Zderaz 2019 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 15. 06. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 06. 2019 19:00
Konec rezervace: 15. 06. 2019 09:30
Začátek tipování:  01. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-9987.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
23Vřesovice HOHonza Adamec
34Hrabůvka PRHonza Adamec
45Loučany OLHonza Adamec
56Trnava TRHonza Adamec
67Prchalov NJHonza Adamec
78Bašnice JCPořadatelé Pořadatelé
89Velké Hoštice OPHonza Adamec
910Pasohlávky BOHonza Adamec
1011Petrovice TRHonza Adamec
1112Stará Říše JIHonza Adamec
1213Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1314Lavičky ZRHonza Adamec
1415Pšánky HKHonza Adamec
1516Plumlov PVHonza Adamec
1617Mladoňovice TRHonza Adamec
1718Olešná HBHonza Adamec
1819Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
1920Nevcehle JIHonza Adamec
2021Zahorčice STHonza Adamec
2122Dubenec TUPořadatelé Pořadatelé
2223Čeperka NPAPořadatelé Pořadatelé
2324Krotějov SportTAHonza Adamec
2425Čikov TRHonza Adamec
2526Obrubce MBHonza Adamec
2627Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2728Tatobity SMHonza Adamec
2829Zderaz CCRPořadatelé Pořadatelé
2931Seč CRPořadatelé Pořadatelé
3033Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
3134Oldřiš SYPořadatelé Pořadatelé
3235Míchov BKTomáš Minařík
3336Zderaz BCRPořadatelé Pořadatelé
3437Letohrad - Kunčice DUOPořadatelé Pořadatelé
3539Chotěmice TAPatrik Baláž
3640Slepotice PAMartin Ježek
3741Pomezí SYJiří Šibrava
3843Sádek SYPořadatelé Pořadatelé
3944Kynice HBTomáš Francl
4046Stradouň UOSDH Stradouň
4148Záchlumí UOJan Divíšek
4251Sychotín ABKDavid Sedlák
4352Morašice CRJiří Škodný
4453Košťálov SMTomáš Tulach
4557Zderaz CRPořadatelé Pořadatelé
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Nepomuky UOPořadatelé Pořadatelé
66Olešná HBHonza Adamec
77Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
88Renmotor Jinolice Renmotor JCPořadatelé Pořadatelé
99Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
1010Letohrad - Červená UOJan Tměj
1111Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1212Košťálov SMPořadatelé Pořadatelé
1313Slepotice PAMartin Ježek
1414Nedvězí SYAdéla Černíková
1515Hrobice PAMarkéta Nešetřilová
1617Dětkovice VYMichal Hrabánek
1718Stradouň UOSDH Stradouň
1828Nevcehle JISabina Maštalířová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice ExplosiaPA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hrobice ExplosiaPA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pravčice KM20,3618,3220,362019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Letohrad - Červená UONPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Olešná HBNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže