Chlum u Třeboně 2018 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts
Kdy: 22. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lásenice JH 17,87 17,84 17,87
2.  Halámky JH 20,77 20,77 20,10
3.  Chlum u Třeboně JH 21,15 20,31 21,15
4.  Zvíkov CB 21,19 21,19 20,10
5.  Polště JH 21,84 20,47 21,84
6.  Mníšek JH 22,42 22,42 20,97
7.  Stříbřec JH 22,86 22,86 21,30
8.  Novosedly nad Nežárkou JH 22,90 22,90 21,43
9.  Chlum u Třeboně B JH 24,07 24,07 23,58
10.  Hamr JH 40,86 40,86 26,80
11.  Žíteč JH 49,22 48,90 49,22

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stříbřec JH 21,68 21,45 21,68
2.  Staňkov JH 21,73 21,60 21,73
3.  Chlum u Třeboně JH 21,97 21,97 21,92
4.  Rapšach JH 22,02 22,02 20,20
5.  Lásenice JH 23,96 23,09 23,96
6.  Hamr JH 34,54 34,54 33,21

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře