Vranovice 2019 - O pohár starostky obce

Liga: ZČHL
Místo: Vranovice
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 24. 08. 2019 12:00
Kontakt:   Strnad Stanislav
Telefon:  724900907

Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 24. 08. 2019 12:00
Začátek tipování:  24. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Datum a čas pořádání: 17.8. 12:00, 18.8. 10:00


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vranovice-10006.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice PBHonza Adamec
22Bolkov PJVladimír Štýs
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Příšov PSJitka Racková
77Bezdědovice STJosef Motyka
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313Úněšov PSMiloslav Pytlik
1414Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
1515Mokrouše PJSDH Mokrouše
1616Štítary DOMiroslav Žáček
1717Zahorčice KTJosef Kolář
1818Oprechtice sport teamDOVáclav Pejsar
1919Novosedly STBohuslav Chval
2020Robčice PJRadek Růt
2121Chotíkov PSJiří Staněk
2222Útušice PJZdeněk Dědek
2323Úněšov PSDenisa Joudalová
2425Štichovice PSRichard Hlous
2528* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
2630Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJDaniela
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Hlubyně PBDana Hrzalová
88Štítary ŽenyDODenis Balounová
99Chotíkov PSMonča
1020Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Novosedly ST16,6816,4216,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žebnice PS16,8616,8916,892019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ16,8017,2817,282019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Novosedly ST17,3016,8117,302019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nevřeň PS17,3517,2117,352019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Únětice 1911 APJ17,1817,4917,492019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žebnice PS16,9517,5217,522019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vranovice PB17,5317,4317,532019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevřeň PS16,8817,5617,562019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bezdědovice ST17,6817,6217,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chrást PB16,7117,7217,722019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Lukavice PJ17,8316,6817,832019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Kamenice DO16,9817,8517,852019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Robčice PJ17,8717,9217,922019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dehtín KT17,9917,6017,992019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vranovice PB17,7818,0718,072019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Starosedlský Hrádek PB18,3217,5318,322019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dehtín KT18,3318,1818,332019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mochtín KT18,0718,3418,342019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chotíkov PS18,4218,3918,422019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotíkov PS18,2018,4618,462019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Horní Kamenice DO18,5218,1318,522019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Horní Lukavice PJ18,3018,5318,532019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Únětice 1911 BPJ18,6618,6118,662019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Štěnovický Borek PJ18,1818,6818,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Robčice PJ18,7818,3818,782019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Štichovice PS17,9018,8518,852019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Želčany PJ18,3518,9418,942019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bolkov PJ18,9618,7318,962019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mokrouše PJ18,9918,4818,992019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Úněšov PS18,9919,2619,262019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mokrouše PJ18,1219,3319,332019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Štichovice PS17,3819,6019,602019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Úněšov PS19,1819,8419,842019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zahorčice ST19,9619,8519,962019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Útušice PJ18,6220,0220,022019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hrabice PT18,3320,8520,852019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mochtín KT21,2817,9021,282019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Oprechtice FM22,6522,2822,652019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zahorčice ST25,9320,3325,932019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Útušice PJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Štítary DO17,59NPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bolkov PJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Únětice 1911 BPJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Starosedlský Hrádek PBNP17,70NP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Štítary DONPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chrást PBNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stýskaly PSNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/07/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga