Hřivínův Újezd 2020 - Memoriál Luboše Paveláka

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 09. 2020 12:00
Kontakt:   Marcela Gofroňová
Telefon:  773203001
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Patrik Hruška

Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Slušovice ZL16,6816,5516,682016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nevšová - Vlachovice ZL17,3717,3317,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL17,4817,1217,482016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pravčice KM17,8117,3017,812016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nedašova Lhota ZL17,3817,9017,902014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hřivínův Újezd ZL17,9417,5017,942013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Prštné ZL17,3918,0318,032013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM18,3718,0418,372014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bratřejov ZL18,4017,3418,402015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Tečovice ZL18,2418,4418,442013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bratřejov ZL17,6218,4718,472013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Racková ZL18,4718,2118,472016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Kaňovice ZL18,4717,9818,472016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bratřejov ZL18,5118,3418,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov B ZL18,6618,6218,662016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Drnovice ZL17,8918,6718,672013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Slušovice ZL--18,732017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Vlachovice ZL18,7617,1918,762018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Velký Ořechov ZL18,8118,5718,812013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5318,9718,972015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Malenovice ZL19,0618,4519,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Ořechov ZL--19,302017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,1919,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,4018,0319,402013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lhota ZL--19,432017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Holešov KM18,5419,5119,512018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sazovice ZL19,5718,9019,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zahnašovice KM18,1319,6319,632013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hřivínův Újezd ZL--19,662017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Popov ZL18,3519,6719,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2008/09/06 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2009/09/05 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2010/05/22 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2012/09/08 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2013/07/07 Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2014/09/13 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2015/09/12 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2016/09/10 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2017/09/09 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2018/07/07 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2020/09/12 Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2020/09/12 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
-
Kdy Kde Liga


Komentáře