Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

Svoboda - Hasičské hřiště

Liga: -
Název soutěže : 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
Kdy: 27. 05. 2018 14:00
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok
Zadal: Lucie Balarinová

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Velké Hoštice OP 14,8329. 05. 2016 2. kolo MSP
2.Luboměř NJ 15,0329. 05. 2016 2. kolo MSP
3.Bolatice OP 15,1029. 05. 2016 2. kolo MSP
4.Závada OP 15,2129. 05. 2016 2. kolo MSP
5.Služovice OP 15,5629. 05. 2016 2. kolo MSP
6.Neplachovice OP 15,6529. 05. 2016 2. kolo MSP
7.Svinov OV 15,6929. 05. 2016 2. kolo MSP
8.Milostovice OP 16,0229. 05. 2016 2. kolo MSP
9.Chlebičov OP 16,1329. 05. 2016 2. kolo MSP
10.Sádek OP 17,2229. 05. 2016 2. kolo MSP
11.Bohuslavice u Zlína ZL 17,2729. 05. 2016 2. kolo MSP
12.Oldřišov OP 18,2529. 05. 2016 2. kolo MSP
13.Jamnice OP 18,4629. 05. 2016 2. kolo MSP
14.Skrochovice OP 18,5429. 05. 2016 2. kolo MSP
15.Rohov OP 21,2129. 05. 2016 2. kolo MSP
16.Pustkovec OV 34,5829. 05. 2016 2. kolo MSP
17.Kravaře OP NP29. 05. 2016 2. kolo MSP
18.Svoboda OP NP29. 05. 2016 2. kolo MSP
19.Komárovice VS NP29. 05. 2016 2. kolo MSP
20.Hněvošice OP NP29. 05. 2016 2. kolo MSP
21.Branka u Opavy OP NP29. 05. 2016 2. kolo MSP
22.Vávrovice OP NP29. 05. 2016 2. kolo MSP

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Panské DubenkyJI
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
09. 06. SychrovMB
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. JaseniceTR
09. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
09. 06. Horní Němčice (noční)JH
09. 06. DešnáJH
09. 06. ZádveřiceZL
10. 06. ČekyněPR
10. 06. LavičkyZR
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. NišoviceST
16. 06. Horní Pole (noční)JH
17. 06. ZderazCR
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. HorkyTR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. MostyJH
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.