Dneboh 2022 - Pohár Drábských světniček

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 09. 2022 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Frýdštejn JN 16,32 16,32 16,10
2.  Renmotor Jinolice JC 16,63 16,63 16,44
3.  Dubenec TU 17,01 17,01 16,25
4.  Brada - Rybníček JC 17,09 16,87 17,09
5.  Košťálov SM 17,19 16,69 17,19
6.  Tatobity SM 17,48 16,81 17,48
7.  Jílové u Držkova JN 17,96 17,96 17,42
8.  Žehrov MB 18,01 17,87 18,01
9.  Obrubce MB 18,23 18,23 17,10
10.  Olešnice SM 18,60 18,35 18,60
11.  Radimovice LI 19,41 19,41 18,90
12.  Sychrov MB 20,70 19,08 20,70
13.  Březová LI 21,02 21,02 17,04
14.  Kamenice Dobšín MB 21,53 21,53 19,25
15.  Pěnčín JN 22,41 22,41 22,26
16.  Krásná Ves MB 22,92 22,52 22,92
17.  Bechov MB 29,03 20,36 29,03
18.  Ploukonice SM 35,38 22,48 35,38
19.  Dneboh MB NP NP NP
19.  Karlinky LI NP NP NP
19.  Třebnouševes JC NP NP NP
19.  Rašín JC NP NP NP
19.  Jirkov B JN NP NP NP
19.  Velké Hamry JN NP NP NP
19.  Jirkov A JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ploukonice SM 16,19 16,06 16,19
2.  Košťálov SM 16,92 16,79 16,92
3.  Sychrov MB 17,70 17,70 17,51
4.  Bratříkov JN 18,18 17,53 18,18
5.  Olešnice SM 18,66 18,66 18,54
6.  Katusice MB 18,69 18,69 18,41
7.  Břehy MB 19,36 18,92 19,36
8.  Bechov MB 20,03 17,24 20,03
9.  Pěnčín JN 20,18 20,18 20,05
10.  Jeřice JC 20,35 19,97 20,35
11.  Bukovno MB 20,68 20,68 20,25
12.  Radimovice LI 20,72 20,47 20,72
13.  Myštěves HK 24,57 24,57 24,32
14.  Jeřmanice LI 28,02 27,65 28,02
15.  Krásná Ves MB NP NP NP
15.  Malá Skála Béčko JN NP NP NP
15.  Kosmonosy MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Ploukonice SM16,0616,1916,192022/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT16,2216,6916,692016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Benešov u Semil SM16,7416,9016,902016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Košťálov SM16,7916,9216,922022/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Kosmonosy MB16,5716,9416,942020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Katusice MB17,0116,9217,012018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Košťálov SM17,1216,2417,122019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Košťálov SM17,1616,7617,162018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC16,9217,2217,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Košťálov SM17,2917,2117,292021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Krásná Ves MB--17,532014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Borovice MB--17,672014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Sychrov MB17,7017,5117,702022/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Libuň JC17,4317,7617,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Břehy MB17,7717,7517,772020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Katusice MB17,7817,1717,782019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Krásná Ves MB17,1417,8417,842016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Sychrov MB18,0417,3318,042020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Malá Skála Béčko JN18,0717,3918,072018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bratříkov JN17,5318,1818,182022/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sychrov A MB18,2018,0418,202019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Sychrov MB17,6918,2718,272021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Jeřmanice LI17,9118,2818,282021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malá Skála Béčko JN17,8318,3618,362016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bratříkov JN18,4718,5018,502020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Malá Skála Béčko JN17,6818,5318,532020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Krásná Ves MB18,6017,5718,602021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bechov MB18,6318,2518,632021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Huť JN18,1118,6418,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malá Skála Béčko JN18,3918,6518,652019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 7 08.09.2022 06:53


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17 ** 0 08.09.2022 06:53

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dubenec - Muži

17,01https://youtu.be/4YFr47FcROk Jan Konečný

Jirkov - Muži

NPhttps://youtu.be/XY37ClW5g4g Míra Berka

Jirkov - Muži

NPhttps://youtu.be/BTOIX32IR1g Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2022/09/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře