Bílovice -PV 2024 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH.Bilovice/
Kdy: 29. 06. 2024 21:30
Kontakt:   Stanislav Režný
Telefon:  603 254 439
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X OL 13,75 13,72 13,75
2.  Bílovice A PV 14,22 14,00 14,22
3.  Odry NJ 15,04 14,36 15,04
4.  Prchalov NJ 15,04 15,04 14,72
5.  Plinkout OL 15,40 15,15 15,40
6.  Dolní Libina SU 15,49 15,11 15,49
7.  Otinoves PV 15,56 15,56 15,08
8.  Chořelice OL 15,63 15,18 15,63
9.  Těšetice TYFOČÁCI OL 15,65 15,65 14,92
10.  Mladeč OL 15,69 15,40 15,69
11.  Sobotín SU 16,07 15,23 16,07
12.  Nenakonice OL 16,10 15,35 16,10
13.  Třeština SU 16,24 15,40 16,24
14.  Ludéřov FARMA OL 16,66 16,60 16,66
15.  Nová Dědina OL 16,83 16,61 16,83
16.  Přáslavice OL 16,96 16,96 16,47
17.  Vrchoslavice B PV 17,50 16,79 17,50
18.  Kobeřice PV 17,61 17,07 17,61
19.  Měrotín OL 18,03 15,55 18,03
20.  Drahany PV 18,36 16,55 18,36
21.  Bezděčí u Trnávky SY 19,22 18,96 19,22
22.  Dolany OL 20,20 20,20 15,35
23.  Hlubočky OL 20,53 20,53 15,92
24.  Domamyslice PV 25,12 24,50 25,12
25.  Soběsuky PV 28,89 26,38 28,89
26.  Kožušany OL NP 16,85 14,82
26.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP
26.  Olešnice REZERVA OL NP 16,20 NP
26.  Brníčko SU NP NP NP
26.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
26.  Křenovice PR NP NP NP
26.  Vrchoslavice PV NP NP NP
26.  Velká Bystřice OL NP NP 15,13
26.  Seloutky PV NP 19,75 18,28
26.  Mostkovice PV NP 17,77 NP
26.  Janovice BR NP NP NP
26.  Doloplazy OL NP 17,28 NP
26.  Bílovice C Odpad PV NP NP NP
26.  Mezice OL NP 24,93 23,96

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Soběsuky A PV 17,78 17,78 17,73
2.  Haňovice OL 17,85 17,69 17,85
3.  Krasice - Prostějov PV 18,10 18,10 17,83
4.  Hrabišín SU 18,20 17,03 18,20
5.  Nová Dědina OL 18,31 18,31 17,70
6.  Vojnice OL 18,41 18,40 18,41
7.  Dětkovice PV 18,52 18,50 18,52
8.  Bezděčí u Trnávky SY 18,61 18,61 17,98
9.  Soběsuky B PV 18,61 18,61 18,50
10.  Bohuňov SY 18,85 18,83 18,85
11.  Bílovice PV 19,10 18,05 19,10
12.  Třeština SU 19,35 19,09 19,35
13.  Velký Týnec OL 20,13 19,14 20,13
14.  Cholina OL 20,30 18,73 20,30
15.  Kožušany OL 20,83 18,82 20,83
16.  Seloutky PV 21,07 18,49 21,07
17.  Chořelice OL 21,36 20,48 21,36
18.  Přáslavice OL 21,67 21,67 18,08
19.  Domamyslice PV 23,48 22,72 23,48
20.  Kobeřice PV 24,24 24,24 23,59
21.  Doloplazy OL 25,08 21,99 25,08
22.  Olešnice OL 31,97 31,97 30,88
23.  Dolní Libina SU 38,86 38,86 32,58
24.  Odry NJ NP 16,66 NP
24.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
24.  Bousín PV NP 19,89 17,83
24.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
24.  Blatec OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,7017,4917,702013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
2.  Lipová PV17,7517,7217,752013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
3.  Bílovice PV17,0617,8417,842013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV18,1317,9918,132013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
5.  Dětkovice BPV17,3418,2218,222013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
6.  Okrouhlá BK18,2118,3018,302013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
7.  Domamyslice PV18,2218,3818,382013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
8.  Dětkovice APV18,4817,6918,482013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
9.  Nová Dědina PV18,0218,7918,792013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
10.  Ostrov u Macochy BK18,1918,8118,812013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
11.  Stražisko PV19,8119,3819,812013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
12.  Loučany OL19,9417,3419,942013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
13.  Vícov PV19,1020,4120,412013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
14.  Niva PV18,4921,3621,362013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
15.  Soběsuky PV20,8121,7921,792013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
16.  Ptení PV22,2124,5724,572013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
17.  Seloutky PV24,7724,8024,802013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
18.  Jabloňany BKNPNPNP2013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
19.  Buková PVNPNPNP2013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
20.  Kelčice PVNPNPNP2013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
21.  Cholina OLNPNPNP2013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Soběsuky PV18,8419,2619,262013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
2. Lipová PV20,6218,9220,622013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
3. Dětkovice PV20,7518,2720,752013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
4. Bílovice PV19,5620,9920,992013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
5. Soběsuky B PV23,3621,8823,362013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
6. Otaslavice PVNPNPNP2013/07/13 Útok,nástřik 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2011/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2012/07/14 Bílovice, O pohár starosty obce Bílovice-Lutotín
-
2012/07/14 Bílovice,
VCPV
2013/07/13 Bílovice, O pohár starosty obce
VCPV
2014/07/12 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/11 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/16 Bílovice, O pohár obce
VCPV
2017/07/15 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2018/07/14 Bílovice, Pohár starosty
VCPV
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2020/07/11 ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2021/07/17 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2022/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2022/07/16 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2023/07/08 Bílovice, Pohárová soutěž
VCPV
2023/07/08 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2024/06/29 Bílovice, Pohárová soutěž
VCPV
2024/06/29 Bílovice -PV, ONL - noční soutěž 2B
ONL
2024/07/13 Bílovice, Soutěž pořádaná radou VCP
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře