Žďár 2018 - O pohár SDH Žďár

Liga: THL
Místo: Žďár
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 19. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Jaroslav Šindelář
Telefon:  721 630 074

Začátek rezervace: 19. 05. 2018 13:00
Konec rezervace: 19. 05. 2018 13:00
Začátek tipování:  19. 05. 2018 00:00
Konec hlasování: 19. 05. 2018 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdar-9315.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,6616,3116,662018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,3816,9116,912018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jankov BN--17,072015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Slapy ATA17,2816,7717,282016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,4917,3417,342016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Úherce PS17,3817,3717,382005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice BN17,3917,3117,392018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chotěmice TA16,8917,3917,392018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dvorce ATA17,4417,1617,442016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chotěmice TA16,8617,4517,452016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jankov BN17,4817,2817,482013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Drahňovice BN17,3717,4917,492018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radíkov PR17,1317,5217,522005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dolní Němčice JH17,3717,5517,552012/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žďár AJH17,5616,9017,562016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dolní Němčice BJH--17,572015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zdislavice BN17,4117,5917,592014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdislavice BN17,4317,6017,602016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chrást DraciPB--17,632015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Český Rudolec JH17,5317,6417,642016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotěmice TA17,5317,6717,672017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plumlov PV17,6017,6917,692005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bohdalín PE17,0817,7017,702018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nevcehle BJI17,7017,5217,702005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jankov BN17,5017,7217,722012/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žďár JH17,7617,2317,762018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenice nad Lipou APE17,7817,6617,782018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Stoklasná Lhota TA17,8117,5917,812017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdislavice BN17,8817,8817,882017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dolní Němčice BJH17,7117,8917,892013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jankov BN17,3717,8917,892014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chářovice BN17,4717,9117,912013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Vacenovice HO17,5117,9317,932005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chotěmice TA17,7917,9317,932012/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bohdalín PE17,9617,7917,962005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kamenice nad Lipou PE--17,992015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Holašovice CB17,9917,7317,992014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Žďár JH17,9718,0018,002012/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Český Rudolec JH--18,042015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bohdalín PE17,9318,0418,042014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Slapy TA17,9818,1018,102014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dvorce ATA17,8018,1018,102014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Řepeč TA18,1218,0918,122016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Český Rudolec JH18,1317,9018,132017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chrást DraciPB18,1617,3418,162016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chýnov TA18,1717,6818,172016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bohdalín PE--18,172015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Žďár JH18,2117,9818,212017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Daměnice BN18,2218,0918,222017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žďár BJH18,2317,8418,232016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chářovice BN--18,242015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chýnov TA--18,242015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Květinov HB18,0718,2718,272005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jaronice CB17,5418,2818,282013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chářovice BN18,2817,7218,282014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Řepeč TA18,2918,1518,292014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Neplachovice OP18,2917,1418,292005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Žďár JH17,9318,2918,292013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dvorce TA--18,322015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chotěmice TA18,3318,2318,332013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Dolní Němčice JH18,3718,2018,372005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kamenice nad Lipou PE17,7618,3718,372016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Drunče JH18,3818,2918,382017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dvorce ATA18,3817,8118,382012/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Stoklasná Lhota TA18,2818,4318,432018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kozmice TA18,1718,4518,452016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Jaronice CB18,3218,4718,472017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Daměnice BN17,5018,4818,482016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Načeradec ABN18,5218,4018,522016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Slapy TA18,0318,5418,542013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Načeradec BN18,5518,2718,552018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Načeradec ABN--18,562015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Markvarec JH18,5618,4118,562005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Žirovnice PE18,5818,5418,582016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Stoklasná Lhota TA18,5917,7318,592016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bašnice JC17,7918,6218,622005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bohdalín PE18,6317,9218,632012/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Žďár AJH--18,632015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Jaronice Srubec BCB18,2818,6618,662016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Markvarec JH17,8918,6618,662012/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chýnov TA18,7018,6218,702014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Babice VS18,7318,3218,732005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Strmilov JH17,9818,7418,742018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dobronice u Chýnova TA18,3618,7418,742018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Český Rudolec JH18,7817,7618,782018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Heřmaneč JH18,2018,8318,832018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Načeradec ABN17,8518,8418,842014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Mniší NJ18,9118,4618,912005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Jaronice Srubec ACB18,7318,9818,982016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Žďár JH18,9918,0718,992005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Strmilov JH18,8919,0619,062014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Zdešov JH18,7719,0819,082014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Strmilov JH18,9919,1019,102016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chrbonín ATA19,1019,1919,192013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Daměnice BN18,2119,2219,222013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Slapy TA19,2518,5719,252018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nevcehle JI17,8719,3119,312005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Strmilov JH18,8619,3919,392017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Pravčice KM18,5719,3919,392005/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zdislavice BN--19,402015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/07/20 Žďár, JH,
JČHL
2003/06/21 Žďár, JH,
JČHL
2004/07/03 Žďár, JH,
JČHL
2005/07/31 Žďár, JH,
EXČR
2010/05/22 Žďár u Nové Včelnice, JH,
THL
2011/05/21 Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár
THL
2012/05/19 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2013/05/18 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2014/05/17 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2015/05/23 Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár
THL
2016/05/21 Žďár, O pohár
THL
2017/05/20 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2018/05/19 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/09 Tučapy, O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2018/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2018/07/21 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2018/07/28 Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/18 Ústrašice (koná se v Želči), O pohár
THL
2018/08/19 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2018/08/25 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga