Daměnice 2021 - 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 07. 2021 11:00
Kontakt:   724342011
Telefon:  Lukáš Vítek
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Anna Novotná

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Drahňovice BN 16,92 16,92 16,84
2.  Zdislavice A BN 17,02 16,83 17,02
3.  Chářovice Špona BN 17,14 10,08 17,14
4.  Sedlčany PB 17,18 17,18 16,64
5.  Nalžovice PB 17,42 17,42 17,33
6.  Daměnice BN 18,12 17,17 18,12
7.  Načeradec BN 18,41 18,20 18,41
8.  Makov TA 18,77 18,77 17,60
9.  Malovice BN 18,80 18,80 17,94
10.  Tomice BN 18,85 18,85 17,74
11.  Křížkový Újezdec PH 18,86 18,59 18,86
12.  Skalice PB 18,98 18,98 18,95
13.  Radošovice BN 19,23 18,47 19,23
14.  Rybova Lhota TA 19,51 19,51 18,37
15.  Ctiboř BN 19,80 17,11 19,80
16.  Křivsoudov BN 20,49 20,12 20,49
17.  Střezimíř Kohouti BN 20,57 20,57 19,33
18.  Čechtice BN 20,78 20,75 20,78
19.  Malšice TA 22,44 22,44 22,29
20.  Velká Chyška PE 23,14 23,14 22,73
21.  Šebířov TA 25,35 25,35 24,87
22.  Chářovice B BN NP NP 18,47
22.  Zdislavice B BN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ratměřice BN 17,74 17,62 17,74
2.  Chlum BN 17,86 17,86 17,20
3.  Šebířov TA 18,19 18,19 18,06
4.  Malovice BN 18,51 18,01 18,51
5.  Dalovy BN 18,57 18,57 18,48
6.  Daměnice BN 18,72 18,72 17,77
7.  Radošovice BN 18,83 18,83 18,49
8.  - Martomice - 19,33 19,19 19,33
9.  Střezimíř BN 21,55 21,16 21,55
10.  Křížkový Újezdec PH 27,06 26,72 27,06
11.  Malšice TA 30,68 29,68 30,68
12.  Vilice TA 31,14 31,14 23,47
13.  Chářovice BN 33,13 32,90 33,13
14.  Čechtice BN 37,61 37,23 37,61

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Drahňovice BN16,2316,7916,792020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Drahňovice BN16,9216,8416,922021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zdislavice ABN16,8317,0217,022021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Daměnice BN17,0516,9317,052020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chářovice ŠponaBN10,0817,1417,142021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sedlčany PB17,1816,6417,182021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ctiboř BN17,1917,0817,192020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chářovice ŠponaBN17,4017,4117,412020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nalžovice PB17,4217,3317,422021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Malovice BN17,9317,8417,932020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nová Ves u Chýnova TA18,0118,0918,092020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Daměnice BN17,1718,1218,122021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Načeradec BN18,2018,4118,412021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zdislavice BN18,2118,5618,562020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Rybova Lhota TA17,8918,6618,662020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Makov TA18,7717,6018,772021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Skrýchov u Malšic TA18,8017,6718,802020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Malovice BN18,8017,9418,802021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tomice BN18,8517,7418,852021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Křížkový Újezdec PH18,5918,8618,862021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Načeradec BN18,9117,8818,912020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Tomice BN17,4718,9418,942020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  - Křížkový Újezdec-17,1918,9718,972020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Skalice PB18,9818,9518,982021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Božejovice TA18,1219,0219,022020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radošovice BN18,4719,2319,232021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Makov TA17,9919,2819,282020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rybova Lhota TA19,5118,3719,512021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Radošovice BN18,8219,7519,752020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ctiboř BN17,1119,8019,802021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice
BNL
2021/07/10 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře