Vrchoslavice -fotbalové hřiště 2024 - Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B

Liga: -
Místo: Vrchoslavice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 28. 06. 2024 21:45
Kontakt:   Radim Janečka
Telefon:  774039948

Začátek rezervace: 14. 06. 2024 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2024 21:45
Začátek tipování:  28. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2024 00:00
Zadal: Radim Janečka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrchoslavice-14251.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vrchoslavice muži APVRadim Janečka
28Vrchoslavice muži BPVRadim Janečka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrchoslavice PV15,4215,3715,422023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká Bystřice OL15,4115,4815,482023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vrchoslavice PV--15,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hoštice KM15,8415,2015,842023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY--15,872019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Měrotín OL--15,922019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hoštice KM--16,372019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chropyně KM16,2816,5916,592023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Habrovany VY16,5216,7116,712023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hostěrádky-Rešov VY16,8716,9416,942023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bezděčí u Trnávky SY16,8417,1317,132024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čelechovice na Hané PV17,3417,1317,342024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dub nad Moravou OL16,4117,6317,632023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Plumlov PV16,7417,7417,742024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Želeč PV17,1717,7917,792023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Křenovice PR17,8017,5517,802024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrabůvka PR17,5017,8417,842024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Janovice BR17,8417,5117,842024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Otinoves PV18,0917,8818,092024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pustiměř VY--18,282019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Starý Jičín NJ17,1218,4518,452024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Němčice nad Hanou APV--18,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Těšetice OL18,6618,4518,662024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pustiměř DorostVY18,7318,5018,732023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Niva PV--18,792019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM18,8118,5018,812023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Medlov KM18,9818,7618,982023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice C - odpadPV17,7919,0719,072024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Habrovany VY17,4019,3819,382024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice PV19,8018,0019,802024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hoštice VY19,9017,6319,902024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čechy pod Kosířem PV18,4019,9919,992024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Počenice KM--20,482019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Želeč PV--20,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Němčice nad Hanou PV--20,822019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Seloutky PV20,9220,2920,922023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Morkovice KM--21,072019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vrchoslavice BPV21,4320,3621,432024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Loučka VS--21,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Krasice - Prostějov PV21,7919,8921,792024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vrchoslavice PV19,6322,4822,482024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Litenčice KM21,9023,8723,872023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lipová PV24,2621,0124,262024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Víceměřice PV--24,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chvalnov KM27,4126,9127,412024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Víceměřice PV28,1128,5428,542023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kostelany KM--29,192019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kostelany KM33,6131,1833,612024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Habrovany VY--37,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Němčice nad Hanou PV42,6848,8548,852024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Seloutky PVNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Soběsuky PVNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Petrovice BK--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radkova Lhota PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zdounky KM--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nenakonice OLNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Doloplazy PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vrbka KM--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kostelany KM--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kobeřice PVNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Vřesovice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ratiboř VS--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Křenovice PR--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Křenovice PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Záříčí KM--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pustiměř VY--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hodějice VY--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Čechy pod Kosířem PV--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,3216,9816,982024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Plumlov PV17,4017,2517,402022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Libina SU17,6017,7117,712023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bousín PV17,8817,6717,882024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY--17,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Soběsuky PV17,9417,6217,942023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hodějice VY--17,952018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV17,4117,9617,962023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky BPV18,3818,4418,442022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Karolín KM17,6518,4518,452023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Cholina OL17,7718,5618,562023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karolín KM18,6517,8618,652023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Loučany OL18,7117,4718,712022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bousín PV18,8918,6618,892022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky PV18,9218,4718,922024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dub nad Moravou OL18,0819,0619,062023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice PV19,1218,4219,122024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Polkovice PR--19,192018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL19,3417,2219,342022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Soběsuky PV19,0819,3619,362022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Náměšť na Hané OL19,7019,3319,702022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Císařov PR--19,872018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV19,9019,4519,902022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Počenice KM19,9419,2519,942022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Třeština SU20,0819,0020,082023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bousín PV20,2918,7020,292023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dražovice VY--20,322019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dub nad Moravou OL18,4820,3720,372023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Soběsuky BPV20,1820,4520,452024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Náměšť na Hané OL19,3320,4620,462024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pěnčín B - ŠtikyPV20,5920,0720,592023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Cholina OL20,0120,8120,812022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krasice - Prostějov PV--20,852019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pěnčín PV19,3020,9920,992022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Náměšť na Hané OL20,4621,1521,152023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Počenice KM--21,152018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Želeč PV--21,292019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pustiměř VY21,3918,7021,392023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vrchoslavice PV--21,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dub nad Moravou OL18,0421,7521,752022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loučka VS--22,032019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rokytnice PR--22,092018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Radslavice VY22,3319,8522,332023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Radkova Lhota PR--22,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Seloutky PV22,7723,2123,212022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Zahnašovice KM--23,222018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Litenčice KM22,4023,2523,252023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Víceměřice PV23,2622,4823,262023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pěnčín B - štikyPV23,3120,5423,312024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Určice PV--23,532018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Zdounky KM21,5323,6623,662023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kojetín PR--24,232019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Vrchoslavice PV25,0520,4725,052022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krasice - Prostějov PV25,4225,1625,422022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Seloutky PV24,0625,6325,632024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pěnčín B - štikyPV26,0621,3426,062022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Seloutky PV26,8120,4726,812023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vojnice OL19,3329,2529,252022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Němčice nad Hanou PV--29,502018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krasice - Prostějov PV30,5617,8630,562024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hruška PV--31,502004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kostelany KM--32,332019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Křenovice PR--33,802004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Domamyslice PV--39,002004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kostelany KM37,0539,5039,502023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Kostelany BKM39,3240,0240,022023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dub nad Moravou OL41,1418,7141,142024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Čechy PR--60,572018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kojetín PR--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Seloutky PVNPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Němčice nad Hanou PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Soběsuky BPVNPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Víceměřice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Hrabišín SUNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Vojnice OLNPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pěnčín PVNPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Počenice KM--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dolní Libina SUNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kostelany KMNPNPNP2022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Loučany OL17,10NPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Měrovice nad Hanou PR--NP2004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/25 Vrchoslavice, PV,
PROL
2004/05/15 Vrchoslavice, PV,
FSCR
2014/05/17 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného (areál Zamlýní)
-
2016/05/14 Vrchoslavice, hřiště, 27.ročník Memoriálu Vladimíra Novotného
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2018/05/12 Vrchoslavice- hřiště, VC MHJ PR 2017 - Vrchoslavice
MHJPR
2018/06/15 Vrchoslavice,fotbalový stadion, Vrchoslavská noční pohárovka -2B
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
2021/07/24 Vrchoslavice, fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ
-
2022/05/21 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného
VCPV
2023/05/13 Vrchoslavice, hřiště, Mladí hasiči - O pohár starosty SDH
-
2023/05/13 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného
VCPV
2023/06/30 Vrchoslavice, fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/05/18 Vrchoslavice, Pohárová soutěž
-
2024/05/18 Vrchoslavice, Pohárová soutěž
VCPV
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024
-
2024/06/15 Tasovice, hřiště za ČS MOL, O pohár starosty obce Tasovice
-
2024/06/15 Vojnice - areál, XI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku na 2B
-
2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024
-
2024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/16 Přáslavice fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
Kdy Kde Liga