Trusovice v roce 2019

Rok:

    Muži  Starší žáci Mladší žáci   Dorostenky  Dorostenci  Přípravka
ID FireSport:   982033
Okres:   Svitavy
Kraj: Pardubický
Souřadnice:   49°54*41*N,16°15*43*E
PSČ:  569 53

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Ambroz Jaroslav 2018/11/04 Praha FSCR 16,95 58 0
Ambroz Jaroslav 2018/03/17 Ostrava FSCR 18,72 46 0
Götz Šimon 2018/11/04 Praha FSCR 20,88 149 0
Hrbáčková Tereza 2018/03/17 Ostrava FSCR 21,80 66 0
Juračková Vanessa 2018/11/04 Praha FSCR 20,04 102 0
Juračková Vanessa 2018/03/25 Jablonec FSCR 20,87 59 0
Juračková Vanessa 2018/03/17 Ostrava FSCR 20,89 57 0
Koutný Jan 2018/11/04 Praha FSCR 19,72 127 0
Koutný Jan 2018/03/17 Ostrava FSCR 21,71 68 0
Koutný Jan 2018/03/25 Jablonec FSCR 22,00 73 0
Kováč Dominik 2018/11/04 Praha FSCR 20,18 134 0
Kováč Dominik 2018/03/17 Ostrava FSCR 22,90 75 0
Morkesová Eliška 2018/03/25 Jablonec FSCR 19,84 50 0
Siegel Filip 2018/11/04 Praha FSCR 18,53 102 0
Siegel Filip 2018/03/17 Ostrava FSCR 19,07 51 0
Siegel Filip 2018/03/25 Jablonec FSCR 19,47 50 0
Streck Radim 2018/11/04 Praha FSCR 17,67 79 0
Streck Radim 2018/03/25 Jablonec FSCR 18,65 46 0
Streck Radim 2018/03/17 Ostrava FSCR 19,66 55 0
Šuba Filip 2018/03/25 Jablonec FSCR 18,71 47 0
Šuba Filip 2018/03/17 Ostrava FSCR 21,81 70 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


Fire Sport

Tým: Trusovice Ambroz Jaroslav, nejlepěí čas: 16,95 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Trusovice Götz Šimon, nejlepěí čas: 20,88 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Trusovice Hrbáčková Tereza, nejlepěí čas: 21,80 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Trusovice Juračková Vanessa, nejlepěí čas: 20,04 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 3x

Fire Sport

Tým: Trusovice Koutný Jan, nejlepěí čas: 19,72 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x

Fire Sport

Tým: Trusovice Kováč Dominik, nejlepěí čas: 20,18 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Trusovice Morkesová Eliška, nejlepěí čas: 19,84 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Trusovice Siegel Filip, nejlepěí čas: 18,53 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x

Fire Sport

Tým: Trusovice Streck Radim, nejlepěí čas: 17,67 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x

Fire Sport

Tým: Trusovice Šuba Filip, nejlepěí čas: 18,71 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018

      Komentáře