Želeč - fotbalové hřiště 2019 - Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník

Liga: -
Místo: Želeč
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 13. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Tomáš Marák
Telefon:  722 082 986

Začátek rezervace: 30. 06. 2019 19:00
Konec rezervace: 12. 07. 2019 19:00
Začátek tipování:  13. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00
Zadal: SDH Želeč

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

začátek v 21:30, startovné 150, muži i ženy na 2B, sklopné terče, el. časomíra, travnatá trať, vydlážděná základna

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-10657.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Krasice PVTomáš Petržela
22Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
33Želeč Želeč mužiPVSDH Želeč
44Radslavice VYEva Adamcová
55Soběsuky PVSDH Želeč
66Radslavice ženyVYSDH Želeč
77Želeč ženyPVSDH Želeč
88Kožušany OLPetr Zmeškal
99Soběsuky ženy APVSDH Želeč
1010Vrchoslavice PVRadim Janečka
1111Želeč muži BPVSDH Želeč
1212Kožušany OLPetr Zmeškal
1313Kobeřice ženyPVSDH Želeč
1414Krasice PVKarolína Burešová
1515Soběsuky ženy BPVSDH Želeč
1616Vrchoslavice ŽenyPVRadim Janečka
1717Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
1818Kobeřice mužiPVSDH Želeč
1919Niva PVTomáš Růžička
2020Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
2121Brodek u Prostějova muži PVHasiči Brodek
2222Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
2323Chropyně KMVladislav Sedlařík
2424Víceměřice PVJaroslav Horák
2525Brodek u Prostějova  smíšenéPVHasiči Brodek
2626Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
2727Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
2828Topolany B MužiVYTomáš Urbánek
2929Vřesovice PVSDH Želeč
3030Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
3131Ivanovice na Hané ŽenyVYTomáš Urbánek
3232Velká Bystřice OLvojtech majer
3333Topolany A, MužiVYTomáš Urbánek
3434Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
3535Alojzov Olšany u ProstějovaPVMichal Vařecha
3636Velká Bystřice OLvojtech majer
3737Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
3838Pustiměř MužiVYMichal Vrba
3939Němčice nad Hanou mužiPVAlena Kyseláková
4040Pěnčín PVMilan Husička
4141Otinoves PVJan Kolář
4242Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
4343Určice PVvaša mirvald
4444Hodějice VYAdam Cigánek
4545Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
4646Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
4747Určice ŽenyPVvaša mirvald
4848Němčice nad Hanou muži APVPavel Kvíčala


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,5016,5516,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8116,9016,902016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obora BK17,0016,9017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL17,2617,1617,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bílovice PV17,4317,3417,432016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3417,4617,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lipová PV17,2017,5517,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,0817,6017,602016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár BK17,8917,9317,932016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV17,9517,6017,952016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myslejovice BPV18,0117,9918,012016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Cholina OL18,1917,8218,192016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Určice PV17,3818,2418,242016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Soběsuky PV18,8718,9118,912016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Želeč PV18,8419,0519,052016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL18,5819,2819,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vrchoslavice PV17,6919,3319,332016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kelčice PV19,7020,0720,072016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Niva PV17,6720,8920,892016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vážany BK17,4521,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krasice PV21,6822,7422,742016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Senetářov BKNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice PVNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč
-
2015/07/18 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč,
-
2016/06/18 Želeč, O pohár
VCPV
2016/07/16 Želeč, 4. ročník noční soutěže
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, 6. ročník noční soutěže, 2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga