Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

Cvičiště Kojatín

Liga: -
Název soutěže : IX. ročník Nočních závodů
Kdy: 20. 07. 2019 20:15
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok
Zadal: Jan Havlena

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Výčapy TR 17,9911. 09. 2011
2.Lhotky SPORT ZR 18,4411. 09. 2011
3.Jakubov u Moravských Budějovic TR 18,7911. 09. 2011
4.Kněžice TR 18,9611. 09. 2011
5.Bransouze TR 19,2711. 09. 2011
6.Kamenná TR 19,3011. 09. 2011
7.Moravské Budějovice TR 19,3911. 09. 2011
8.Strachoňovice JI 19,7811. 09. 2011
9.Nárameč TR 19,8011. 09. 2011
10.Svatoslav TR 19,8811. 09. 2011
11.Sokolí TR 19,9211. 09. 2011
12.Radonín TR 19,9611. 09. 2011
13.Radkov JI 20,1611. 09. 2011
14.Lipník TR 20,3411. 09. 2011
15.Račerovice TR 20,8011. 09. 2011
16.Hrotovice TR 21,0811. 09. 2011
17.Stařeč TR 21,1911. 09. 2011
18.Vladislav TR 23,7911. 09. 2011
19.Chlum TR 25,9611. 09. 2011
20.Litovany TR 32,4111. 09. 2011
21.Rokytnice nad Rokytnou TR 38,3511. 09. 2011
22.Bačice TR 49,8511. 09. 2011
23.Myslibořice TR NP11. 09. 2011
24.Lhotky ZR NP11. 09. 2011
25.Hornice TR NP11. 09. 2011

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. RoštěníKM
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. KamennáTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. LitovanyTR
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Jílové u DržkovaJN
10. 08. ZahorčiceST
10. 08. NětčiceKM
10. 08. StudenáJH
10. 08. Mikulovice hřištěZN
11. 08. ChlumCK
11. 08. ValšovicePR
11. 08. RadonínTR
17. 08. Ctiboř, hřištěTC
17. 08. JirkovJN
17. 08. Janovice (2B)BR
17. 08. VranínTR
17. 08. TyloviceVS
17. 08. Lom fotbalové hřištěTA
18. 08. DnebohMB
18. 08. JabloňovZR
18. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.