Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

Zhoř u Tábora

Liga: -
Název soutěže : Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
Kdy: 05. 09. 2020 11:00
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno
Zadal: Tomáš Novák

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Krotějov Sport TA 16,2507. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
2.Bohdalín PE 16,5109. 09. 2017 O pohár
3.Žďár JH 16,6515. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
4.Chotěmice TA 16,7215. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
5.Chářovice A BN 16,7503. 09. 2016 O pohár
6.Žďár A JH 16,9003. 09. 2016 O pohár
7.Kamenice nad Lipou PE 17,0103. 09. 2016 O pohár
8.Dvorce TA 17,0219. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
9.Zdislavice BN 17,0303. 09. 2016 O pohár
10.Stoklasná Lhota TA 17,0709. 09. 2017 O pohár
11.Kalenice ST 17,0809. 09. 2017 O pohár
12.Žďár A JH 17,0919. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
13.Žernovice PT 17,1109. 09. 2017 O pohár
14.Drahňovice BN 17,1203. 09. 2016 O pohár
15.Bohdalín PE 17,1307. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
16.Český Rudolec JH 17,1515. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
17.Šipoun PT 17,3115. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
18.Chotěmice TA 17,3309. 09. 2017 O pohár
19.Chotěmice TA 17,3419. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
20.Bohdalín PE 17,3503. 09. 2016 O pohár
21.Skrýchov u Malšic TA 17,4007. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
22.Drunče JH 17,4307. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
23.Chýnov TA 17,4603. 09. 2016 O pohár
24.Drahňovice BN 17,4607. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
25.Český Rudolec JH 17,5203. 09. 2016 O pohár
26.Stoklasná Lhota TA 17,5403. 09. 2016 O pohár
27.Slapy A TA 17,5519. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
28.Chářovice Špona BN 17,5507. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
29.Řepeč TA 17,5803. 09. 2016 O pohár
30.Chářovice BN 17,6021. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
31.Dobronice u Chýnova TA 17,6707. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
32.Zdislavice BN 17,7115. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
33.Dobronice u Chýnova TA 17,7209. 09. 2017 O pohár
34.Kamenice nad Lipou PE 17,7215. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
35.Kamenice nad Lipou PE 17,7419. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
36.Dobronice u Chýnova TA 17,8015. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
37.Zdislavice BN 17,8021. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
38.Daměnice BN 17,8803. 09. 2016 O pohár
39.Jaronice CB 17,8919. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
40.Jaronice Srubec A CB 17,8903. 09. 2016 O pohár
41.Žďár JH 17,9321. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
42.Slapy TA 17,9521. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
43.Chýnov TA 18,0119. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
44.Stoklasná Lhota TA 18,0219. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
45.Daměnice BN 18,0209. 09. 2017 O pohár
46.Zhoř u Tábora TA 18,0303. 09. 2016 O pohár
47.Rybova Lhota TA 18,1115. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
48.Ústrašice B TA 18,2109. 09. 2017 O pohár
49.Ústrašice B TA 18,2107. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
50.Chotěmice TA 18,2807. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
51.Jaronice Srubec B CB 18,2903. 09. 2016 O pohár
52.Drahňovice BN 18,3009. 09. 2017 O pohár
53.Makov TA 18,3707. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
54.Daměnice BN 18,4119. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
55.Ústrašice B TA 18,5215. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
56.Strmilov JH 18,5315. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
57.Řepeč TA 18,5409. 09. 2017 O pohár
58.Drahňovice BN 18,5719. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
59.Stoklasná Lhota TA 18,5921. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
60.Skrýchov u Malšic TA 18,6015. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
61.Slapy A TA 18,6103. 09. 2016 O pohár
62.Kozmice TA 18,6107. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
63.Bukovany BN 18,6619. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
64.Kozmice TA 18,6715. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
65.Radětice PB 18,6821. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
66.Slapy B TA 18,7003. 09. 2016 O pohár
67.Zhoř u Tábora TA 18,7207. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
68.Zhoř u Tábora TA 18,7209. 09. 2017 O pohár
69.Skrýchov u Malšic TA 18,7409. 09. 2017 O pohár
70.Drunče JH 18,7403. 09. 2016 O pohár
71.Chýnov TA 18,7621. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
72.Želeč A TA 18,7603. 09. 2016 O pohár
73.Slapy TA 18,7715. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
74.Šipoun PT 18,7707. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
75.Drunče JH 18,8009. 09. 2017 O pohár
76.Řepeč TA 18,8019. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
77.Strmilov JH 18,8109. 09. 2017 O pohár
78.Bohdalín PE 18,8515. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
79.Strmilov JH 18,8703. 09. 2016 O pohár
80.Božejovice TA 18,9315. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
81.Český Rudolec JH 18,9709. 09. 2017 O pohár
82.Kamenice nad Lipou PE 18,9809. 09. 2017 O pohár
83.Ústrašice B TA 19,0003. 09. 2016 O pohár
84.Dvorce A TA 19,0021. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
85.Zhoř u Tábora A TA 19,0119. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
86.Kamenice nad Lipou PE 19,0221. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
87.Jaronice CB 19,0409. 09. 2017 O pohár
88.Zhoř u Tábora TA 19,0515. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
89.Srubec CB 19,0609. 09. 2017 O pohár
90.Skrýchov u Malšic TA 19,0903. 09. 2016 O pohár
91.Makov TA 19,0919. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
92.Žirovnice PE 19,0903. 09. 2016 O pohár
93.Řepeč TA 19,1807. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
94.Želeč A TA 19,3619. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
95.Nová Ves u Chýnova TA 19,3915. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
96.Žirovnice PE 19,4709. 09. 2017 O pohár
97.Obora TA 19,5003. 09. 2016 O pohár
98.Žirovnice PE 19,5307. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
99.Krátošice TA 19,5415. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
100.Božejovice TA 19,6709. 09. 2017 O pohár
101.Lom TA 19,6809. 09. 2017 O pohár
102.Český Rudolec JH 19,7219. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
103.Krátošice TA 19,8703. 09. 2016 O pohár
104.Řepeč TA 19,8715. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
105.Obora TA 20,0019. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
106.Strmilov JH 20,0821. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
107.Tučapy TA 20,1119. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
108.Řepeč TA 20,2321. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
109.Drunče JH 20,3515. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
110.Nová Ves u Chýnova TA 20,4107. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
111.Dobronice u Chýnova TA 20,4903. 09. 2016 O pohár
112.Rybova Lhota TA 20,4907. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
113.Jaronice CB 20,5115. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
114.Chrbonín A TA 20,5421. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
115.- Krotějov Sport - 20,6303. 09. 2016 O pohár
116.Strmilov JH 20,6619. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
117.Želeč TA 20,6909. 09. 2017 O pohár
118.Vesce TA 20,8615. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
119.Tučapy TA 20,9615. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
120.Kamenice nad Lipou PE 21,0507. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
121.Srubec CB 21,1607. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
122.Dvorce B TA 21,3521. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
123.Obora A TA 21,4221. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
124.Košice TA 21,4703. 09. 2016 O pohár
125.Bezděčín B TA 21,5921. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
126.Krátošice TA 21,6319. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
127.Želeč TA 21,6921. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
128.Slapy C TA 21,8019. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
129.Malšice A TA 21,8921. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
130.Lom TA 21,9015. 09. 2018 Memoriál Josefa Tupého
131.Krátošice TA 22,0309. 09. 2017 O pohár
132.Řepeč D TA 22,3507. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
133.Košice TA 22,6307. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého
134.Zdešov JH 22,8619. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
135.Choustník TA 22,9009. 09. 2017 O pohár
136.Kozmice TA 23,1603. 09. 2016 O pohár
137.Zhoř u Tábora B TA 23,5021. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
138.Košice TA 24,0321. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
139.Skrýchov u Opařan TA 24,3119. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
140.Slapy B TA 24,3319. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
141.Želeč B TA 24,5719. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
142.Ústrašice B TA 24,6019. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
143.Nová Ves u Chýnova TA 24,7509. 09. 2017 O pohár
144.Božejovice TA 25,0419. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
145.Obora B TA 25,3921. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
146.Moraveč TA 25,8203. 09. 2016 O pohár
147.Zárybničná Lhota TA 26,5921. 09. 2013 Memoriál Josefa Tupého
148.Moraveč TA 27,8219. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
149.Chabrovice TA 28,8219. 09. 2015 Memoriál Josefa Tupého
150.Choustník TA 30,0507. 09. 2019 Memoriál Josefa Tupého

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. Svatoslav ZRUŠENOTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. KamennáTR
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. HradčoviceUH
23. 08. ČechtínTR
23. 08. Vítonice - ZRUŠENO !!!KM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. MiřeticeBN
29. 08. TučapyVY
29. 08. Hamr hřištěJH
29. 08. ŽirovnicePE
30. 08. MyštěvesHK
05. 09. Sport. areál městyse ChotětovMB
05. 09. Sport. areál městyse ChotětovMB
05. 09. ZderazCR
05. 09. Zderaz - HřištěCR
05. 09. JirkovJN
05. 09. Zhoř u TáboraTA
05. 09. HodějiceVY
06. 09. DnebohMB
06. 09. Nová VčelniceJH
06. 09. PasečniceDO
12. 09. PetroviceTR
12. 09. SedlaticeJI
12. 09. ŠaraticeVY
13. 09. RadimoviceLI
19. 09. Malá SkálaJN
19. 09. Karolín - ZRUŠENO !!!KM
19. 09. Český RudolecJH
19. 09. Radslavice (noční 2B)VY
20. 09. KosmonosyMB
20. 09. MračniceDO
26. 09. Benešov u SemilSM
26. 09. MarkvarecJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.