Záchlumí 2018 - O POHÁR STAROSTY OBCE ZÁCHLUMÍ

Liga: VCU
Místo: Záchlumí
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 26. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Martin Dušek
Telefon:  728 478149

Začátek rezervace: 13. 05. 2018 12:00
Konec rezervace: 26. 05. 2018 12:00
Začátek tipování:  26. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2018 00:00
Zadal: Martin Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zachlumi-9628.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Záchlumí UOMartin Valda
22Bystřec "B"UOLubomír Tomeš
33Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
44Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
55Horní Čermná AUOPavel Suldovský
66Bošín UOFerda
77Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
88Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
99Králíky UODaniel Brzák
1010Lanšperk UOpetr
1111Přívrat UOIvoš Vencl
1212Lukavice UOJosef Lehký
1317Letohrad JeleniUOMartin Valda
1430Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
25Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
314Nekoř UOBarbora Schmidtová
415Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice DUO17,9917,8917,992018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Čermná UO18,0918,1118,112018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO18,4018,5718,572018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lanšperk UO18,6218,6218,622018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Čermná UO18,7919,4719,472018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Záchlumí UO19,6817,8119,682018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Třešňovec UO19,8319,1219,832018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bošín UO20,1119,4720,112018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dlouhoňovice UO20,2421,7321,732018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dolní Dobrouč UO21,8821,4521,882018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nekoř UO22,9922,2622,992018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Přívrat UO23,3624,1824,182018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Orlice BUO25,7124,0725,712018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bystřec AUO17,2525,8125,812018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Králíky UO40,3638,9740,362018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lukavice UO42,8843,1343,132018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad JeleniUONPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Záchlumí, O POHÁR STAROSTY OBCE ZÁCHLUMÍ
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže