BIO-HE Dolany 2021 - BIO-HE Dolany

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 09. 2021 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Špičky PR 175,95 172,91 175,95
2.  Olešnice X team OL 180,76 180,76 170,00
3.  Dolní Libina SU 183,50 177,10 183,50
4.  Nový Malín SU 188,10 188,10 185,53
5.  Chválkovice OL 190,76 185,22 190,76
6.  Velká Bystřice OL 192,01 179,16 192,01
7.  Těšetice OL 195,00 195,00 190,77
8.  Dětkovice PV 195,62 195,62 193,80
9.  Mladeč OL 201,07 197,48 201,07
10.  Břidličná BR 208,12 208,12 205,00
11.  Kokory PR 210,76 210,76 196,19
12.  Janovice BR 212,39 212,39 175,55
13.  Nenakonice OL 215,47 215,47 188,62
14.  Přáslavice OL 216,77 210,31 216,77
15.  Chořelice OL 217,23 212,72 217,23
16.  Plinkout OL 226,49 181,13 226,49
17.  Dolany OL 294,47 294,47 265,14
18.  Radíkov OL 453,60 178,16 453,60
19.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
19.  Střelice OL NP NP NP
19.  Třeština SU NP NP NP
19.  Kožušany OL NP NP NP
19.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 174,85 173,06 174,85
2.  Olšovec PR 184,93 177,24 184,93
3.  Haňovice OL 197,79 175,78 197,79
4.  Dolany OL 208,12 208,12 197,14
5.  Přáslavice OL 222,93 222,93 190,11
6.  Pěnčín B PV 231,23 185,39 231,23
7.  Dub nad Moravou OL 233,20 233,20 229,87
8.  Dětkovice PV 234,52 234,52 232,83
9.  Vojnice OL 244,21 193,35 244,21
10.  Droždín Chvádrož OL 256,77 196,71 256,77
11.  Pěnčín PV 260,66 260,66 256,84
12.  Šumvald OL NP NP NP
13.  Hlubočky OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabišín SU166,62169,95169,952020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR170,31175,96175,962020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ráječek SU176,59176,47176,592020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Janovice BR178,21179,47179,472020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov PR176,39179,68179,682020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice PR181,23180,83181,232020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV172,89182,70182,702020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kožušany OL183,18177,59183,182020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Libina SU181,96185,11185,112020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nenakonice OL181,88188,80188,802020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Plinkout OL185,88189,41189,412020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velká Bystřice OL183,78197,55197,552020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL200,04174,40200,042020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Seloutky PV212,38193,14212,382020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břidličná BR208,57235,47235,472020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL267,27273,00273,002020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV175,07193,79193,792020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Haňovice OL195,94186,48195,942020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice PV198,66189,95198,662020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dolní Libina SU198,80185,60198,802020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bílovice PV200,40209,53209,532020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Čechy pod Kosířem PV182,05212,93212,932020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nenakonice OL214,17229,43229,432020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dolany OL208,04231,90231,902020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Blatec OL188,43238,00238,002020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Šumvald OL247,58210,82247,582020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dub nad Moravou OL194,30269,21269,212020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Droždín Chvadrož OL372,50352,67372,502020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Přáslavice OL189,01425,38425,382020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

NPhttps://youtu.be/arAmOO0y_LI Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/13 Dolany, OL,
HE
2009/09/12 Dolany - noční, OL,
HE
2018/09/15 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2019/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2020/09/19 Dolany, HE Dolany
HE
2021/09/18 BIO-HE Dolany, BIO-HE Dolany
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře