Zdislavice 2024 - 1. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice

Liga: BNL
Místo: Zdislavice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 22. 06. 2024 13:00
Kontakt:   SDH Zdislavice
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 06. 2024 13:00
Konec rezervace: 22. 06. 2024 13:00
Začátek tipování:  22. 06. 2024 00:00
Konec hlasování: 22. 06. 2024 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdislavice-13916.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Louňovice pod Blaníkem BBN--16,772015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Daměnice BBN--17,262014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chářovice BN17,2817,2517,282023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice ABN--17,432014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Daměnice BN17,0217,4417,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Daměnice ABN17,3517,4817,482013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chlum BN17,1817,5617,562023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petrovice PB--17,732015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,7317,7917,792021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jankov BN--17,832014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Louňovice pod Blaníkem BBN17,1617,9317,932016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdislavice BN18,0318,0318,032022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdislavice BN16,6818,4018,402016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sloup PZ18,4317,7618,432016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Slapy TA18,4518,2318,452021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Daměnice BBN18,5618,1818,562013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Louňovice pod Blaníkem ABN18,6818,0418,682016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Daměnice BN--18,762015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Všechlapy BN18,4018,8218,822016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Včelnice JH18,8818,8818,882021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Načeradec BN18,8918,7118,892016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN18,2018,9018,902016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jankov BN--19,012015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zdislavice BN--19,062015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bezděčín TA17,8419,3119,312022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Skalice PB19,4619,0519,462023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všechlapy BN--19,502015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Všechlapy BN--19,542014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Zdešov JH19,0219,5919,592021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Martinice BN--19,652015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Načeradec BN--19,682015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dalovy BN--19,722015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Střezimíř BN19,4919,8919,892016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Martinice BN19,2319,9019,902016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malovice BN19,3719,9819,982023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malovice BN--20,032014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zdešov JH20,2220,2120,222022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chmelná BN20,4119,5120,412016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Šebířov TA18,9020,4820,482022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Louňovice pod Blaníkem ABN--20,492014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Louňovice pod Blaníkem BN20,1620,5320,532013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Tomice BBN20,6120,7220,722013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Načeradec BN--20,762014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malovice BN20,7719,7720,772013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Tomice BN20,8620,7220,862016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Smrkov TA19,3520,9520,952023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Louňovice pod Blaníkem BBN--20,982014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Martinice BN--21,212014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Choustník TA21,4721,3521,472021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Šebířov TA18,6721,5421,542021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Šebířov TA21,8921,5221,892023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dalovy BN21,8921,5221,892023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Choustník TA21,1122,1022,102022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dalovy BN--22,382014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Načeradec BN22,3920,8322,392013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Radošovice BN18,0022,7422,742023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Tomice BBN--23,082014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chrbonín TA23,4218,4123,422021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Tomice ABN21,1723,5623,562013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Louňovice pod Blaníkem ABN--23,772015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Střezimíř BN--24,472014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nová Včelnice JH24,5223,6124,522022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Ratměřice BN25,1824,3625,182023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Jankov BN18,6426,3926,392013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Střezimíř BN26,5823,1926,582013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Střezimíř BN--28,042015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Zhoř u Tábora TA28,6326,8428,632021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Zhoř u Tábora TA29,7729,6729,772022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Petrovice PB30,2429,9830,242016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tomice ABN--33,192014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Křížov PS-12BN49,2940,8549,292016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Miřetice PS-12BN47,0649,7049,702016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Všechlapy BN19,1351,6751,672013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Malovice BN--116,682015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Martinice BNNPNPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Daměnice BNNPNPNP2022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Makov TANPNPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Oltyně TANPNPNP2022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Rataje BN--NP2014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chrbonín TANPNPNP2022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dalovy BNNPNPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Tomice BN--NP2015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/25 Zdislavice, 6. kolo BNL ( nástřikové terče )
BNL
2013/08/24 Zdislavice, 7. kolo BNL ( nástřikové terče )
BNL
2014/08/23 Zdislavice, O pohár
BNL
2015/08/22 Zdislavice, O pohár
BNL
2015/09/12 Zdislavice - NOČNÍ!!!, ZZN SUPER CUP
-
2016/08/27 Zdislavice, O pohár
BNL
2016/08/27 Zdislavice - fotbalové hřiště, ZZN Super Cup - Noční soutěž
-
2017/08/26 Zdislavice, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2021/08/21 Zdislavice, O pohár
THL
2022/05/28 Zdislavice, Memoriál Josefa Moudrého
THL
2023/08/05 Zdislavice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice
BNL
2024/06/22 Zdislavice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/22 Zdislavice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice
BNL
2024/06/29 hřiště Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice
BNL
2024/07/13 Velká Chyška, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Velká Chyška
BNL
2024/07/14 Makov, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
2024/07/20 Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice
BNL
2024/07/21 Olbramovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice
BNL
2024/08/10 Načeradec (noční), 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční)
BNL
2024/08/17 Chářovice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Chářovice
BNL
2024/08/31 Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice
BNL
2024/09/01 Nalžovice, 10. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice
BNL
Kdy Kde Liga