Zderaz 2020 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 14. 06. 2020 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 31. 05. 2020 19:00
Konec rezervace: 14. 06. 2020 09:30
Začátek tipování:  31. 05. 2020 20:00
Konec hlasování: 14. 06. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-10892.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR16,0115,9916,012019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP16,0316,0516,052019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,1015,7616,102019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR16,1216,1916,192018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnava TR16,0616,3316,332018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,3516,1316,352019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3616,3116,362018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Prchalov NJ16,3716,2716,372019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velké Hoštice OP15,9516,3916,392018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zahorčice ST16,4016,1716,402018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4816,1716,482019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrabůvka PR16,4916,0216,492019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,5116,0816,512018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Jeleni UO16,4116,6316,632018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olešná HB16,0216,6516,652019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pasohlávky BO16,7516,4016,752019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO16,7616,5316,762019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB16,8016,6616,802019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pšánky HK16,8016,7216,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chotěmice TA16,2016,8316,832019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bašnice JC16,5416,8316,832017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plumlov PV16,0616,8516,852018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Tatobity SM16,8316,8916,892019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nevcehle JI16,9016,6316,902018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lavičky ZR16,9216,9316,932019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Široký Důl SY16,9416,8116,942019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lavičky ZR16,9516,4216,952018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Petrovice BTR16,4916,9816,982018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zderaz ACR16,5317,0217,022017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Loučany OL16,2317,0217,022019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radostín nad Oslavou ZR16,2417,0317,032018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Čikov TR17,0416,7617,042019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Myštěves HK17,1717,1217,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dubenec TU17,0417,1817,182019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pasohlávky BO16,3117,2017,202018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Čikov TR16,6017,2117,212018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bašnice JC16,4017,2317,232019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Pšánky HK17,1717,2717,272018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Jeleni UO17,2816,5417,282017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zlatá Olešnice JN16,6217,3217,322018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bašnice JC16,4317,3417,342018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chářovice BN17,2617,3517,352018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Letohrad - Kunčice BUO17,3217,3717,372017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sádek SY17,4617,1117,462019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Zderaz CCR16,3417,4717,472019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chrastavec SY17,4816,9317,482018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Čeperka PA17,5017,3917,502019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Míchov BK17,5316,9917,532018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kynice HB17,5617,2517,562019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Letohrad - Jeleni UO17,5616,4017,562019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Moravany PA17,3017,5917,592018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Petrovice TR17,6017,1617,602019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Letohrad - Orlice BUO17,6417,4417,642017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hartmanice SY17,2617,6517,652017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Moravany PA17,7217,2617,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Plumlov PV16,7117,7817,782019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bystřec AUO17,1717,7917,792017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pomezí SY16,9517,8217,822019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Košťálov SM17,8416,9717,842019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Zbožnov CR17,0718,0518,052018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Perálec CR18,0617,9018,062017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Záchlumí UO17,6718,0618,062018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Čeperka PA17,4418,0718,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Srch PA18,0418,0918,092018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Stradouň UO17,6818,1218,122019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nevřeň PS18,1317,6918,132018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Únětice 1911 APJ18,1717,7218,172018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Morašice CR17,5618,1818,182018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stradouň UO17,5618,2218,222018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Zahorčice ST17,8418,2318,232019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hrobice PA17,7018,2318,232017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice BUO18,3716,2518,372018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Perálec CR17,2818,3918,392018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Výsonín CR18,2818,4418,442018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Oldřiš SY18,4418,3718,442017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bohdalín PE17,1918,5218,522018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Slepotice PA18,7018,0118,702019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Zderaz CR18,7217,5618,722018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Morašice CR17,4518,7718,772019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Hrobice PA17,1718,7718,772018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Široký Důl SY17,3118,8218,822018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Zderaz BCR18,8818,9618,962017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Záchlumí UO18,9618,4918,962019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Krotějov SportTA19,1518,9519,152019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Sychotín BK19,4316,3819,432019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Široký Důl ASY17,6319,9519,952017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Seč CR19,9820,2420,242019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Široký Důl BSY19,9820,2420,242019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Letohrad - Kunčice DUO20,3820,2520,382019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Oldřiš SY18,3620,7620,762019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Zderaz ACR20,9218,4120,922018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Pšánky HK21,7921,5321,792019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Záboří CR21,7921,8021,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Vřesovice HO25,9018,4025,902019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Míchov BKNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Letohrad - Kunčice DUO17,98NPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Krasonice JINPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Renmotor Jinolice JCNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Obrubce MBNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Chrastavec SYNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga