 15,72 15,42
110.  Trojanovice KŇAZOVIČOVÁ Marika NJ 15,42 15,49 15,42
112.  Bozkov KUNCEOVÁ Petra SM 15,45 15,45 15,52
112.  Chlumec nad Cidlinou I VESELÁ Tereza HK 15,45 15,92 15,45
114.  Heřmanice HOLBERGOVÁ Hana OV 15,46 15,46 NP
115.  Choustníkovo Hradiště MEDLÍKOVÁ Anna TU 15,48 NP 15,48
116.  Uhlířské Janovice ADÁMKOVÁ Karolína KH 15,49 15,49 NP
116.  Střelské Hoštice PECHLÁTOVÁ Michaela ST 15,49 15,49 16,76
116.  Heřmanice VIRCOVÁ Vendula OV 15,49 15,49 15,49
119.  Hrobce JELÍNKOVÁ Zuzana LT 15,51 15,63 15,51
120.  Dolní Životice ULITZKOVÁ Laura OP 15,52 15,52 18,66
121.  Hrdlořezy HANUSOVÁ Gabriela MB 15,55 19,25 15,55
122.  Heřmanice KOCIÁNOVÁ Martina OV 15,59 15,59 16,55
123.  Výčapy STUCHLÍKOVÁ Zuzana TR 15,60 22,22 15,60
124.  Rokytnice v Orlických horách DUŠKOVÁ Eliška RK 15,62 19,17 15,62
125.  Štěpánkovice SCHIEDKOVÁ Jana OP 15,65 15,92 15,65
126.  Kobeřice BRULÍKOVÁ Adéla OP 15,66 15,66 16,35
127.  Lužná LUŽNÁ Elena RA 15,69 15,69 NP
128.  Byšice KOROUSOVÁ Nela ME 15,74 21,36 15,74
129.  Třeština LAŠTŮVKOVÁ Tereza SU 15,75 21,64 15,75
129.  Bludov DIVIŠOVÁ Michaela SU 15,75 16,02 15,75
131.  Semily TOMÁŠKOVÁ Michaela SM 15,76 15,76 25,88
132.  Písková Lhota BILÁ Adéla NB 15,80 NP 15,80
133.  Kravaře KŘÍŽOVÁ Šarlota OP 15,82 17,48 15,82
134.  Starý Kolín TYŠEROVÁ Natálie KO 15,94 NP 15,94
135.  Výčapy DRÁPELOVÁ Sára TR 15,98 15,98 NP
136.  Tvarožná PEJŘILOVÁ Aneta BO 15,99 15,99 21,25
137.  Semily SKRBKOVÁ Anna SM 16,05 NP 16,05
138.  Jáchymov JIŘÍKOVÁ Marie KV 16,07 16,07 16,75
139.  Lužná ROUČOVÁ Eliška RA 16,09 17,27 16,09
139.  Jabloňov ČECHMANOVÁ Veronika ZR 16,09 16,98 16,09
141.  Kobeřice TOMÍČKOVÁ Karolína OP 16,14 16,14 17,34
141.  Písková Lhota NOVÁKOVÁ Marcela NB 16,14 16,14 16,77
143.  Bohousová PRACHAŘOVÁ Lucie UO 16,16 16,16 19,22
144.  - GUZIUROVÁ Natálie Těrlicko-Hradiště - 16,17 16,17 18,87
145.  Lužná RÁCOVÁ Karolína RA 16,18 16,75 16,18
146.  Lužná TOTHOVÁ Berenika RA 16,19 16,49 16,19
147.  Střelské Hoštice JANOCHOVÁ Eva ST 16,20 16,20 16,35
148.  Štěpánkovice SLIVKOVÁ Linda OP 16,48 17,00 16,48
149.  Starý Kolín BENEŠOVÁ Sabina KO 16,50 NP 16,50
150.  Cholupice JANSOVÁ Eliška AB 16,51 32,79 16,51
151.  Choustníkovo Hradiště VTÍPILOVÁ Alice TU 16,59 NP 16,59
152.  Písnice LASEVIČOVÁ Kristýna AB 16,60 16,60 20,45
153.  Stráž pod Ralskem CAKLOVÁ Tereza CL 16,61 16,61 19,70
154.  Lhenice TUŠINSKÁ Petra TP 16,63 NP 16,63
155.  Všetaty NEBESKÁ Marie ME 16,65 16,65 17,21
156.  Stará Říše SVAČINOVÁ Lucie JI 16,72 16,72 17,35
157.  Petrovice ŠEJBOVÁ Tereza TR 16,79 NP 16,79
158.  Nechvalice PEŠTOVÁ Amálie TP 16,84 16,84 NP
159.  Dalešice PSOTIAKOVÁ Natali JN 17,06 17,06 17,67
160.  Frýdlant KOKTOVÁ Natálie LI 17,08 20,59 17,08
160.  Machnín, Liberec XXXIII HANCOVÁ Nikola LI 17,08 NP 17,08
162.  Semily CEÉ Tereza SM 17,18 19,34 17,18
163.  Roštění DĚDIČOVÁ Karolína KM 17,25 18,59 17,25
164.  Česká Lípa VÍCHOVÁ Barbora CL 17,31 17,31 17,57
165.  Kunovice GÁBOVÁ Pavlína UH 17,37 17,37 22,43
166.  Malé Hoštice KRAVAROVÁ Veronika OP 17,46 17,46 20,39
167.  Bozkov MARKOVÁ Anna SM 17,48 17,48 18,86
168.  Písnice ČERNÁ Terezie AB 17,51 17,51 NP
169.  Dobroslavice TOMÁNKOVÁ Michaela OP 17,52 19,92 17,52
170.  Česká Lípa FRYDRYCHOVÁ Julie CL 17,56 25,25 17,56
171.  Frýdlant HIMMELOVÁ Dominika LI 17,70 17,70 22,66
172.  Střezimíř NOVOTNÁ Hana BN 17,80 17,80 18,02
173.  Červený Hrádek HRUBOŠOVÁ Eliska KO 17,81 NP 17,81
174.  - PAZGYEROVÁ Aneta Těrlicko-Hradiště - 17,82 20,70 17,82
175.  Býškovice MIKŠÁNKOVÁ Nikola PR 17,85 17,85 NP
176.  Jabloňov SLADKÁ Magdalena ZR 17,88 18,47 17,88
177.  Bratříkov ŠTĚPÁNOVÁ Bára JN 17,92 33,63 17,92
178.  Velenka JANDOVÁ Anna NB 18,11 23,19 18,11
179.  Český Dub I OLŠANSKÁ Kristina LI 18,14 18,14 NP
180.  Dolní Bečva BABINCOVÁ Pavlína VS 18,41 18,43 18,41
181.  Dolní Bečva MIKUDOVÁ Aneta VS 18,48 18,48 NP
182.  Bozkov KUNCEOVÁ Bára SM 18,49 19,00 18,49
183.  Heřmanice SUKUPOVÁ Klára OV 18,57 19,14 18,57
184.  Semily ROČÁKOVÁ Stella SM 18,69 19,19 18,69
185.  Jabloňov OTIEPKOVÁ Karolína ZR 18,88 NP 18,88
186.  Dřísy TINTĚROVÁ Anna ME 18,96 19,54 18,96
187.  Střezimíř KOFROŇOVÁ Karolína BN 19,02 19,02 19,41
188.  Malé Hoštice KLINGEROVÁ Sabina OP 19,26 NP 19,26
189.  Roštění FLEISCHMANNOVÁ Klára KM 19,36 19,36 NP
190.  Dalešice SMOLÍKOVÁ Pavlína JN 19,63 35,87 19,63
190.  Heřmanice OSTŘIŽIKOVÁ Adina OV 19,63 19,63 20,34
192.  Bratříkov ŠÍRKOVÁ Anežka JN 19,84 19,84 21,21
193.  Malé Hoštice SILBEROVÁ Klára OP 19,88 23,79 19,88
194.  Kostelec nad Černými Lesy ŘEŘICHOVÁ Nikol KO 19,93 36,09 19,93
195.  Rychnov u Jablonce nad Nisou PREISLEROVÁ Josefína JN 20,23 20,23 NP
196.  Lučany nad Nisou ŠTRYNCLOVÁ Anna JN 20,28 NP 20,28
197.  Machnín, Liberec XXXIII ČIHÁČKOVÁ Gabriela LI 20,51 NP 20,51
198.  Bratříkov ŠILHANOVÁ Barbora JN 20,98 20,98 NP
199.  Stráž pod Ralskem ŠLEHOFEROVÁ Rozálie CL 21,61 21,61 25,58
200.  Bystřice nad Úhlavou KORČÍKOVÁ Karolína KT 21,63 NP 21,63
201.  Kostelec nad Černými Lesy EICHLEROVÁ Kristýna KO 22,28 22,28 23,56
202.  Machnín, Liberec XXXIII NETUŠILOVÁ Anna LI 22,45 26,21 22,45
203.  Česká Lípa BLÁHOVÁ Karolína CL 22,46 22,46 22,72
204.  Horní Růžodol, Liberec VII TOMÁNKOVÁ Viktorie LI 22,62 26,91 22,62
205.  Byšice JAVORSKÁ Dominika ME 26,85 26,85 30,32
206.  Střelské Hoštice CYCOŇOVÁ Petra ST 27,06 NP 27,06
207.  Skryje SOUČKOVÁ Andrea ZR 28,20 28,20 NP
208.  Rychnov u Jablonce nad Nisou VADLEJCHOVÁ Ema JN 31,99 31,99 NP
209.  Tuhaň FABIANOVÁ Klára ME 41,52 NP 41,52

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře