Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

Kamenice nad Lipou

Liga: PLPU
Název soutěže : Walter Cup, 5.ročník
Kdy: 11. 07. 2020 13:00
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok
Zadal: Lukáš Chalupa

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Heřmaneč JH 16,8816. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
2.Žďár A JH 17,1330. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
3.Stoklasná Lhota TA 17,2230. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
4.Kamenice nad Lipou PE 17,4627. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
5.Žďár JH 17,5615. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
6.Heřmaneč JH 17,6627. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
7.Sedlatice A JI 17,6727. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
8.Český Rudolec JH 17,7127. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
9.Dolní Němčice JH 17,7627. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
10.Božejovice TA 17,7927. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
11.Heřmaneč JH 17,8415. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
12.Kamenice nad Lipou PE 17,9630. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
13.Žirovnice PE 18,0015. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
14.Strachoňovice JI 18,1216. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
15.Markvarec JH 18,1227. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
16.Český Rudolec JH 18,1330. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
17.Mysletice JI 18,1915. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
18.Batelov JI 18,2015. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
19.Bohdalín PE 18,2515. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
20.Žirovnice PE 18,2927. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
21.Načeradec BN 18,3116. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
22.Strachoňovice JI 18,3427. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
23.Strmilov JH 18,3827. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
24.Chotěmice TA 18,5030. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
25.Chválkov PE 18,5816. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
26.Bílý Kámen JI 18,5930. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
27.Drunče JH 18,6830. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
28.Libkova Voda PE 18,7916. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
29.Žirovnice PE 18,7930. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
30.Heřmaneč JH 18,8930. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
31.Střížov JI 18,9930. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
32.Dešná B JH 19,0227. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
33.Božejovice TA 19,3316. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
34.Rynárec PE 19,3827. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
35.Milíčov JI 19,6027. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
36.Libkova Voda PE 19,6615. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
37.Panské Dubenky JI 19,7627. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
38.Božejovice TA 19,9130. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
39.Strmilov JH 20,0230. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
40.Markvarec JH 20,0815. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
41.Český Rudolec JH 20,2415. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
42.Cizkrajov JH 20,4516. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
43.Kaliště JI 20,6830. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
44.Drunče JH 20,8316. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
45.Batelov JI 20,9430. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
46.Mysletice JI 20,9930. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
47.Choustník TA 21,0427. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
48.Nová Ves JI 21,5016. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
49.Markvarec JH 21,9516. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
50.Rohovka PE 22,3316. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
51.Rohovka PE 22,3915. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
52.Božejovice TA 23,4015. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
53.Rynárec PE 23,4115. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
54.Cizkrajov JH 23,4830. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
55.Strmilov JH 24,6416. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
56.Batelov JI 27,4116. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
57.Počátky PE 27,8616. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
58.Strmilov JH 30,6415. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
59.Markvarec JH 32,6630. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
60.Sedlejov JI 32,7016. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
61.Počátky PE 34,4827. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
62.Žirovnice PE 34,4916. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
63.Rohovka PE 39,9730. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
64.Libkova Voda PE NP30. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
65.Rybova Lhota TA NP16. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
66.Kamenice nad Lipou PE NP15. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
67.Kozmice TA NP15. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
68.Rynárec PE NP16. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
69.Batelov JI NP27. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
70.Libkova Voda PE NP27. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
71.Sedlatice B JI NP27. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
72.Mysletice JI NP16. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
73.Kaliště JI NP15. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
74.Bohdalín PE NP30. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
75.Kamenice nad Lipou B PE NP16. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
04. 07. PlumlovPV
04. 07. TopolanyVY
04. 07. BatelovJI
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
11. 07. DubenecTU
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
18. 07. Pravčice - ZRUŠENO !!!KM
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. Křenovice - ZRUŠENO !!!PR
19. 07. MyslibořiceTR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Benešova HoraPT
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. BechovMB
01. 08. Loukov - ZRUŠENO !!!KM
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
08. 08. BřehyMB
08. 08. Nětčice - ZRUŠENO !!!KM
08. 08. MakovTA
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
15. 08. VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PetroviceTR
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Ivanovice na HanéVY
23. 08. KrasoniceJI
23. 08. Vítonice - ZRUŠENO !!!KM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. MiřeticeBN
29. 08. TučapyVY
29. 08. ŽirovnicePE
30. 08. MyštěvesHK
05. 09. ZderazCR
05. 09. Zderaz - HřištěCR
05. 09. JirkovJN
05. 09. HodějiceVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.