Bechov 2022 - Pohár Formanka

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 05. 2022 10:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman
Telefon:  608 821 329
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dubenec TU 16,76 16,58 16,76
2.  Březová LI 16,80 16,50 16,80
3.  Kamenice Dobšín MB 16,84 16,84 16,30
4.  Renmotor Jinolice JC 16,98 16,20 16,98
5.  Dneboh MB 17,03 17,03 16,90
6.  Jirkov A JN 17,36 17,36 17,22
7.  Obrubce MB 17,62 17,62 17,00
8.  Košťálov SM 17,84 17,84 17,82
9.  Krásná Ves MB 18,35 18,35 17,92
10.  Bystřice JC 18,64 18,64 18,20
11.  Brada - Rybníček JC 18,90 18,90 18,33
12.  Žehrov MB 19,83 19,83 19,10
13.  Bechov MB 20,33 18,98 20,33
14.  Jirkov B JN 20,83 20,83 19,72
15.  Karlinky LI 21,53 20,90 21,53
16.  Břehy MB 29,11 27,86 29,11
17.  Velké Hamry JN NP 17,52 NP
17.  Tatobity SM NP NP NP
17.  Sychrov MB NP NP 16,53
17.  Pěnčín JN NP NP NP
17.  Třebnouševes JC NP NP NP
17.  Olešnice SM NP NP NP
17.  Frýdštejn JN NP NP NP
24.  Jílové u Držkova JN DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ploukonice SM 16,53 16,53 15,79
2.  Košťálov SM 16,56 16,56 16,25
3.  Sychrov MB 17,58 17,57 17,58
4.  Olešnice SM 18,00 18,00 17,48
5.  Jeřmanice LI 18,12 18,12 17,46
6.  Bechov MB 18,18 17,43 18,18
7.  Kosmonosy MB 18,26 18,26 17,97
8.  Pěnčín JN 18,78 18,78 18,14
9.  Katusice MB 18,97 18,30 18,97
10.  Malá Skála JN 19,79 19,79 19,50
11.  Krásná Ves MB 19,80 18,68 19,80
12.  Břehy MB 22,36 22,36 20,84
13.  Radimovice LI 29,99 29,99 26,61
14.  Bratříkov JN 35,01 34,86 35,01
15.  Bukovno MB NP 18,18 NP
15.  Slatiny JC NP 24,13 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Obrubce MB16,6416,6316,642021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dubenec TU16,5816,7616,762022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,2216,7816,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Březová LI16,5016,8016,802022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kamenice Dobšín MB16,8416,3016,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Březová LI16,8516,7616,852021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,2016,9816,982022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB17,0316,9017,032022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tatobity SM16,4517,1417,142021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešnice SM16,8217,1717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Frýdštejn JN17,1716,6717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dubenec TU16,9017,2017,202021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sychrov MB17,2616,7417,262021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice Dobšín MB17,3416,7217,342021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jirkov AJN17,3617,2217,362022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Karlinky LI17,5117,3417,512021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bašnice JC16,5617,5317,532021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jirkov AJN17,6017,3417,602021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Obrubce MB17,6217,0017,622022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Košťálov SM17,8417,8217,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Břehy MB17,8817,7517,882021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Brada - Rybníček JC17,9418,2318,232021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Horní Měcholupy AB17,6518,2418,242021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Krásná Ves MB18,3517,9218,352022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřice JC18,6418,2018,642022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jílové u Držkova JN18,7718,5218,772021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Brada - Rybníček JC18,9018,3318,902022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov BJN19,7818,1119,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žehrov MB19,8319,1019,832022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bechov MB18,9820,3320,332022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče
BP
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/14 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/15 Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka
BP
Kdy Kde Liga


Komentáře