hřiště Daměnice 2024 - 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 06. 2024 11:00
Kontakt:   SDH Daměnice - Lukáš Vítek
Telefon:  724342011
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Benešovská Liga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Drahňovice BN 16,80 16,39 16,80
2.  Tomice BN 16,97 16,77 16,97
3.  Daměnice BN 17,62 17,62 17,12
4.  Chářovice B BN 17,66 17,66 17,24
5.  Makov TA 17,69 17,69 17,40
6.  Nalžovice PB 17,79 17,79 17,11
7.  Žižkovo Pole HB 18,00 18,00 16,75
8.  Radošovice BN 18,14 18,04 18,14
9.  Jesenice PB 18,34 18,34 17,77
10.  Božejovice TA 18,92 18,21 18,92
11.  Dalovy B BN 20,19 20,19 18,29
12.  Žernovice PT 32,11 32,11 16,36
13.  Malovice BN NP NP NP
13.  Dalovy BN NP NP NP
13.  Velká Chyška PE NP NP NP
13.  Horní Měcholupy AB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tomice Martomice BN 17,01 16,59 17,01
2.  Chářovice Šponky BN 17,11 17,11 16,68
3.  Chlum BN 17,25 16,70 17,25
4.  Skalice PB 17,53 16,78 17,53
5.  Šebířov TA 17,83 17,42 17,83
6.  Slapy X TA 17,89 17,89 17,88
7.  Ratměřice BN 18,23 18,23 18,20
8.  Radošovice BN 18,35 18,15 18,35
9.  Malovice BN 19,63 19,63 18,57
10.  Chářovice BN 23,80 23,68 23,80
11.  Dalovy BN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN14,4414,1614,442018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jankov BN14,4414,4514,452018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice ABN14,1814,5214,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN--14,622015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jankov BN14,8214,2414,822016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Drahňovice BN14,9314,6214,932017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice ABN14,8614,9914,992013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chářovice BBN--15,022015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tomice BN15,0414,6315,042019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střezimíř KohoutiBN15,1014,9915,102018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec PH15,0715,1115,112018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlčany PB15,1214,5215,122018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA14,6215,1515,152019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ctiboř BN15,2415,1515,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Daměnice BN14,8915,2615,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Makov TA14,9815,2815,282018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malovice BN14,9715,2915,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Drahňovice BN15,3414,6315,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlubyně PB14,7215,3415,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice ABN15,3514,4315,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jesenice PB15,4114,7415,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN15,2515,4915,492013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Drahňovice BN15,5315,1715,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN15,5615,2815,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ctiboř BN14,7715,6015,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nahoruby BN15,6515,1915,652019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdislavice ABN--15,682015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Makov TA15,4715,7115,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Daměnice BN15,7114,9615,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chářovice BBN15,7114,9815,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Tomice Martomice BN16,5316,1016,532023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Tomice Martomice BN16,5917,0117,012024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chářovice Špona BN17,1116,6817,112024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chářovice Šponky BN17,1116,6817,112024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chlum BN16,7017,2517,252024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chlum BN16,7017,2517,252024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zdislavice BN17,2916,7417,292023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zdislavice BN17,2916,7417,292023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Chlum BN17,3816,8317,382020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Skalice PB16,7817,5317,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Skalice PB16,7817,5317,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. - Martomice -17,1217,5417,542022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dalovy BN17,5217,5817,582023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Ratměřice BN17,6217,7417,742021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. - Martomice -17,5417,7517,752020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Malovice BN16,9917,7517,752020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sloup PZ17,0417,7917,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Šebířov TA17,4217,8317,832024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Šebířov TA17,4217,8317,832024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Chlum BN17,8316,4017,832022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chlum BN17,8617,2017,862021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Daměnice BN17,8617,4417,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Zdislavice BN17,8717,7417,872020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Slapy X TA17,8917,8317,892024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Slapy X TA17,8917,8817,892024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. - Martomice -17,9717,9317,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Makov TA18,0617,2118,062019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Šebířov TA18,1918,0618,192021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chrbonín TA18,2218,1618,222024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ratměřice BN18,2318,2018,232024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice
BNL
2021/07/10 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2022/07/09 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice - 3. kolo BNL + 5. kolo THL
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
2024/05/01 asdfa, sdfasdfasdfasdfasdfas
-
2024/06/29 hřiště Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice
BNL
2024/06/29 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře