Drahňovice 2019 - 1. kolo Benešovské hasičské ligy

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 06. 2019 12:30
Kontakt:   Lukáš Košata
Telefon:  603723410
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Benešovská Liga

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chářovice Špona BN 16,61 16,36 16,61
2.  Tomice BN 17,08 17,08 16,94
3.  Drahňovice BN 17,34 16,74 17,34
4.  Ctiboř BN 17,69 17,69 17,54
5.  Daměnice BN 17,86 17,18 17,86
6.  Malovice BN 18,43 18,43 17,18
7.  Chářovice B BN 18,62 18,62 18,16
8.  Dobronice u Chýnova TA 18,86 17,35 18,86
9.  Načeradec BN 19,13 19,13 18,01
10.  Chmelná BN 19,23 19,23 17,78
11.  Přibyšice BN 19,45 19,29 19,45
12.  Odlochovice BN 19,49 19,49 19,25
13.  Křivsoudov BN 20,24 19,11 20,24
14.  Střezimíř Kohouti BN 20,24 20,24 19,76
15.  Zdislavice BN 20,64 20,53 20,64
16.  Šebířov TA 21,31 21,16 21,31
17.  Dalovy Rennotor PS12 BN 24,77 24,77 24,01
18.  Miřetice PS12 BN 25,66 24,77 25,66
99999.  Radošovice BN - 19,60 19,48
99999.  - Křížkový Újezdec - - 19,17 -
99999.  Čechtice BN - 25,60 26,70
99999.  Moraveč TA - 23,35 23,30
99999.  Makov TA - - -
99999.  Břežany BN - 21,13 21,74
99999.  Krotějov Sport TA - - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malovice BN 18,09 16,97 18,09
2.  Daměnice BN 18,13 18,05 18,13
3.  Louňovice pod Blaníkem A BN 18,61 18,61 18,47
4.  Šebířov TA 20,57 18,55 20,57
5.  Makov TA 21,33 21,11 21,33
6.  - Martomice - 22,14 22,14 20,98
7.  Zdislavice BN 23,25 23,25 18,60
8.  Ratměřice BN 23,50 20,59 23,50
9.  Dalovy BN 24,73 24,73 24,48
10.  Radošovice BN 27,65 27,21 27,65
99999.  Chlum BN - 17,18 18,89
99999.  Čechtice BN - 20,76 -

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Dalovy Rennotor PS12 BN 24,77 24,77 24,01
2. Miřetice PS12 BN 25,66 24,77 25,66

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN16,3616,6116,612019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ŠponaBN16,6416,4616,642018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Daměnice BN16,9717,0717,072018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Tomice BN17,0816,9417,082019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Drahňovice BN16,7417,3417,342019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tomice BN16,7317,4417,442018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Drahňovice BN16,4317,6317,632018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jankov BN16,8917,6917,692018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ctiboř BN17,6917,5417,692019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chmelná BN17,8517,5417,852018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Daměnice BN17,1817,8617,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Malovice BN18,0317,6418,032018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ctiboř BN17,6518,0818,082018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Načeradec BN18,1218,0718,122018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Malovice BN18,4317,1818,432019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chářovice BBN18,6218,1618,622019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radošovice BN18,1018,6518,652018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dalovy BN18,2918,8118,812018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dobronice u Chýnova TA17,3518,8618,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Načeradec BN19,1318,0119,132019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chmelná BN19,2317,7819,232019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  - Křížkový Újezdec-19,3219,3019,322018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Přibyšice BN19,2919,4519,452019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Odlochovice BN19,4919,2519,492019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Přibyšice BN18,0619,5319,532018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radětice PB19,7019,2519,702018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum BN19,3819,9019,902018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Křivsoudov BN19,1120,2420,242019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Střezimíř KohoutiBN20,2419,7620,242019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Odlochovice BN19,4220,2720,272018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chářovice - Muži

16,61https://youtu.be/MMaxhys_JY8 Benešovská Liga

Tomice - Muži

17,08https://youtu.be/00eV1hsWo9E Benešovská Liga

Drahňovice - Muži

17,34https://youtu.be/qGuH70632ao Benešovská Liga

Ctiboř - Muži

17,69https://youtu.be/WVg-88OZcTM Benešovská Liga

Daměnice - Muži

17,86https://youtu.be/tGgj76MpbT0 Benešovská Liga

Malovice - Ženy

18,09https://youtu.be/Gb6BV9GMcSg Benešovská Liga

Malovice - Muži

18,43https://youtu.be/WiDx27mQjkA Benešovská Liga

Chářovice - Muži

18,62https://youtu.be/Pl5dPlZPM64 Benešovská Liga

Dobronice u Chýnova - Muži

18,86https://youtu.be/GF2KHKgSL6s Benešovská Liga

Načeradec - Muži

19,13https://youtu.be/lGA10USiq2s Benešovská Liga
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/06/30 Drahňovice, O pohár
BNL
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře