Horní Třešňovec 2016 - 3. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 06. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice A UO 16,55 16,55 16,30
2.  Renmotor Jinolice JC 16,60 16,51 16,60
3.  Bystřec A UO 17,16 17,16 16,91
4.  Pšánky HK 17,27 16,90 17,27
5.  Velichovky NA 17,33 17,33 16,89
6.  Trnov RK 17,79 17,79 17,66
7.  Letohrad - Kunčice B UO 18,14 17,01 18,14
8.  Bašnice JC 18,23 16,33 18,23
9.  Hrobice PA 18,40 16,94 18,40
10.  Myštěves HK 18,43 18,43 17,38
11.  Roudnice HK 18,57 18,43 18,57
12.  Moravany PA 18,58 18,58 17,98
13.  Jeníkovice HK 18,94 18,12 18,94
14.  Bystřec B UO 19,14 19,14 18,88
15.  Dubenec TU 19,58 19,58 18,65
16.  Nepomuky UO 19,68 19,68 19,08
17.  Lukavice UO 20,04 20,04 18,75
18.  Letohrad - Kunčice C UO 20,78 20,78 20,75
19.  Velký Třebešov NA 21,04 21,04 20,53
20.  Bošín UO 25,58 20,25 25,58
21.  Horní Třešňovec A UO 25,96 25,96 23,99
22.  Choustníkovo Hradiště TU 26,91 26,91 26,34
23.  Letohrad - Orlice B UO NP NP NP
23.  Rohovládová Bělá PA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 16,45 16,10 16,45
2.  Letohrad - Orlice UO 16,50 16,50 16,14
3.  Rokytno PA 17,16 17,16 17,09
4.  Vitiněves JC 17,49 16,82 17,49
5.  Dolní Přím HK 17,66 17,66 17,62
6.  Libuň JC 18,20 18,20 17,46
7.  Roudnice HK 18,21 17,97 18,21
8.  Horní Třešňovec UO 18,53 17,76 18,53
9.  Letohrad - Kunčice B UO 18,55 18,52 18,55
10.  Bystřec UO 19,35 19,24 19,35
11.  Letohrad - Červená UO 20,24 19,45 20,24
12.  Dlouhá Ves RK 21,97 21,52 21,97
13.  Nepomuky UO 21,98 17,84 21,98
14.  Horní Čermná UO 27,14 27,14 26,26
15.  Česká Rybná UO NP NP NP
15.  Lukavice UO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC17,0215,8717,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Letohrad - Orlice UO17,1216,8217,122019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Červená UO17,0917,4817,482019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hrobice Explosia PA17,6817,8717,872019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Kunčice C UO18,2718,0718,272019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice B UO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dlouhá Ves RK17,7918,6618,662019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nepomuky UO17,7018,7718,772019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Horní Třešňovec UO18,5619,0219,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Letohrad - Kunčice B UO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Letohrad - Kunčice B UO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře