Břevenec Hřiště 2019 - Břevenec

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 05. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 16,96 16,88 16,96
2.  Plumlov PV 17,01 17,01 16,52
3.  Olešnice OL 17,15 16,96 17,15
4.  Hrabišín SU 17,21 16,50 17,21
5.  Nemrlov SU 17,67 17,67 17,36
6.  Bílý Potok JE 17,86 17,86 17,22
7.  Ludéřov OL 18,20 17,20 18,20
8.  Plinkout OL 18,29 18,29 17,72
9.  Domamyslice B PV 18,40 18,40 17,53
10.  Ráječek SU 18,53 17,69 18,53
11.  Bílovice PV 18,76 18,63 18,76
12.  Šumvald OL 18,79 18,52 18,79
13.  Měrotín OL 19,00 17,61 19,00
14.  Dětkovice PV 19,14 19,14 18,71
15.  Dolany OL 19,71 19,52 19,71
16.  Dolní Studénky SU 19,73 19,73 19,64
17.  Bohuslavice SU 19,81 19,81 19,20
18.  Břevenec OL 20,22 18,09 20,22
19.  Nová Dědina OL 20,86 20,53 20,86
20.  Chválkovice OL 21,81 20,32 21,81
21.  Dolní Libina SU 24,42 19,71 24,42
22.  Niva PV 25,04 25,04 24,38
23.  Pavlov-výběr SU 29,05 29,05 24,62
24.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
24.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
24.  Myslechovice OL NP NP NP
24.  Kosov SU NP NP NP
24.  Janovice BR NP NP NP
24.  Otinoves PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 17,76 17,76 17,48
2.  Dolní Libina SU 18,01 17,13 18,01
3.  Haňovice OL 18,31 18,31 17,59
4.  Loučany OL 18,33 18,24 18,33
5.  Náměšť na Hané OL 18,34 18,34 18,29
6.  Dětkovice PV 20,05 18,73 20,05
7.  Hlubočky OL 20,27 17,78 20,27
8.  Cholina OL 20,64 20,64 19,22
9.  Olešnice OL 20,96 20,96 17,87
10.  Mladeč OL 21,31 21,31 19,43
11.  Droždín Chvadrož OL 21,74 21,74 19,41
12.  Pavlov SU 21,86 21,69 21,86
13.  Nová Dědina OL 22,48 22,48 20,92
14.  Bílovice B PV 24,96 24,96 21,99
15.  Dolní Studénky SU 27,72 27,72 21,18
16.  Hrabišín SU 31,07 30,79 31,07
17.  Dub nad Moravou OL 49,30 21,58 49,30
18.  Kosov SU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,8315,9816,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,8816,9616,962019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV17,0116,5217,012019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nemrlov SU16,6517,1517,152017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL16,9617,1517,152019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabišín SU16,5017,2117,212019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Čelechovice na Hané PV17,1117,2817,282015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,2817,2917,292016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Radíkov PR--17,332007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nová Dědina OL17,3717,3717,372017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrabišín SU17,1317,4317,432016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ostrava NemrlovOV17,2617,5117,512014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,1717,5617,562015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bolatice OP--17,582007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radíkov PR--17,592005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI17,0617,6017,602006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nemrlov SU17,6717,3617,672019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Úherce PS17,0117,6817,682006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mniší NJ17,7117,5417,712004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Petrovice TR--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plumlov PV--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Litava BO--17,732007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bílovice PV17,6217,7417,742017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Polkovice PR17,4817,7517,752017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Prchalov NJ--17,772005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice PV17,5117,7717,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešnice OL17,7817,6817,782015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabišín SU17,8217,3617,822017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludéřov OL17,2517,8317,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čechtín TR--17,842005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře