Zderaz 2018 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 17. 06. 2018 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 17. 06. 2018 11:00
Začátek tipování:  03. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-9142.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
22Zderaz CRPořadatelé Pořadatelé
33Obrubce MBPořadatelé Pořadatelé
44Zlatá Olešnice JNPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Mladoňovice TRPořadatelé Pořadatelé
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Hrobice PAHonza Adamec
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad UOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Petrovice BTRPořadatelé Pořadatelé
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Radostín nad Oslavou ZRPořadatelé Pořadatelé
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Zderaz CCRPořadatelé Pořadatelé
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Krasonice JIPořadatelé Pořadatelé
3333Chrastavec SYAdéla Černíková
3434Široký Důl Široký Důl BSYPavel Neumann
3535Čechtín TRMarek Vaněk
3636Nedvězí SYAdéla Černíková
3737Srch PALeoš Panchártek
3838Stradouň UOSDH Stradouň
3939Choltice PADavid čermák
4040Míchov BKMartin Koutný
4141Záchlumí UOJan Divíšek
4242Otradov CRMiroslav Kusý
4343Nevřeň PSJícháč
4444Prosetín CRMates
4545Zderaz BCRJan Tměj
4646Oldřiš SYJan Tměj
4747Výsonín CRJan Tměj
4848Morašice CRJiří Škodný
4949Perálec CRJan Tměj
5050Zbožnov CRJiří Škodný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libuň JCMichaela Malá
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Nedvězí SYAdéla Černíková
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Skrochovice OPMišelka Volná
77Bílovice BPVJan Krupa
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Holice PAVeronika Janusová
1010Dlouhá Ves RKPepa Malý
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1313Stéblová PAPatrik Kučera
1414Olešná HBTereza Pešoutová
1515Stradouň UOSDH Stradouň
1616Oldřiš SYPavel Ducháček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice PA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga