Dobroslavice v roce 2019

Rok:

    Muži Starší žáci   Mladší žáci
ID FireSport:   27430
Okres:   Opava
Kraj: Moravskoslezský
Souřadnice:   49°52*53*N,18°08*31*E
PSČ:  747 94

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Durlák Daniel 2018/03/17 Ostrava FSCR 17,80 114 0
Durlák Daniel 2018/11/03 Praha - 17,85 206 0
Durlák Daniel 2018/03/24 Jablonec FSCR 18,75 147 0
Exnerová Eliana 2018/03/24 Jablonec FSCR 14,74 80 0
Exnerová Eliana 2018/11/03 Praha - 14,80 114 0
Exnerová Eliana 2018/03/17 Ostrava FSCR 15,33 97 0
Fialová Tereza 2018/03/24 Jablonec FSCR 15,06 93 0
Knýblová Bára 2018/11/03 Praha - 15,73 159 0
Lazarová Eliška 2018/03/24 Jablonec FSCR 16,23 125 0
Lazarová Eliška 2018/11/03 Praha - 16,66 192 0
Lišaník Ondřej 2018/11/03 Praha - 13,48 51 0
Lišaník Ondřej 2018/03/17 Ostrava FSCR 14,24 29 0
Schimánková Monika 2018/11/03 Praha - 15,97 168 0
Stavinohová Beáta 2018/11/03 Praha - 14,21 89 0
Stavinohová Beáta 2018/03/24 Jablonec FSCR 14,42 67 0
Stavinohová Beáta 2018/03/17 Ostrava FSCR 17,76 150 0
Švestka Matyáš 2018/11/03 Praha - 13,23 38 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


Fire Sport

Tým: Dobroslavice Durlák Daniel, nejlepěí čas: 17,80 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Durlák Daniel, nejlepěí čas: 17,85 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Exnerová Eliana, nejlepěí čas: 14,74 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Exnerová Eliana, nejlepěí čas: 14,80 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Fialová Tereza, nejlepěí čas: 15,06 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Knýblová Bára, nejlepěí čas: 15,73 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Lazarová Eliška, nejlepěí čas: 16,23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Lazarová Eliška, nejlepěí čas: 16,66 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Lišaník Ondřej, nejlepěí čas: 14,24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Lišaník Ondřej, nejlepěí čas: 13,48 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Schimánková Monika, nejlepěí čas: 15,97 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Stavinohová Beáta, nejlepěí čas: 14,42 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Stavinohová Beáta, nejlepěí čas: 14,21 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobroslavice Švestka Matyáš, nejlepěí čas: 13,23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018

      Komentáře