Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

areál SDH Služovice

Liga: -
Název soutěže : O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
Kdy: 21. 07. 2019 14:00
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok
Zadal: David König

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Neplachovice OP 17,4931. 07. 2016 8. kolo MSP
2.Bolatice OP 17,5231. 07. 2016 8. kolo MSP
3.Svoboda OP 17,6531. 07. 2016 8. kolo MSP
4.Služovice OP 17,7231. 07. 2016 8. kolo MSP
5.Sádek OP 17,9831. 07. 2016 8. kolo MSP
6.Pustkovec OV 18,1431. 07. 2016 8. kolo MSP
7.Chlebičov OP 18,2931. 07. 2016 8. kolo MSP
8.Vávrovice OP 19,1231. 07. 2016 8. kolo MSP
9.Kravaře OP 19,2931. 07. 2016 8. kolo MSP
10.Hněvošice OP 21,2031. 07. 2016 8. kolo MSP
11.Komárov OP 26,3731. 07. 2016 8. kolo MSP
12.Jamnice OP 27,1431. 07. 2016 8. kolo MSP
13.Oldřišov OP NP31. 07. 2016 8. kolo MSP
14.Skrochovice OP NP31. 07. 2016 8. kolo MSP
15.Markvartovice OP NP31. 07. 2016 8. kolo MSP
16.Milostovice OP NP31. 07. 2016 8. kolo MSP
17.Velké Hoštice OP NP31. 07. 2016 8. kolo MSP
18.Luboměř NJ NP31. 07. 2016 8. kolo MSP

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. RoštěníKM
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. KamennáTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. LitovanyTR
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Jílové u DržkovaJN
10. 08. ZahorčiceST
10. 08. NětčiceKM
10. 08. StudenáJH
10. 08. Mikulovice hřištěZN
11. 08. ChlumCK
11. 08. ValšovicePR
11. 08. RadonínTR
17. 08. Ctiboř, hřištěTC
17. 08. JirkovJN
17. 08. Janovice (2B)BR
17. 08. VranínTR
17. 08. TyloviceVS
17. 08. Lom fotbalové hřištěTA
18. 08. DnebohMB
18. 08. JabloňovZR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.