Zdešov, na návsi 2019 - Velikonoční soutěž Zdešov, 2B

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 20. 04. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Zdešov, p. Miroslav Kučera
Telefon:  607940454

Začátek rezervace: 10. 03. 2019 18:00
Konec rezervace: 11. 04. 2019 18:00
Začátek tipování:  20. 04. 2019 20:00
Konec hlasování: 20. 04. 2019 00:00
Zadal: Peťa V.

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

VII.ročník Velikonoční soutěže v požárním útoku ve Zdešově. 
Požární útok na 2B na asfaltovem povrchu, elektronická časomíra SDH Strmilov, startér p.Doležal 👌

Prezentaceod 9 hodin, od 10 hodin start závodu. 

Možnost půjčit si 2 závodníky z jiného týmu. Každý soutěžící může startovat max. 2x.

Přihlašování družstev výhradně na www.firesport.eu, startovní listina je společná pro muže i ženy. 

!!Zvýhodnění pro loňské "vítěze" - prvních 10 družstev mužů a 5 družstev žen z roku 2018 si může přednostně vybrat startovní pozici pro letošní soutěž. A to na tel. čísle 607 940 454 - Peťa Vetýšků (SMS nebo volat) nejpozději do 9.3. do večera. (čím dřív tím líp)

Otevření rezervace - 10.3.2019 v 18 hodin
Startovné opět předem na účet!
Číslo účtu: 283078122/0300
Částka: 300,- Kč
Zpráva pro příjemce: Název SDH + muži/ženy + tel. číslo pro potvrzení zaplacení
Platby posílat do 11.4., pak bude startovní listina uzavřena a kdo nezaplatí, bude vymazán.


Máte další dotazy? Pište zprávu na fbstránku SDH Zdešov nebo volejte 607 940 454 Petra Vetýšková nebo 607 635 701 p. Kučera


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-10235.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zdešov mužiJHPeťa V.
22Řepeč TAOndřej Mrzena
33Srubec CBMilan Malý
44Milíčov JIFilip Pech
55Slavošovice mužiCBPeťa V.
66Zdešov ženyJHPeťa V.
77Chválkov ženyPEPeťa V.
88Český Rudolec mužiJHPeťa V.
99Mydlovary ženyCBPeťa V.
1010Markvarec JHPeťa V.
1111Heřmaneč mužiJHPeťa V.
1212Kamenice nad Lipou mužiPEPeťa V.
1313Panské Dubenky JIPetr Volavka
1414Chotěmice mužiTAPeťa V.
1515Lodhéřov JHPetr Hronza
1616Hrdějovice ženyCBPeťa V.
1717Zajíčkov PEMichaela Hejdová
1818Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
1919Šipoun PTMichal Jílek
2020Milíčov ŽenyJIFilip Pech
2121Třebín -LipiCBKarel Lauseker
2222Rybova Lhota TALukáš Kouba
2323Srubec ženyCBDavid Politzer
2424Jaronice CBJan Völfl
2525Dešná BJHPeťa V.
2626Chlum u Třeboně ZenyJHPetr Belanský
2727Hostovlice MužiKHTereza Široká
2828Krotějov Sport, mužiTAPeťa V.
2929Chrbonín ženyTAPeťa V.
3030Potěhy SDH Potěhy MužiKHSDH POTĚHY SDH POTĚHY
3131Žďár JHJan Kučera
3232Drunče JHMichal Drs
3333Strmilov JHmartin pecha
3434Jindřichův Hradec I mužiJHPeťa V.
3535Chlum u Třeboně MužiJHPetr Belanský
3636Žirovnice PEjakub
3737Chotěmice ŽenyTAPatrik Baláž
3838Rynárec MužiPEJan Šátek
3939Ústrašice “B”TALukáš Kouba
4040Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
4141Bohdalín PEPatrik Baláž
4242Plešovice CKAntonín Haniš
4343Čikov TROndřej Lukeš
4444Benešova Hora PTLukáš Kouba
4545Nová Včelnice ženyJHPavlína Jirků
4646Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
4747Lom MuziTAHonza Dafčík
4848Kolence JHDaniel Vacek
4949Jaronice CBJan Völfl
5050Polště JHJirka Písař
5151Ledenice CBMatouš Janovský
5252Lom ZenyTAHonza Dafčík
5353Drahňovice BNDaniel Košata
5454Slapy ženyTAJarmila Kleinerová
5555Nová Ves u Chýnova TAJan Kainráth
5656Batelov MužiJIStanda Lávička
5757Benešova Hora PTPeťa V.
5858Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
5959Stajka JHLuboš Petr


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov TA--14,772017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešná HB--14,822016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žďár JH--14,862016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE14,9214,8614,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bohdalín PE15,0715,1715,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Žďár JH14,7115,2415,242014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Slavošovice CB15,2415,0515,242018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Řepeč TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dvorce TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bohdalín PE--15,372016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,382017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chlum CK15,1715,4215,422014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--15,442017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Slapy TA--15,462015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zdešov JH15,5015,3015,502018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dešná BJH--15,512017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Řepeč TA--15,532017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Žďár JH--15,582015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Heřmaneč JH15,5915,5415,592014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Slapy TA14,4115,6215,622014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Slapy TA--15,652016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žďár JH14,9815,6615,662013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Drahňovice BN--15,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dešná BJH--15,742016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Drunče JH--15,752017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dešná BJH15,7515,2015,752018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bohdalín PE--15,782017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Načeradec ABN15,8815,0615,882014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,8814,8215,882013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Cizkrajov JH--15,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Milenovice PI15,9215,3015,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chotěmice TA15,9315,1315,932018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Heřmaneč JH--15,942016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Markvarec JH16,0115,6916,012018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Žďár JH--16,022017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kolence JH--16,142016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Heřmaneč JH16,1515,5016,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bohdalín PE--16,182015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum u Třeboně JH16,2316,0016,232014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotěmice TA--16,272016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rybova Lhota - ÚstrašiceTA--16,302017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chýnov TA15,5316,3016,302014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kolence JH16,3116,0416,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Strmilov JH16,3215,6316,322014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dvorce TA--16,322015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Heřmaneč JH--16,322017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chlum BCK--16,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chlum CK--16,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Strmilov JH16,3416,2516,342013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Markvarec JH--16,352016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Benešova Hora PT16,3715,2216,372018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Tučapy TA--16,452015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Český Rudolec JH16,4815,7016,482018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jaronice CB--16,482015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zhoř u Tábora TA--16,492017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Český Rudolec JH--16,492015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Načeradec ABN--16,512015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Zliv CB--16,522015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zahorčice ST--16,542016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chlum CK15,7416,6216,622013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Načeradec BN--16,652017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mysletice JI16,6816,0216,682018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Strmilov JH--16,702015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Zdešov JH--16,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Český Rudolec JH--16,732016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Český Rudolec JH16,7615,9816,762014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Kamenice nad Lipou PE--16,772016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Drunče JH--16,772015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bílkov ChválkovJH--16,782016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Strmilov JH--16,842017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Načeradec BN16,8516,1416,852018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Malinné CR16,8716,5916,872014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Heřmaneč JH--16,882015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Zdešov JH--16,912015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kolence JH--16,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Načeradec BN--16,932016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Načeradec BBN16,9516,7216,952014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Srubec CB17,0015,4217,002018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Stříbřec JH17,0316,7217,032014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Havlíčkův Brod HB--17,052017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Cizkrajov JH--17,072016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Makov TA--17,132015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Ústrašice BTA17,1416,5617,142018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Rohovka PE--17,152017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Stajka JH--17,212017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Zliv ACB--17,212016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Milíčov JI17,2216,9517,222018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Skrýchov u Opařan TA--17,242017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Želeč TA--17,262017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stříbřec JH17,3117,2017,312018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Střížov JI16,6917,3117,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nová Ves JI17,0617,3117,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Plešovice CK--17,312016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Markvarec JH--17,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Srubec CB--17,352017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Zhoř u Tábora TA16,8917,4117,412014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Slavošovice CB--17,442016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Drahňovice BN--17,442017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Libkova Voda PE--17,462017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Zahorčice ST17,4716,8017,472018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,192016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dvorce TA17,7418,4918,492013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH--18,792017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ústrašice TA--18,942014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ústrašice TA--19,232016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nová Včelnice JH--19,282015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrbonín TA19,3319,2619,332018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrdějovice CB19,5119,0919,512018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdešov JH--19,522016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chotěmice TA--19,722016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zdešov JH--19,872017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH19,8919,4919,892018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrbonín TA--20,092014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ústrašice TA--20,132017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mydlovary CB--20,162015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Včelnice JH--20,212016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chválkov PE20,5820,4520,582018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mydlovary CB20,5920,1120,592018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Slapy TA--20,592017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Boršov nad Vltavou CB--20,662017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zdešov JH19,8920,6820,682013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mydlovary CB--21,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zajíčkov PE21,3020,6921,302018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mělník ME21,3620,5121,362018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dvorce TA--21,792014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mělník ME--22,172017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zhoř u Tábora TA--22,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dvorce TA--22,672015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrdějovice BCB--23,042015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ústrašice TA23,4619,9623,462018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zdešov JH--23,742015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chlum u Třeboně JH--23,952016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chlum u Třeboně JH--24,012015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lomnice nad Lužnicí JH25,1523,8025,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zhoř u Tábora TA--25,882017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Cizkrajov JH27,8227,2627,822018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Makov TA--27,872015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Strachoňovice JI29,1223,7929,122018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Včelnice JH30,8926,6330,892013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chválkov PE--31,622017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlum u Třeboně JH31,0132,1932,192013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Valtínov JH--33,852015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lom TA34,6334,5734,632018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mělník ChloumekME--37,552016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hrdějovice CB--39,332016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Ves JH22,4640,9040,902013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Stříbřec JH41,0225,8041,022018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lásenice JH--42,232015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chlum u Třeboně JH--43,232017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lomnice nad Lužnicí JH--50,902014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Ves JH--53,962015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lomnice nad Lužnicí JH54,4055,1055,102013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Strachoňovice JI--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Mydlovary CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nová Včelnice JHNPNPNP2018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Mydlovary CB--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Boršov nad Vltavou CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Ústrašice TA--NP2015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Zajíčkov PE--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zdešov JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Makov TA--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nová Včelnice JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Lásenice JH--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga