Horní Třešňovec 2019 - 2. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 06. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Veronika Borůvková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,64 16,36 16,64
2.  Bašnice JC 16,66 16,53 16,66
3.  Zderaz A CR 16,69 16,36 16,69
4.  Pšánky HK 16,70 16,30 16,70
5.  Letohrad - Kunčice B UO 16,85 16,85 16,34
6.  Myštěves HK 16,89 16,89 16,72
7.  Trnov RK 17,22 17,03 17,22
8.  Letohrad - Kunčice D UO 17,34 17,05 17,34
9.  Letohrad - Orlice B UO 17,49 16,80 17,49
10.  Černčice NA 17,63 17,31 17,63
11.  Bystřec A UO 17,72 17,72 17,36
12.  Horní Třešňovec UO 18,01 18,01 17,73
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Moravany PA 18,03 17,15 18,03
14.  Horní Čermná A UO 18,08 18,08 18,01
15.  Záchlumí UO 18,38 18,38 17,52
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Králíky UO 19,98 19,98 19,37
17.  Letohrad - Jeleni UO 21,99 17,04 21,99
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Nepomuky UO 22,37 22,37 19,60
19.  Dubenec TU 25,12 24,88 25,12

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 17,02 17,02 15,87
2.  Letohrad - Orlice UO 17,12 17,12 16,82
3.  Letohrad - Červená UO 17,48 17,09 17,48
4.  Hrobice Explosia PA 17,87 17,68 17,87
5.  Letohrad - Kunčice C UO 18,27 18,27 18,07
6.  Dlouhá Ves RK 18,66 17,79 18,66
7.  Nepomuky UO 18,77 17,70 18,77
8.  Horní Třešňovec UO 19,02 18,56 19,02
9.  Myštěves HK 26,91 26,91 26,17

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice AUO16,5516,3016,552016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,5116,6016,602016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Myštěves HK16,0116,6316,632018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,3616,6416,642019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bašnice JC16,5316,6616,662019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,3116,6816,682018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zderaz ACR16,3616,6916,692019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky HK16,3016,7016,702019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dubenec TU--16,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dubenec TU16,7016,6016,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Jeleni UO16,7316,2316,732017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice BUO16,7416,2016,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO--16,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice BUO16,4816,7516,752017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice BUO16,8516,3416,852019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Trnov RK16,8116,8616,862017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Myštěves HK16,7516,8716,872017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Myštěves HK16,8916,7216,892019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pšánky HK16,8316,9616,962018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Jeleni UO16,2416,9716,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Jeleni UO--16,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC16,0417,0717,072018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bystřec AUO17,1616,9117,162016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bystřec AUO17,1817,0617,182018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřec AUO--17,182018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK17,0317,2217,222019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pšánky HK16,9017,2717,272016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velichovky NA17,3316,8917,332016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice DUO17,0517,3417,342019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Rohovládova Bělá PA17,4117,1317,412017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  16 ** 24 30.05.2019 20:01
 Michal Matějíček  16 ** 14 30.05.2019 21:37
 Radek Staněk  16 ** 14 27.05.2019 12:18
 Jan Marek  16 ** 7 21.05.2019 13:10


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17 ** 23 27.05.2019 12:19
 Jan Marek  16 ** 18 21.05.2019 13:10
 Honza Adamec  16 ** 18 30.05.2019 20:01
 Michal Matějíček  16 ** 10 30.05.2019 21:37

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dlouhá Ves - Ženy

18,66https://youtu.be/T-301uqAlv8 Pepa Malý
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře