Benešov u Semil 2018 - Benešovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  +420737 169 988
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Obrubce MB 17,08 16,72 17,08
2.  Kosmonosy MB 17,11 17,11 16,25
3.  Jílové u Držkova JN 17,16 17,12 17,16
4.  Malá Skála JN 17,28 16,85 17,28
5.  Jirkov JN 17,78 17,78 17,54
6.  Olešnice SM 18,05 17,53 18,05
7.  Pšánky HK 18,12 16,41 18,12
8.  Sychrov MB 18,19 18,19 17,46
9.  Košťálov SM 18,32 18,32 16,72
10.  Dubenec TU 18,49 18,49 17,87
11.  Břehy MB 18,57 18,32 18,57
12.  Podůlší Béčko JC 18,66 18,66 17,84
13.  Velké Hamry JN 18,97 18,97 18,62
14.  Dneboh MB 19,62 18,18 19,62
15.  Lučany nad Nisou JN 20,42 20,07 20,42
16.  Jirkov B JN 22,15 22,15 20,62
17.  Krásná Ves MB 22,19 21,85 22,19
18.  Roprachtice SM 22,40 22,29 22,40
19.  Mříčná SM 32,20 18,77 32,20
20.  Příchovice JN NP NP 19,23
20.  Tatobity SM NP NP NP
20.  Dobšín Kamenice MB NP NP 17,51
20.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
20.  Těpeře JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,67 16,02 16,67
2.  Katusice MB 17,01 17,01 16,67
3.  Dlouhá Ves RK 17,15 17,07 17,15
4.  Libuň JC 17,19 16,72 17,19
5.  Veselá SM 17,63 17,32 17,63
6.  Jeřmanice LI 17,95 17,95 17,76
7.  Malá Skála Béčko JN 18,15 18,15 17,41
8.  Kosmonosy MB 18,70 18,23 18,70
9.  Bratříkov JN 19,31 19,31 18,01
10.  Zlatá Olešnice JN 19,66 19,64 19,66
11.  Sychrov B MB 19,87 19,87 17,85
12.  Mříčná SM 22,17 22,17 22,04
13.  Benešov u Semil SM 25,65 25,65 25,48
14.  Sychrov A MB 38,37 38,37 17,15

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,1916,2216,222016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1416,2316,232016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC15,6316,3816,382016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,5116,1316,512014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5216,2416,522016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,5716,5316,572014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6116,0316,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrášťany LT16,1116,6616,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,5516,7316,732016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR16,7716,3016,772016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jankov BN16,8116,6416,812013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,8116,1816,812015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kosmonosy MB16,8116,8316,832014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice CUO16,5716,8716,872014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jinolice RenmotorJC16,8916,5216,892016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Starý Lískovec Sport BM16,7516,8916,892013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice CUO16,8916,9416,942015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV16,9516,1416,952014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice BUO16,5016,9616,962013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC--16,972013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,4316,9816,982014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhotky Sport ZR16,9916,7516,992014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnava TR16,6716,9916,992013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jinolice JC16,6617,0017,002013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Starý Lískovec Sport BM16,9717,0117,012014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnava TR16,8617,0117,012016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Velké Hoštice OP16,6117,0417,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Poříčí BK16,7517,0417,042013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešná HB17,0416,7617,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Obrubce MB16,7217,0817,082018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,38 0 21.09.2018 23:41
 Radek Staněk  16,39 0 22.09.2018 07:13


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16,64 22 22.09.2018 07:13
 Michal Matějíček  16,78 14 21.09.2018 23:42

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře