Zhoř u Tábora 2020 - Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora

Liga: -
Místo: Zhoř u Tábora
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 05. 09. 2020 11:00
Kontakt:   Miloslav Janovský
Telefon:  775910191

Začátek rezervace: 27. 07. 2020 11:00
Konec rezervace: 04. 09. 2020 11:00
Začátek tipování:  27. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2020 00:00
Zadal: Tomáš Novák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Zhoř u Tábora Vás zve na soutěž v požárním útoku.

Memoriál Josefa Tupého

5.9. 2020

prezence družstev 10:00 - 10:50

nástup družstev a zahájení 11:00

Kategorie: muži 3B, ženy 2B, veteráni 2B

 

pravidla dle THL, časomíra SDH Strmilov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zhor-u-tabora-11422.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
25Lom TATomáš Novák
310Zhoř u Tábora TATomáš Novák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Lom TATomáš Novák
210Zhoř u Tábora TATomáš Novák
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Lom TATomáš Novák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,2516,0416,252019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE16,5116,5116,512017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár JH16,3916,6516,652018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chotěmice TA16,3116,7216,722018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chářovice ABN16,6916,7516,752016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žďár AJH16,9016,8116,902016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou PE17,0116,5917,012016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dvorce TA17,0216,9617,022015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Zdislavice BN17,0316,3617,032016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stoklasná Lhota TA16,9917,0717,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kalenice ST16,3617,0817,082017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žďár AJH16,7417,0917,092015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žernovice PT17,1116,6117,112017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Drahňovice BN16,8717,1217,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bohdalín PE17,1316,9117,132019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH17,0817,1517,152018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šipoun PT17,3116,8217,312018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chotěmice TA17,3316,5117,332017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chotěmice TA16,9717,3417,342015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohdalín PE17,3516,8817,352016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Skrýchov u Malšic TA16,9317,4017,402019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Drunče JH17,2817,4317,432019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chýnov TA17,4616,6417,462016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Drahňovice BN17,1417,4617,462019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Český Rudolec JH17,5217,2617,522016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stoklasná Lhota TA17,3717,5417,542016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slapy ATA17,5517,4617,552015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chářovice ŠponaBN17,5517,2017,552019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Řepeč TA17,5817,1917,582016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chářovice BN17,1317,6017,602013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dobronice u Chýnova TA17,4217,6717,672019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zdislavice BN17,7117,0017,712018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kamenice nad Lipou PE17,7216,5517,722018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dobronice u Chýnova TA17,6817,7217,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kamenice nad Lipou PE17,6117,7417,742015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zdislavice BN17,6417,8017,802013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dobronice u Chýnova TA16,8017,8017,802018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Daměnice BN17,8816,8817,882016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jaronice CB17,8917,6817,892015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Jaronice Srubec ACB17,8917,3917,892016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žďár JH17,9317,0617,932013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Slapy TA17,9517,5717,952013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chýnov TA18,0117,8418,012015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stoklasná Lhota TA18,0217,3018,022015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Daměnice BN18,0217,2918,022017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zhoř u Tábora TA18,0317,7318,032016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rybova Lhota TA17,8018,1118,112018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Ústrašice BTA17,3918,2118,212017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Ústrašice BTA18,2117,2618,212019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chotěmice TA18,2816,8118,282019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Jaronice Srubec BCB18,2917,8118,292016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Drahňovice BN18,3017,0418,302017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Makov TA18,3717,3218,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Daměnice BN17,7518,4118,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Ústrašice BTA18,2118,5218,522018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Strmilov JH18,1218,5318,532018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Řepeč TA18,5418,3418,542017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Drahňovice BN18,5717,9418,572015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Stoklasná Lhota TA18,5918,3518,592013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Skrýchov u Malšic TA17,8918,6018,602018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Slapy ATA18,2318,6118,612016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kozmice TA18,2118,6118,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bukovany BN17,1618,6618,662015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Kozmice TA18,1018,6718,672018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Radětice PB18,6818,2818,682013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Slapy BTA18,7018,5018,702016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zhoř u Tábora TA18,7218,4118,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Zhoř u Tábora TA18,3418,7218,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Skrýchov u Malšic TA18,7418,3118,742017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Drunče JH18,7418,4618,742016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Želeč ATA18,2318,7618,762016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chýnov TA18,6918,7618,762013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Šipoun PT16,1718,7718,772019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Slapy TA18,7718,2418,772018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Řepeč TA18,8016,9518,802015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Drunče JH18,8017,4918,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Strmilov JH18,8118,3518,812017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bohdalín PE18,8517,3018,852018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Strmilov JH17,9918,8718,872016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Božejovice TA18,9318,0418,932018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Český Rudolec JH18,9717,4018,972017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Kamenice nad Lipou PE18,9816,8718,982017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Ústrašice BTA18,6919,0019,002016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dvorce ATA18,0619,0019,002013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zhoř u Tábora ATA19,0118,6719,012015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Kamenice nad Lipou PE19,0217,8319,022013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Jaronice CB19,0418,1819,042017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Zhoř u Tábora TA18,8119,0519,052018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Srubec CB19,0617,1419,062017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Skrýchov u Malšic TA19,0119,0919,092016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Makov TA18,7519,0919,092015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Žirovnice PE19,0918,4519,092016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Řepeč TA19,1818,1919,182019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Želeč ATA19,3619,0919,362015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Nová Ves u Chýnova TA19,2719,3919,392018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Žirovnice PE19,4718,9619,472017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Obora TA19,5019,3919,502016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Žirovnice PE18,1419,5319,532019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Krátošice TA18,8619,5419,542018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Božejovice TA19,6719,2219,672017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
2020/09/06 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
Kdy Kde Liga