Vrchoslavice-hřiště 2019 - Memoriál Vladimíra Novotného

Liga: -
Místo: Vrchoslavice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 11. 05. 2019 15:00
Kontakt:   Radim Janečka
Telefon:  774039948

Začátek rezervace: 28. 04. 2019 20:00
Konec rezervace: 10. 05. 2019 00:00
Začátek tipování:  10. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 11. 05. 2019 00:00
Zadal: Radim Janečka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhvrchoslavice.estranky.cz

Poznámka pořadatele

SDH Vrchoslavice si Vás dovoluje pozvat na XXX. ročník memoriálu Vladimíra Novotného.

 

KDY: 11.5.2019 

KDE: hřiště TJ Sokol Vrchoslavice 1946

PŘÍJEZD: 14:30

NÁSTUP: 14:45

START: 15:00

Kategorie : MUŽI 3B, ŽENY 2B

Startovné : 150KČ

Trať travnatá, základna betonová, El. časomira, sportovní hadice povoleny

 

CENY v obou kategoriích

1.misto 500 Kč pohár +putovní pohár+věcné ceny

2.misto 300 Kč pohár +věcné ceny

3.misto 200 Kč pohár +věcné ceny

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrchoslavice-10393.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice PVRadim Janečka
22Křenovice PRMarek Zavřel
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Němčice nad Hanou Muži APVPavel Kvíčala
55Hrabůvka PRHonza
66Niva PVTomáš Růžička
78Počenice KMPavel Kunčar
89Němčice nad Hanou Muži BPVPavel Kvíčala
910Radkova Lhota PRJan Klimecký
1011Tištín PVRadim Janečka
1112Doloplazy PVRadim Janečka
1213Otinoves PVTomáš Sychra
1314Sobíšky PRJiří Kočař
1415Dětkovice VYMichal Hrabánek
1519Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
1620Ratiboř VSJakub Válek
1721Mistřice UHPetr Kropáč
1822Zborovice KMRoman Jakša
1923Kostelany KMZdenek Bršlica
2024Pustiměř VYMichal Vrba
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
33Vrchoslavice PVRadim Janečka
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Kobeřice PVRadim Janečka
66Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Tištín PVRadim Janečka
99Želeč PVMartin
1010Bílovice BPVPetr Dokoupil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrchoslavice PV--15,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY--15,872019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL--15,922019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hoštice KM--16,372019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pustiměř VY--18,282019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Němčice nad Hanou APV--18,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Niva PV--18,792019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Počenice KM--20,482019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Želeč PV--20,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Němčice nad Hanou PV--20,822019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Morkovice KM--21,072019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Loučka VS--21,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Víceměřice PV--24,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostelany KM--29,192019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Habrovany VY--37,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ratiboř VS--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Křenovice PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hodějice VY--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radkova Lhota PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Doloplazy PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vřesovice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY--17,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hodějice VY--17,952018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Polkovice PR--19,192018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Císařov PR--19,872018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dražovice VY--20,322019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krasice PV--20,852019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Počenice KM--21,152018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Želeč PV--21,292019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vrchoslavice PV--21,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučka VS--22,032019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytnice PR--22,092018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radkova Lhota PR--22,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahnašovice KM--23,222018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Určice PV--23,532018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kojetín PR--24,232019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Němčice nad Hanou PV--29,502018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hruška PV--31,502004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostelany KM--32,332019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křenovice PR--33,802004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Domamyslice PV--39,002004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy PR--60,572018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Měrovice nad Hanou PR--NP2004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kojetín PR--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Němčice nad Hanou PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Víceměřice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/25 Vrchoslavice, PV,
PROL
2004/05/15 Vrchoslavice, PV,
FSCR
2014/05/17 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného (areál Zamlýní)
-
2016/05/14 Vrchoslavice, hřiště, 27.ročník Memoriálu Vladimíra Novotného
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2018/05/12 Vrchoslavice- hřiště, VC MHJ PR 2017 - Vrchoslavice
MHJPR
2018/06/15 Vrchoslavice,fotbalový stadion, Vrchoslavská noční pohárovka -2B
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga